Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Desteğe ihtiyacımız var
Alt 05.01.2015, 07:55   #11
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Desteğe ihtiyacımız var

sivasspor basaridan basariya kosarken taraftarin evde oturucagini sanmiyorum taraftarda stada kosacaktir ?????????? -
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2015, 07:58   #12
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

3 lig takimina bile yenilen karlosun sivassporu taraftari stada küstürmüstü traftar sivassporun tekrar dirilisilisi taraftari ve sivasliliyi mutlu etmege baslamistir
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2015, 10:26   #13
servo58
Yeni Yiğido

21 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 servo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar dünkü maçta yine beklediğimiz kadar taraftar yoktu.( Aslında orda olanların çoğuda yok sayılabilir çünkü destekleri çok zayıftı ) . Bağırmaktan sesimiz kısıldı,stresten ve soğuktan elim yüzüm hala yanıyor. Maratondaydım ve etrafımdaki taraftarların neredeyse tamamı sanki küfür etmeye gelmiş. Tezahürata gelince sesi çıkmayan koca koca adamlar küfüre geldiğinde sahanın diğer köşesine bile sesini duyurabiliyor. Maalesef taraftar kültürümüz yok . Olacağa da benzemiyor. Ben iki arkadaşımla bağırıyorum tezahürat yapıyorum adamlar bakıp gülüyorlar. Kusuruma bakmayın çok sinirliyim bu olanlara.Artık şu stad gerçek taraftarlarla dolsun arkadaşlarım.Tek temennim bu.
servo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı servo58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2015, 10:50   #14
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

sergen yalçın yönetiminde 4maçta 3 galibiyet 1 beraberlik olabilecek en iyi durumdu.2.yarının başıyla beraber 2 tane zor deplasman maçına çıkacağız bu 2 deplasmandan da puan çıkarabilirsek direk rakibimiz olan akhisarıda evimizde yendiğimiz anda ligde kalmak adına çok çok rahatlayacağız.İnş yapılan takviyelerle beraber 2.yarı çok iyi bir performans sergileriz açıkçası formda bir aydın ve top saklayabilen bir golcü bizi çok çok rahatlatacaktır...
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2015, 12:19   #15
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Stada genç Sivassporluların getirilmesi için faaliyetler yapılması gerekiyor.Gençlerimiz internet kafelerde yada kahvehanelerde oturuyor.Bu gençliğin bir şekilde sivasspor taraftarı olması için çalışan bir yönetici yok.Stadlar bom boş.stada gelen takımının yanında 12. adam olarak nasıl görev alacağını, hakemi nasıl baskı altında tutacağını bilmiyor.Artık taraftar olarak bizda kabuk değiştirmeliyiz.güzel futbol istiyorsak, stadı karnaval yerine çevirmeliyiz.Çekirdek çitlemekle olmuyor.
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı dibba58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2015, 13:24   #16
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 503 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bizim taraftar profilimiz diğer takımlardan çook farklı. Keşke bi imkan olsa da, stada gelen taraftarların takımlara göre yaş ortalamalarını görsek. Eminim Sivasspor'un taraftar yaş ortalaması diğerlerinden çok yüksek çıkar. Sivas'ın gençleri nerede bilmiyorum, ama statta olmadığı kesin.

Mesela Konya'da, Akhisar'da, Balıkesir'de falan acayip gençlik var tribünde. Bizde maçtan önce Ligtv tribünleri gösterirken bakın, hep emmiler.
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Soyözen'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.01.2015, 16:52   #17
servo58
Yeni Yiğido

21 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 servo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Soyözen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bizim taraftar profilimiz diğer takımlardan çook farklı. Keşke bi imkan olsa da, stada gelen taraftarların takımlara göre yaş ortalamalarını görsek. Eminim Sivasspor'un taraftar yaş ortalaması diğerlerinden çok yüksek çıkar. Sivas'ın gençleri nerede bilmiyorum, ama statta olmadığı kesin.

Mesela Konya'da, Akhisar'da, Balıkesir'de falan acayip gençlik var tribünde. Bizde maçtan önce Ligtv tribünleri gösterirken bakın, hep emmiler.
İşte bende tam bundan bahsetmiştim önceki yorumumda.Sizde teyit etmişsiniz teşekkür ederim.O orta yaş üstü amcaların yüzünden taraftarlıktan soğumak üzereyiz.Tek bildikleri küfür.Bağır yok , ayağa kalk yok , tezahürat yap o da yok. Neden geliyorsunuz o zaman gidin sıcacık evinizde çekirdeğinizi yiyerek lig tv den izleyin maçınızı.Kesinlikle taraftar kültürünün değişmesi gerekiyor artık, gençleri teşvik etmek ve stada çekmek lazım. Amcalar artık gelmesin seyirci sayısı daha az olur belki ama etkisinin daha fazla olacağına eminim.

Bu arada benim lafım sadece küfür edip çekirdek yiyen büyüklerimize, gerçek taraftar olanların başımızın üstünde yeri var yaşı kaç olursa olsun.
servo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2015, 20:13   #18
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
servo58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar dünkü maçta yine beklediğimiz kadar taraftar yoktu.( Aslında orda olanların çoğuda yok sayılabilir çünkü destekleri çok zayıftı ) . Bağırmaktan sesimiz kısıldı,stresten ve soğuktan elim yüzüm hala yanıyor. Maratondaydım ve etrafımdaki taraftarların neredeyse tamamı sanki küfür etmeye gelmiş. Tezahürata gelince sesi çıkmayan koca koca adamlar küfüre geldiğinde sahanın diğer köşesine bile sesini duyurabiliyor. Maalesef taraftar kültürümüz yok . Olacağa da benzemiyor. Ben iki arkadaşımla bağırıyorum tezahürat yapıyorum adamlar bakıp gülüyorlar. Kusuruma bakmayın çok sinirliyim bu olanlara.Artık şu stad gerçek taraftarlarla dolsun arkadaşlarım.Tek temennim bu.
iş hakeme sövmeye rakip takım futbolcusuna sövmeye geldigi zaman çok güzel söveriz kendi topçusu golü kaçırdıgı zaman kendi futbolcusuna sövecek kadar alçalan bu zşhniyetin artık stadlardan emekli olması ve yerlerine gençlerin yer alması lazım
Alt 06.01.2015, 13:35   #19
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

güzel bir pazar günüydü.taraftara, futbolculara, teknik heyete, yönetime, saha görevlisine hepsine sonsuz teşekkürler.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
desteĞe, ihtiyacımız, var

Seçenekler Arama
Stil