Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sergen Yalçın'dan memnunuz
Alt 29.03.2015, 22:39   #21
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sergen Yalçın'dan memnunuz

onun üstüne 9 futbolcu alındı. alındı dediğin oyuncuların hangisi ilk 11 dee oynuyor taraftarla dalga geçiyorsunuz pes artık yazıklar olsun sanki çok sahip cıkıyormussunuz gibi birde stada taraftar bekliyorsunuz.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.03.2015, 22:49   #22
kayi5834
Acemi Yiğido

kayi5834 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 51 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 365 kayi5834 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Burda tek sevindirici cümle transferi sergen yalçın yapıcak cümlesi gerisi fasa fiso
kayi5834 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kayi5834'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.03.2015, 23:49   #23
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
savaş2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
***BÜYÜK gelişme, başkan vekilimiz varmış vede konuşuyor.trübünlerden yönetim istifa sesleri gelmeseydi şimdi carlos la yine devam olurdu.
agzına saglık....
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cılgınsivas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.03.2015, 23:50   #24
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın erdal sarılar 9 futbolcu aldık diyorsunuz da
hangisine para verdiniz nerde beleş topçu varsa siz getiriyorsunuz
sırf paramız gitmesin aman borç yapmayalım diye beleş transfer yapılmaz !!
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı cılgınsivas58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.03.2015, 00:06   #25
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle beni ipede götürseler inandığım ,gördüğüm doğruları söylerim,sayın erdal sarılar beyin sivasspora verdiği emekleri inkar etmiyorum,yaptığı hizmetlerede sivassporun 40 yılını takip eden, bilen taraftar olarak,gerek şike davası konusunda ,gerekse r.carlos hakkındaki düşüncelerine katılmıyorum,önce şike davasına değineyim,sivassporun bu lanet olası davada adı geçmesinin tek nedeni,başta sayın BAŞKAN mecnun otyakmaz ve tüm sivasspor yönetiminin ,ve sözde sivasspor taraftarı geçinen kalbi fb yle YADA DİĞER İT TAKIMLARIYLA atan fb yalakası taraftarların medyaya vermiş olduğu malzemelerden dolayı adımız şikeciye çıkmıştır,elbetteki ne sahada nede başka yerde sivassporumuzun böyle pis işlere girmediğini yürekten inanıyor ve biliyorum o ayrı ,şimdi o dönmemdeki medyaya servis edilen kareleri hatırlamakta ,hatırlatmakta istemiyorum bu konuda en büyük suç o görüntüleri verenlerdir,R.CARLOS konusundada söylediklerine katılmam mümkün değil,r.carlos geldiğinde herkes sivası küme düşürür deniliyordu,adam sivasspora bu ligin en iyi futbolunu oynattı,gol kralını ,asist kralını bu takımdan çıkarttırdı,sivasspor yensede yenilsede ,izleyenlere zevk veren taKım yaRAttı,renfigo yerine düzgün bir forvetimiz olsaydı ,ortasahada holmen gibi bir oyuncumuz olsaydı belkide şampiyonlar ligine gidecektik,avrupayı hakettiğimiz halde ,malum sebepler yüzünden gidemedik,gelelim bu sezona ,bu takımdan 1 aydın gitti,9 oyuncu geldi diyor,aydının olmaması yada yerine adam alınmaması yüzünden takım küme düşme hattında ,gelen oyuncuların hiçbirinden doğru dürüst fayda görmedik,buseneki başarısızlığın faturaSInı tek başına r.carlosa çıkartmak pisliğin üstünü karla kapatmaktır,sezon başından beri yine kısıtlı kadroyla sol açıksız,kalecisiz,FORVETSİZ,or tasahasız yine iyi futbol oynattı,hakemler adamın 15 puanını gaspetti,gs gibi takıma arenada 7 gol atıyordu,yenildi,antep gibi takıma 8 atıyordu yenildi,eskişehirde 6 dakka uzatma verildi berabere kaldı,akhisar maçında,penaltımız verilmedi,vs vs ,taraftarda biliyor r.carlosun en son suçlu olduğunu,onu hiçmi hataları olmadı?elbetteki dünya kupasından geç dönmesi,yardımcısı domingo lopezle keçileri seçmesi,takıma gereğinden fazLA izin vermesi,Ülkemiz şartlarında 17 haftada 10 puan toplaması gitmesini gerektiriyordu gitti,şimdİ gidenin arkasından yas tutacak değliz takımın başında sergen var hocamızda odur ,kimseyi kimseyle tartmak ölçmek değil maksadım sadece bazı gerçekleri birilerine hatırlatmak istedim
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.03.2015, 10:34   #26
iborotti58
Acemi Yiğido

19 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 iborotti58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Erdal Sarilar 14800 olan pasolig basvurusunun ,en kisa zamanda 40000´ne cikaracaklarini hedeflediklerini söylemis.Tamamda yeni yapilan stadyumun kapasitesi 27500 degilmiydi?.

Bunu izah edebilecek olan biri varsa bu konuya bir aciklik getirebilirmi acaba.27500 kisi stadyumda olsa, geriye kalan 12500 kisi maci nasil seyredecek acaba?
Maça gidemesekte gurbetten passoligi alırız yeterki iyi transfer iyi maç olsun.korkarak mac izler olmuştuk.sergen hoca iyi kadro kuracaktır o zaman 40000 zor değildir.
iborotti58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.03.2015, 12:07   #27
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Yöneticinin görevi nedir? Futbolcunun parasını ödemek, uygun şartları oluşturmak, gideceği otellerde, kalacağı yerlerde gerekli düzeni sağlamak, aksaklık yaratmamak, stadyum ve tesislerdeki zemini uygun hale getirmektir. Bizim buralarda bir sorunumuz var mı? Yok. O zaman yönetimle ne alakası var. Ben onu kabul etmiyorum. Ayrıca transferi ben yapmadım, Rengifo’yu, Oldoni’yi, Chrisantus’u ben getirmedim.”

Editörün Notu : Büyük harflerle yazılan yorumlar silinmektedir. Lütfen küçük harfler kullanınız.

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.03.2015, 12:43   #28
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Erdal baskan kulubün mali konulariyla ilgileniyor oyuncu ödemeleri zamaninda vede ligde parmakla gösterilen geliri gideri denk uefa kriterlerinde buna laf edenin aklindan süphe ederim.haliyle Erdal baskan hakli keske kulubumuz bünyesinde Erdal baskan gibi futboldanda anlayan yöneticilerimiz olabilse.

Bizim sivasspor olarak eksik olan tarafimiz herkes konusuyor akil veriyor ama para destek vermiyor 3000 ortalama seyirciyle mac oynar seyircinin sebep oldugu olaydan birsuru ceza öder daha daha niceleri

Adamlar maca gitmez ligtv sivas paketi almaz ama yayin geliri hesabi sorar.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.03.2015, 13:34   #29
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sezon sonu transferi Sergen Yalçın ya-pa-cak-mış..

Külahım, bak Erdal amcan ne diyor.. İyice anla ki; sende beni ikna edesin erdal amca'nın anlatmak istediklerini sevgili külahım..

Ya külahım birgün de ben yanılsam, keşke ben yanılsam da şu siteye girmeye yüzüm olmasa..
Alt 30.03.2015, 19:46   #30
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Yöneticinin görevi nedir? Futbolcunun parasını ödemek, uygun şartları oluşturmak, gideceği otellerde, kalacağı yerlerde gerekli düzeni sağlamak, aksaklık yaratmamak, stadyum ve tesislerdeki zemini uygun hale getirmektir. Bizim buralarda bir sorunumuz var mı? Yok. O zaman yönetimle ne alakası var. Ben onu kabul etmiyorum. Ayrıca transferi ben yapmadım, Rengifo’yu, Oldoni’yi, Chrisantus’u ben getirmedim.”
erdal efendi bu saydıgın futbolcuları sen getirmedinde kim getirdin sen yoksa sivassporun yöneticisi degil başka takımınmı yöneticisin halen milletin gözüne baka baka yalan söylüyorsun yönetici demek futbolcunun kalacak kamp yerinin belirlenmesi demekmi o kadar çok meraklıysan seni sivasspor kulübü yöneticliginden feragat edip otel yöneticisi yapalım

Etiketler
memnunuz, sergen, yalçından

Seçenekler Arama
Stil