Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yazık oluyor Sivas'a
Alt 07.03.2016, 22:35   #21
Kalasnikof58
YASAKLI ÜYE

Kalasnikof58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

23 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Kalasnikof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yazık oluyor Sivas'a

Benim Canım memleketim ben her zaman seninleyim düşsende kalsanda ben senin armana aşık olmuşum ligin ne önemi var be ama inanıyorum sen yine bu ligde KALACAKSIN!
Kalasnikof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2016, 09:08   #22
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sivas halkındaki istanbul takımlarına (özellikle fener) olan sevdaya rağmen on sezon dayanabildi.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2016, 09:33   #23
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivassporun ligde kalacağına yürekten inanıyorum,takım elbetteki istediğimiz yerde değil , 3 hocayla 3 galibiyet almışız,baktığımızda enaz 30 puanı pisi pisine kaybetmişiz,dileğimiz kalan haftalarda bu puanları kaybetmemek,enaz 7 maçı kendi seyircimiz önünde oynayacağız ,başakşehiride kattım,umarım o maçta İstanbul takımlarının yalakçılığını yapan Sivaslı müsfettleride ,fb li gsli bjk li Sivaslılarda hiçdeğilse bu maçta destek olurlar ,başakşehir maçında sevdikleri büyütülmüş takımları 1 saatt mesafe katedip izleyen tokatlılar,2 satt mesefa kateden izliyen Malatyalılar,amasyalılar,ordul u,giresunlu,erzincanlı,yozgatl ı filan destek olur diyeceğimde ,hayal kuruyorum sanki,geçmişte Diyarbakırspor inönüde maç yapmıştı,mardinlisi,bingöllüsü ,malatyalısı,batmanlısı,siirtl isi,elazığlısı,tuncellisi,hakk arilisi muşlusu ,Adıyamanlısı Urfalısı, destek olmuş 33 bin kişiyle doldurmuşlardı,maalesef sivasda öyle bişey söz konusu değil,ben kendi sahamızdaki 6 maçtan 4 nü kazanırsak ki kazanacak gücümüz var,deplasmanda oynayacağımız antep ve başakşehirden alınacak 2 galibiyet,bjk fb,ts maçlarındanda duruma göre alacağımız puanlar kaderimizi belirleyecektir,kayseri maçına kadar puanları eşitlersek kayseride ölüm kalım finali oynayacağız,erciyesle böyle final oynayıp ligde kalmıştık,yine yapababiliriz,ayrıca ne hikmetse 2 sezondur hep son maçlar fb yle tesadüfmü acaba ?
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2016, 09:35   #24
selimdelen
Tecrübeli Yiğido

selimdelen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimdelen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Super ligde istedikten sonra hakeme ragmen yenmedigimiz takim yok yine yapariz yeterki o cosku futbocuda taraftarda olsun su kale isi ikinci bir petkovice emanet su defans ikincii bir bilicaya emanet edilse. Dusme korkusu yasamasak kafaya oynasak ne olur takimdan birini honderdiginde ondan daha iyisini almak zorundasin yoksa husran hep stres
selimdelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2016, 09:37   #25
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ilk yarı düşme potasının bi tık üstünde bitirdik. inşallah sezon sonunuda bi tık üstte bitiririz. PASSOLİG nedeniyle maçlara gitmediğimizi de belirteyim
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2016, 22:13   #26
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivassporun ligde kalacağına yürekten inanıyorum,takım elbetteki istediğimiz yerde değil , 3 hocayla 3 galibiyet almışız,baktığımızda enaz 30 puanı pisi pisine kaybetmişiz, ............. ........
Bu arkadaşımızın dediğine bakınca aklıma geldi, demek ki ligde kalmak için 7 teknik direktör değişikliğine ihtiyaç var. 3 galibiyeti 3 teknik direktör ile aldıysak, /7 galibiyet alacaksak 7 kez daha teknik direktör değiştirmemiz lazım.

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Örükcülü'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2016, 23:19   #27
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

ya bu kafayla ligde kalsak ne olacak.
son yıllarda hep sınırda dolaşıyoruz. bu sene kaçınılmaz son yaşanacak gibi.
çok dönekte eski takımına geri döner
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2016, 06:12   #28
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aslında 2.devreye girerken ,sivassporun ligde kalma şansı çok fazlaydı,maalesef devre arası transferleri pekde tuttu diyemiyorum,bi txsera idare eder ,omaride yeni yeni adapte oluyor,taneseden ve huseyinden cacık yok,ayrıca hoca değişikliğinide olumlu kullanamadık ,sivassporun bugünkü durumda olmasının tek nedeni hocaların yetersizliğidir,forvet ve sol açık eksikliğidir,bunu son 3 yılda bitürlü gideremedik,matematiksel olarak umut devam ediyorsa umut var demektir,bazı arkadaşlar düştük,niye uğraşıyoruz,ne gerek var destek olalım,seneye güçlü döneriz filan diyorlarda,onların sivasspor geçmişiyle ,sivas sevgisiyle alakalarının olduğunu düşünmüyorum ,düne kadar 3 büyütülmüş takımı tutarken halaada o takımları tutan , aradada sivassporluyuz diye geçinen tipler,sorsan sivasspor hangi yıl düştü,nasıl düştü,niye düştü,düşünce hemen çıktımı,bu düşüş sivassporun kaç yılına maloldu,bilemezler,sivasspor düşerken taraftarların nasıl 1 pskolojide olduklarını ,nasıl bir surat ifadesi taşıdıklarını hatırlamazlar,sivasspor 3.lige düştü tam 13 14 yıl, belki köy takımlarıyla mücadele etti,bu sürede Giresun belki 4 5 defa düştü çıktı,kayseri düştü ertesi sezon çıktı,rize düştü ertesi sezon çıktı,elazığı düştü ertesi sezon çıktı,örnekleri çoğaltabiliriz,düşme kelimesini ağızınıza alırken tekrar düşünmek lazım ,düşmek kolaydırda geri düştüğün yere çıkmak çok zordur,enazından sivasspor için çok zordur,aşşağıda 18 takım var hepside süper lig mücadelesi veren takımlar,oralarda şampiyon olmak çok büyük maddi güç,çok güçlü kadro,çok kabiliyetli hoca,çok büyük taraftar desteği,çok büyük tff desteği,çok büyük siyasi destek gerektirir,şehrin bütün halinde kenetlenmesini gerektirir,sivasda bu özelliklerin hiçbiri yoktur ,onedenle küme düşüp 17 takımla şampiyonluk mücadelesi vermektense ,şurda kazanılacak 6 galibiyet sivassporu bu yıl süperligde tutar,düştük diye moral bozmak yerine ,matematiksel olarakşans devam ettiği müddetçe destek olmak önemlidir,eğer mantık şu ise yaw eskişehiri yenememişiz,mersini yenememişiz ,gidipte ts yimi yenecez,kasımpaşayımı,akhisarı mı,gençlerimi,fb yimi ,bjk yimi diye düşünenler çok yanlış düşünüyor,sivasspor eğer isterse ,kalan 10 maçıda kazanacak güçtedir ,tek tek bana maç analizi yaptırtmayın şimdi,yine tekrar ediyorum destek olacaksanız trübüne giderek destek olun,olmayacaksanız ALLAH rızası için sezon sonuna kadar susun yaw ,harbiden bu şehrin insanından utanıyorum,nefret ediyorum ,beni sivasla bağlı kılan sadece sivasspordur,sivasspor olmasa ,sivasda sizin olsun,o bulunmaz hint kumaşı sivasın milletide ,sizin olsun ,şimdi kurtuluş savaşı olsa, ben Sivaslıların olduğu timede,,bölüğede ,orduyada girmem 10 maçın 6 tanesi evinde, 5 tanesini kazan ,deplasmandan 1tane kazan yeterr ,bu imkansız değil .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.03.2016, 15:33   #29
namso58
Acemi Yiğido

50 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 namso58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor ciktigindan beri super ligde 11 sene oldu
Dusme kapisi hic kirilmadi bu sene bir duserse
Sivasspor asansor takimlar kervanina katilabilir.
Sivassporun kesinlikle dusmemesi lazim.
O duyguyu yasamamasi lazim.
namso58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda namso58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.03.2016, 00:11   #30
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aslında 2.devreye girerken ,sivassporun ligde kalma şansı çok fazlaydı,maalesef devre arası transferleri pekde tuttu diyemiyorum,bi txsera idare eder ,omaride yeni yeni adapte oluyor,taneseden ve huseyinden cacık yok,ayrıca hoca değişikliğinide olumlu kullanamadık ,sivassporun bugünkü durumda olmasının tek nedeni hocaların yetersizliğidir,forvet ve sol açık eksikliğidir,bunu son 3 yılda bitürlü gideremedik,matematiksel olarak umut devam ediyorsa umut var demektir,bazı arkadaşlar düştük,niye uğraşıyoruz,ne gerek var destek olalım,seneye güçlü döneriz filan diyorlarda,onların sivasspor geçmişiyle ,sivas sevgisiyle alakalarının olduğunu düşünmüyorum ,düne kadar 3 büyütülmüş takımı tutarken halaada o takımları tutan , aradada sivassporluyuz diye geçinen tipler,sorsan sivasspor hangi yıl düştü,nasıl düştü,niye düştü,düşünce hemen çıktımı,bu düşüş sivassporun kaç yılına maloldu,bilemezler,sivasspor düşerken taraftarların nasıl 1 pskolojide olduklarını ,nasıl bir surat ifadesi taşıdıklarını hatırlamazlar,sivasspor 3.lige düştü tam 13 14 yıl, belki köy takımlarıyla mücadele etti,bu sürede Giresun belki 4 5 defa düştü çıktı,kayseri düştü ertesi sezon çıktı,rize düştü ertesi sezon çıktı,elazığı düştü ertesi sezon çıktı,örnekleri çoğaltabiliriz,düşme kelimesini ağızınıza alırken tekrar düşünmek lazım ,düşmek kolaydırda geri düştüğün yere çıkmak çok zordur,enazından sivasspor için çok zordur,aşşağıda 18 takım var hepside süper lig mücadelesi veren takımlar,oralarda şampiyon olmak çok büyük maddi güç,çok güçlü kadro,çok kabiliyetli hoca,çok büyük taraftar desteği,çok büyük tff desteği,çok büyük siyasi destek gerektirir,şehrin bütün halinde kenetlenmesini gerektirir,sivasda bu özelliklerin hiçbiri yoktur ,onedenle küme düşüp 17 takımla şampiyonluk mücadelesi vermektense ,şurda kazanılacak 6 galibiyet sivassporu bu yıl süperligde tutar,düştük diye moral bozmak yerine ,matematiksel olarakşans devam ettiği müddetçe destek olmak önemlidir,eğer mantık şu ise yaw eskişehiri yenememişiz,mersini yenememişiz ,gidipte ts yimi yenecez,kasımpaşayımı,akhisarı mı,gençlerimi,fb yimi ,bjk yimi diye düşünenler çok yanlış düşünüyor,sivasspor eğer isterse ,kalan 10 maçıda kazanacak güçtedir ,tek tek bana maç analizi yaptırtmayın şimdi,yine tekrar ediyorum destek olacaksanız trübüne giderek destek olun,olmayacaksanız ALLAH rızası için sezon sonuna kadar susun yaw ,harbiden bu şehrin insanından utanıyorum,nefret ediyorum ,beni sivasla bağlı kılan sadece sivasspordur,sivasspor olmasa ,sivasda sizin olsun,o bulunmaz hint kumaşı sivasın milletide ,sizin olsun ,şimdi kurtuluş savaşı olsa, ben Sivaslıların olduğu timede,,bölüğede ,orduyada girmem 10 maçın 6 tanesi evinde, 5 tanesini kazan ,deplasmandan 1tane kazan yeterr ,bu imkansız değil .
Doğruları desteklemek, alkışlamak en büyük özelliğimdir...

Bende aynı şeyi düşünüyorum.. Sadece 6 maç kazanmaya bakar. Neden olmasın?

.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
oluyor, sivasa, yazık

Seçenekler Arama
Stil