Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2015-2016 transfer sezonu
Alt 25.11.2015, 16:39   #1381
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: 2015-2016 transfer sezonu

transfer için fazla ümitlenip iyi oyuncu alınacak diye beklenti içerisinde olmayalım yönetim yine ucuz yaşlı kendi takımıında 18 e girmeyen bonservisi elinde olan düşmeye aday olan takımlardan yolları ayrılan verimsiz oyuncular alınacaktır birde sivasspordan gönderilecek çok oyuncu var orhan gülle ibrahim akın abalo yekta hakan özmert erkan kaş mehdi batuhan şimdilik aklıma gelenler takıma katkı sağlamayan yiyip içip yatan oyuncular hemen gönderilmeli
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.11.2015, 19:42   #1382
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Bosuna hic heveslenmeyin transfer mransfer yapmazlar !!!
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.11.2015, 02:31   #1383
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

bjk nın bugünkü oynadığı maçın bant görüntülerini izledim..Arnavutluk takımında oldukça iyi oyuncular var;bu oyunculardan ora sahada oynayan SABIEN LILAJ ı ben beğendim...Tatlı sert bir oyuncu;orta sahanın ortasında ve ön libero da oynayabilen bir oyuncu..1989 doğumlu oyuncu bizim takıma yararlı olur diye düşünüyorum..Bu oyuncu Arnavutluk milli takımında da oynayan bir oyuncu..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.11.2015, 02:48   #1384
eyuphulagu
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bjk Arnavutluk maçında dikkatimi çeken diğer oyuncu santarforları PETER OLAYINKA..1.88 boyundaki bu oyuncu sadece 20 yaşında...Bu yıl ligde 7 tane de gol atmış....Oldukça güçlü bir oyuncu;Nijerya asıllı...Aldın mı böyle oyuncular alacaksın en az 4-5 yıl takımı taşıyacak..Bizden hatırlatması..
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.11.2015, 08:26   #1385
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 817 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kale
Defans
Orta Saha
Forvet

Her yere lazım...
Alt 27.11.2015, 08:54   #1386
umitfidan
Yiğido

90 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 422 umitfidan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ümit ve Batuhan affedilmediğine göre bu iki pozisyona kesin transfer yapılacak anlamına geliyor bu. Benim hep aklıma Beşiktaş'ta ki Franco geliyor, milli takımdan kesildi ve devamlı oynayacağı bir takım arayışında. Batuhan yerine bu sefer kalıplı forvet yerine bitirici arayışına gireceklerini düşünüyorum, barales 2.yarı o açığı kapatacaktır. Bu bitirici gekas olabilir, takımsız durumda malum. Ortasahada yığılma var oraya kimseyi almazlar bu saatten sonra, kalede bu sene iyi diye düşünüyorum ben.
umitfidan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.11.2015, 12:01   #1387
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bjk nın bugünkü oynadığı maçın bant görüntülerini izledim..Arnavutluk takımında oldukça iyi oyuncular var;bu oyunculardan ora sahada oynayan SABIEN LILAJ ı ben beğendim...Tatlı sert bir oyuncu;orta sahanın ortasında ve ön libero da oynayabilen bir oyuncu..1989 doğumlu oyuncu bizim takıma yararlı olur diye düşünüyorum..Bu oyuncu Arnavutluk milli takımında da oynayan bir oyuncu..
Çok iyi bir tespitte bulunmuşsun gardaşım. bende çok beğendim bu futbolcuyu... Dikkat ettiysen iki ayağınıda kullanabiliyor ve dikine gidebilecek bir yapıya sahip. Ayrıca Medjani'nin menajerinin kafası büyük takımlarda... İsmi Galatasaray ile anılıyor. Belki piyasa yapmak için devreye bu takımları sokmuş olabilir.

Ayrıca şu bir gerçekki Okan Hocanın transfer hususunda pek bir tecrübesi yok, amaaaa onun yanında öyle bir hoca varki oda sistem olarak bize çok yakın olan Tomas hoca. İşte kilit isim orada.. Ülkesinden mutlaka tavsiye edeceği isimler mutlaka olacaktır. Fakat LİLAJ'ı çok beğendiğimi söyleyebilirim...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.11.2015, 23:36   #1388
eyuphulagu
Usta Yiğido

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çok iyi bir tespitte bulunmuşsun gardaşım. bende çok beğendim bu futbolcuyu... Dikkat ettiysen iki ayağınıda kullanabiliyor ve dikine gidebilecek bir yapıya sahip. Ayrıca Medjani'nin menajerinin kafası büyük takımlarda... İsmi Galatasaray ile anılıyor. Belki piyasa yapmak için devreye bu takımları sokmuş olabilir.

Ayrıca şu bir gerçekki Okan Hocanın transfer hususunda pek bir tecrübesi yok, amaaaa onun yanında öyle bir hoca varki oda sistem olarak bize çok yakın olan Tomas hoca. İşte kilit isim orada.. Ülkesinden mutlaka tavsiye edeceği isimler mutlaka olacaktır. Fakat LİLAJ'ı çok beğendiğimi söyleyebilirim...
..Bahsettiğim oyuncu Lilaj ın sözleşmesi de 2016 Mayıs ında bitiyor..Tam sivassporun istediği şartlara sahip bir oyuncu..Sivasspor bu oyuncuyu fazla para ödemeden rahatlıkla alabilir diye düşünüyorum..
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.12.2015, 18:44   #1389
yiğido şahin
Yiğido

54 Mesajına 92 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 424 yiğido şahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivas'a 'Fırtına' gibi forvet!

Batuhan'la bağlantının kesilmesi, Barrales'in ise çaprazlarının kopmasıyla golcü sıkıntısı çeken Yiğidolar, Trabzonspor'dan Deniz Yılmaz'ı kiralamak istiyor. Okan Buruk, Elazığ'da parlattığı oyuncusuyla ayağa kalkacağına inanıyor.

Batuhan Karadeniz’in kadro dışı kalması, ön çapraz bağ ve menisküs onarımı ameliyatı yapılan golcü oyuncu Jeronimo Barrales’in uzun süren sakatlığı ve diğer forvetler Michael Eneramo ile Beykan Şimşek’in beklenen performansın altında kalması nedeniyle Sivasspor geride kalan haftalarda özellikle gol yollarında sıkıntı yaşadı.

Ligin ilk yarısında kalan haftalarda Gençlerbirliği ve Fenerbahçe’yle deplasmanda Kayserispor ile evinde kritik sınavlara çıkacak Medicana Sivasspor, bu maçlarda iyi sonuçlar alarak küme düşme hattından uzaklaşmanın hesaplarını yapıyor.

Oyuncu da istiyor

Bir yandan da transferi düşünüyor. Forvete mutlaka takviye yapacak olan Sivasspor’da teknik direktör Okan Buruk’un takıma kazandırmak istediği isim ise yabancı değil. Genç hoca eski takımı Elazığ’da iki sene önceki performansıyla Trabzon’a transfer olan Deniz Yılmaz’ın alınmasını talep etti. Trabzon’da şans bulmakta zorlanan Deniz için Bordo-Mavili takıma kiralık teklifi yapılacağı gelen haberler arasında. Deniz’in de Sivasspor’da oynamaya sıcak baktığı belirlendi.
fanatik

elazığdayken çok beğenirdim keşke o zaman gelseydi bizde istemiştik
yiğido şahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yiğido şahin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.12.2015, 03:35   #1390
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Deniz yılmaz elazığda iyi işler yaptığı için trabzona geldi,kendisi için trabzonspor 1 2 beden büyük takım,sivassporda rahatlıkla oynar vede başarılı olurda ,trabzon sivasspora verirmi?adamlar sivassporun küme düşmesini 4 gözle bekliyor ve dua ediyorlar,sırf bu yüzden bile vermiyeceklerini düşünüyorum,okanın şahsi gayretleriyle ts yönetimi ikna edilebilirse yerli forvet olarak düşünülebilir,erciyesten oğulcanı kaçırdık,bari antepten orkan çınarı kaçırmayalım,çok yetenekli bir oyuncu genç üstelik ,fiyatı artmadan sivasspor bu oyuncuyu kazansa karlı çıkar ,kanatlarda özellikle burhanın alternatifi olarak düşünülebilir,eski karabüklü troare şartlar uyarsa düşünülebilir,eğer takımları bırakırsa Ezekiel Henyt,eski gözağrımız Abdurrezak hamdallah sivassporumuza çok faydalı olacaktır,şahsi düşüncem 4 5 kaliteli oyuncuyla sivasspor bu sezon kurtulacağı gibi ,yeni sezonda daha farklı hedefler için oynayacaktır,sadece biraz gayret etmek lazım,araştırmak lazım,sivasspora 1 tane, ndiaye yada holmen 1 tane elkabir yada muhammed demir,1 tane da costa,1 tane kuvekie yanınada rodegella ,1 tanede lawal lazım ,bulabilirsek atıfın takım oyunu oynayan bi benzerini, çok süper olur
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
aldım, doğruladı, dogru, iddiaları, listesi, lütfen, mısırlı, sezonu, sivasspor`dan, tarnsferler, teklif, transfer, yapın

Seçenekler Arama
Stil