Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 09.06.2011, 21:44   #501
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
rıza hoca 50 kişilik transfer listesinden bahsetmişti. anlaşılan transferlere listenin sonundan başladık.

rıza hocam listeyi ters tutmuşsunuz, ters!
)) hakikaten rıza hocanın belki de eskişehire alamadığı hayallerindeki futbolculardır bunlar kimbilir
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.06.2011, 21:47   #502
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 739 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bu acele neden.kolaymı iyi futbolcu almak. uğraşıyolar alacaklar elbet.kaliteli 2 isim yeter bize.zaten 2. yarı itibariyle iyi bir takımımız var. birkaç iyi takviyeyle çok iyi olacağız.
aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.06.2011, 21:57   #503
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

HERŞEY BİR TARAFA DA SABANOH VE MAMADOU DİALLO ARKADAŞLARA ÖZEL BİR MESAJIM OLSUN. BİZ BURDA SİVASSPOR EKSENLİ BİR KAYGI İLE HABERLEŞİP BİRBİRİMİZE MÜJDE YADA OLABİLECEK MÜJDELERİ VERİP KEYİF ETME TELAŞINDA İKEN İKİNİZ ÇIKAGELDİNİZ VE BU MUHABEETİN TABİR-İ CAİZ İSE İÇİNE ETTİNİZ DESEM AYIP OLMAZ DEĞİL Mİ? HAYALKAFE NİN YAZDIĞI YADA VERDİĞİ HABERLER YANLIŞ EKSİK YADA DOĞRU OLABİLİR OLMAYABİLİR DE AMA BURDA BİZ BİR BİRLİKTELİK YAŞIYORUZ VE BU BİRLİKTELİĞE GİRMEK İSTERSENİZ BİZİMLE SEVİNÇ YADA ÜZÜNTÜ PAYLAŞABİLİRSİNİZ YOK BİRLİKTELİK PAYLAŞMAK İSTEMİYORSANIZ................ ...... LÜTFEN GÖLGE ETMEYİNİZ BAŞKA İHSAN İSTEMİYORUZ .....SAYGILARIMLA
Alt 09.06.2011, 22:20   #504
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 848 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

beyler bu sabanoh ve mamadou ikizlerin bütün mesajlarının teşekkür butonuna basın. ben olayı çözdüm: bunlar hayalkafenin teşekkür puanlarını kıskanıyorlar bea!

tamam lan tamam aha şimdi başlıyorum ikinizin de bundan sonraki bütün mesajlarınıza teşekkür edeceğim. hadi girin mesajları!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.06.2011, 22:27   #505
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

ben 2006 den beri bu sitedeyim ve sizleri gercek kardeslerim gibi seviyorum
yalansa en buyuk serefzizim butun gun isimi gucumu birakip sizlernenim ve cok mutluyum

ama ben mamadou diallo ve sabanoh kadar cirkefini gormedim allah belanizi versin sivasspor.com sitesini huzurunu bozdunuz forum degil mahalle kavgasina donustu

adminler moderatorler sunlari evimiz saydigimiz siteden kovun lutfen yada akkilansinlar

bende duygularmi soyledim 2-3 gundur sabir etmistim ama benim gibi sakin ve zararsiz bir insani sinir hastasi ettiniz

yasa hayalkafe tavarih sebasteia bizleri cekemiyorlar galiba
Alt 09.06.2011, 22:33   #506
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Trabzon Sercan'ı alır mı ne dersiniz ?

Kaynağım DHA muhabiri

Bundan sonra kaynak belirteceğim Mamudo gibiler için
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.06.2011, 22:33   #507
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

eyyyyyyyyyyy moderatör eyyyyyyyy forum yöneticisi bu hain herifleri atın bu siteden mamadou diallo ve sabanoh denen herifleri atın gitsin
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.06.2011, 22:35   #508
HALIL
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1278 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

yada aklima bir fikir geldi sabanoh ve mamadou diallo bozuntularini yasakli listenize koyun o zaman bosuna yazmis olurlar cunku kimse yazdiklarini gormez ve moralimiz bozulmaz
Alt 09.06.2011, 22:36   #509
HALIL
Usta Yiğido

burda ozellikle hayalkafe ve tavarihe sesleniyorum hayatiniza normal devam edin eskisi gibi bilgilerinizi haberleriniz aktarin bizler icin hatirimiz icin sivasspor.com'un gercek uyeleri icin gercek sivaslilar ve gercek sivassporlular icin
Alt 09.06.2011, 22:38   #510
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
yigido_halil_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
burda ozellikle hayalkafe ve tavarihe sesleniyorum hayatiniza normal devam edin eskisi gibi bilgilerinizi haberleriniz aktarin bizler icin hatirimiz icin sivasspor.com'un gercek uyeleri icin gercek sivaslilar ve gercek sivassporlular icin
Valla kusura bakmayın arkadaşlar ben artık havadan sudan şeylerden bahsedeceğim
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
adı, atilla, bekliyor, bizden, cerny, cihan, dÖrt, geçenler, geliyor, gözle, karsiyaka, kivanc, ordu, semir, serdar, sivassporda, sivasta, stilic, takimindan, tamam, taraftar, temmuzda, transferde, transferleri, yolda, önce, özkan

Seçenekler Arama
Stil