Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeni Transferler Sağlık Kontrolünden Geçti
Alt 05.08.2013, 18:39   #31
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Yeni Transferler Sağlık Kontrolünden Geçti

Youtube da 5-10 dakikalik videoyu izleyip futbolcu degerlendirenleri görünce aklima hep Shota geliyor

Shota ne demisti bir hatirlayalim isterseniz

Kod:
-Türkiye'de sabır eksikliği var. Bu bir gerçek. Avrupa'dan tek fark budur. Herkes ilk senesinde şampiyon olmak istiyor. Bu yüzden de sürekli baskı var. Örneğin Arsenal kulübü Ajax'tan Belçikalı bir stoperi 4 sene takip etti. Böyle bir sabır olabilir mi? Arsenal kulübü inanın bizim takımlarımızdan daha büyük değil. Ama o oyuncuyu 4 yıl takip ettikten sonra 12 milyon avro verip aldı. Ben biliyorum ki ülkemizde Youtube'dan transfer yapan kulüpler var. Bu çok acı birşey. Düşünün bir de Youtube kapalı. Kapalı olmasaydı kim bilir neler olacaktı?
Alt 05.08.2013, 19:37   #32
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Youtube da 5-10 dakikalik videoyu izleyip futbolcu degerlendirenleri görünce aklima hep Shota geliyor

Shota ne demisti bir hatirlayalim isterseniz

Kod:
-Türkiye'de sabır eksikliği var. Bu bir gerçek. Avrupa'dan tek fark budur. Herkes ilk senesinde şampiyon olmak istiyor. Bu yüzden de sürekli baskı var. Örneğin Arsenal kulübü Ajax'tan Belçikalı bir stoperi 4 sene takip etti. Böyle bir sabır olabilir mi? Arsenal kulübü inanın bizim takımlarımızdan daha büyük değil. Ama o oyuncuyu 4 yıl takip ettikten sonra 12 milyon avro verip aldı. Ben biliyorum ki ülkemizde Youtube'dan transfer yapan kulüpler var. Bu çok acı birşey. Düşünün bir de Youtube kapalı. Kapalı olmasaydı kim bilir neler olacaktı?
Sivasspor profesyonel bir külüp oldugu icin , profesyonel futbolcu ile genc oyuncuyu deniyor ve kararini ona göre veriyor.

Mesela ben 19 yasindaki Paulinho'yu YOUTUBE'den izledim ve hemen begendim , birde Hollanda kampinda izledim , orada calimlarini begendim ama Sivasspor'a fayda saglayagi sinyalini almadim.

Tabiki Youtube'den izlerek oyuncu almamak gerek , ama su unutulmasin , bu Futbolcu 1 Ligde oynuyorsa ,ve Youtube'da veya baska Video paylasim sitelerinde , bir sevilen Futbolcu'nun görüntüsü konulunuyorsa bu oyuncu Youtube'dan izleyerek de alabilirsin , tabi Hangi sezonki görüntüler oldugu da cok önemli.

Ama simdi bazi kisiler söyle yorum yapiyor youtube'dan izliyor demen de hata ,hepimiz bir futbolcu icin Stadyum , Stadyum gezelim mi ?

Bu oyunuc alinidysa insanlarimiz , youtube'dan bakar ondan önce nasil bir oyuncuyudu diye bu gayet dogal.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.08.2013, 19:50   #33
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor profesyonel bir külüp oldugu icin , profesyonel futbolcu ile genc oyuncuyu deniyor ve kararini ona göre veriyor.

Mesela ben 19 yasindaki Paulinho'yu YOUTUBE'den izledim ve hemen begendim , birde Hollanda kampinda izledim , orada calimlarini begendim ama Sivasspor'a fayda saglayagi sinyalini almadim.

Tabiki Youtube'den izlerek oyuncu almamak gerek , ama su unutulmasin , bu Futbolcu 1 Ligde oynuyorsa ,ve Youtube'da veya baska Video paylasim sitelerinde , bir sevilen Futbolcu'nun görüntüsü konulunuyorsa bu oyuncu Youtube'dan izleyerek de alabilirsin , tabi Hangi sezonki görüntüler oldugu da cok önemli.

Ama simdi bazi kisiler söyle yorum yapiyor youtube'dan izliyor demen de hata ,hepimiz bir futbolcu icin Stadyum , Stadyum gezelim mi ?

Bu oyunuc alinidysa insanlarimiz , youtube'dan bakar ondan önce nasil bir oyuncuyudu diye bu gayet dogal.
Benim elestirim Sivasspor ya da denenen futbolcularla alkali degil.
Tanimadigin, 90 dakika macini bile izlemedigin bir futbolcu hakkinda ahkam kesenlere.
Ben sana Hayrettin'in hatalarindan olusan bir Video yaparim youtube korum dersin lan bu adam bes para etmez.
Ben sana Hayrettin'in attigi gollerden, nefis kurtarislardan falan bir Video yaparim of ne oyuncu dersin.

Uzun lafin kisasi, tanimadigin bir futbolcu hakkinda ya Youtube a bakip ahkam kesmeyeceksin ya da Teknik heyete güveneceksin. Sonucta onlar herhalde Youtube bakip almiyorlardir. Ya canli izletiyordur ya da Mehti ve Paulinho'da oldugu gibi deneyip aliyordur.

2 hafta sonra neyin ne oldugunu zaten hepimiz görecegiz.
Iyi dedigin kötü, kötü degidin iyi cikabilir.
Futbolda her zaman 2+2=4 etmiyor
Alt 05.08.2013, 19:56   #34
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Benim elestirim Sivasspor ya da denenen futbolcularla alkali degil.
Tanimadigin, 90 dakika macini bile izlemedigin bir futbolcu hakkinda ahkam kesenlere.
Ben sana Hayrettin'in hatalarindan olusan bir Video yaparim youtube korum dersin lan bu adam bes para etmez.
Ben sana Hayrettin'in attigi gollerden, nefis kurtarislardan falan bir Video yaparim of ne oyuncu dersin.

Uzun lafin kisasi, tanimadigin bir futbolcu hakkinda ya Youtube a bakip ahkam kesmeyeceksin ya da Teknik heyete güveneceksin. Sonucta onlar herhalde Youtube bakip almiyorlardir. Ya canli izletiyordur ya da Mehti ve Paulinho'da oldugu gibi deneyip aliyordur.

2 hafta sonra neyin ne oldugunu zaten hepimiz görecegiz.
Iyi dedigin kötü, kötü degidin iyi cikabilir.
Futbolda her zaman 2+2=4 etmiyor
Aynen haklisin abi , taninmis oyuncular icin tamam yanilma olmaz Messi , Ronaldo , Ilkay Gündogan , M.Özil herkes iyi biliyor bu oyunuclari.

Ama tanimadigin bir oyuncuyu izlersin vaybee dersin , sana 1 asist disinda 0 katki saglar .

Yüzde yüz haklisin. Mesela Sivasspor'un eski teknik direktörü MUHSIN ERTUGRAL 'i futbolcuyu izleyen birisi türk futbolunu iyi bilseydi baya basarili dönem gecirebilirdi , kendisine Bayern Münih gibi dünya külüpleri futbolcu icin akil fikir aliyorlar.

Youtube'bu dan izleyecegine , adam gönderirsin veya adamin olur öyle transfer edersin.

Yani kisaca haklisin.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.08.2013, 20:37   #35
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tam bir bomba bu adam kapalı bir kutu ya elimizde patlar yada rakip kalede işn rakip kalede patlarda faydalı olur
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.08.2013, 20:38   #36
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

madem mehti alındı diğer aponu fos habermiydi?
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 59yigido58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
geçti, kontrolünden, sağlık, transferler, yeni

Seçenekler Arama
Stil