Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: AÇIKLAMA
Alt 02.05.2011, 09:48   #21
sefa58
Yeni Yiğido

sefa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sefa58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: AÇIKLAMA

sonuna kadar haklısınız. yeri gelince koltukta atacan. FB GS BJK TS bunların on katını yapıyor. Yiğido gençlik e gelince canı gönülden takımı destekliyorlar. çok içimden geçmiştir. şunların arasına katılayımda şöyle doya doya tezahüreat yapayım diye. aya kalkınca arkadaki gardaş otur diyen bir taraftarla nasıl takım desteklenirki. hiç susmayan yiğido gençlik iyi var. ya olmasaydı? staddan çık çıkmazdı ya.
sefa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sefa58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.05.2011, 09:49   #22
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Halen sahaya koltuk atmakla haklı olunur diyen bir zihniyet var. Ama bu kafayla fazla gitmez onlar. Bu hafta cezalar açıklanır. Artık sadece kulüplere değil kişilere de ceza yazılacak. Bakalım o zaman ne yapacaklar ?
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.05.2011, 09:55   #23
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 836 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Cok sasirdim dogrusu koltuk kirmaya bence sivassorlu degildi onlar supheli bir penalti pozisyonuna o kadar tepki gerekmezdi
Acikcasi penaltida penalti degildi acik ve net
Alt 02.05.2011, 10:51   #24
furkancfc
Tecrübeli Yiğido

furkancfc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

414 Mesajına 689 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 682 furkancfc FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mesut şahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İlk öncelikle şunu söylemek istiyorum.Biz çıkan bu olayları asla tasvip etmiyoruz.Ancak sezon başından beri Sivasspor üzerine o kadar çok oyun oynandı ki bu maç bu yapılanların en son örneğiydi.Bu yapılan haksızlıklar yüzünden az kalsın (ALLAH KORUSUN) takımımız küme düşürülecekti.Bildiğiniz üzere Yiğido Gençlik Grubu olarak Trabzonspor maçından önce yine hakemlerle ilgili yasal ve medeni yollarda TFF ve MHK yi protesto organizasyonu yaptık.Bu organizasyonla ilgili birçek yerde duyuru yaptık ama organizasyona katılan sadece Yiğido Gençlik grubu oldu.Burda yani kavye başında bizi yerden yere vuran arkadaşlarımızın hiçbirini maalesef bu organizasyonda göremedik.Gönül isterdiki çok büyük bir katılım olsun ve sesimizi daha gür duyuralım ama olmadı.Bunlara rağmen tüm ulusal ve yerel basın-yayın organlarında yaptığımız protestolar gündeme geldi.Bu haksızlıklara hiç bir tepki göstermeyip yaptığımız bu organizasyona muhalif olan bir çok kesim oldu.Ama bunun bizim için önemi yok çünkü bizim tek düşüncemiz Sivasspor'un ve Sivasspor taraftarının hiç bir şeye karşı boyun eğmemesidir.

ben sadece bu konu üzerinde duracağım.ben yeniçeriler taraftar grubu başkanıyım.diğer gruplar protesto yürüyüşüne gelmedi demişsiniz ne benimle nede grubumdan bir arkadaşla bu konuda en ufak bir ikili ilişkiye girilmedi bizim haberimiz dahi olmazken ben bu organizasyona nasıl katılabilirimki. şimdi diyeceksinizki biz burada herkesi çağırdık ama biz herkes değiliz bizim direkt birinci ağızdan görüşmeler yapmamız gerekirdi. o yüzden bu konu hakkında bizi suçlu çıkarmayın derim..

Bizde sizi şuçlu felan çıkarmıyoruz rahat ol.. Sözumuz klawyede atıp tutanlara.
furkancfc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.05.2011, 11:43   #25
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
yener_sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sahaya koltuk atmakla haklı olunur.Bu takım peşinden 15 saat yol git haklı olursun.Sonra bir bakmışsın ki bu takımın gerçek sahibi sensin,sahaya bırak koltuk atmayı kendini bile atarsın.Klübümüzün ilk defa yediği bir ceza değil, son ödeyeceği ceza da olmayacak.Öye kolay kolay 3 puan silinmez sen canını sıkma, bu ülkede tribünde çocuklar bıçaklandı yine 3 puan silinmedi.Sahaya ses bombaları rakı şişeleri atıldı yine silinmedi....

Tutturmuşsunuz bir koltuk atma, sizin şu yazınızı herhangi bir tribün oluşumundan bir taraftar okusa güler halimize.Bizler şampiyonluğu bu tarz destekler olmadığı için kaybettik.Herkes birbirinin Sivasspor sevgisini tartabilir.

Ben senede 10 deplasman yapacağım, iç saha maçlarının tamamında bulunacağım birisi oturacak maçını izleyecek, çekirdeğii yiyecek sonra benim sevgimi kimse tartamaz diyecek.Yok öyle dava, bu söylediğiniz 10 sene öncesinde kaldı.Bu takım uğruna 1 deplasman yapan 17 iç saha maçına gidenden daha fazla Sivassporludur.Boşuna demiyoruz adam kavgada, taraftar deplasmanda belli olur diye.

Bu takımı öyle herkes sevip herkes saymıyor, işte deplasman yapılmayınca bunlar bilinmiyor.Sizler münferit bir maç izlemekle grup olarak maç izlemenin arasındaki farkı anlayamazsınız.Grup olarak sadece kendinizden sorumlu olmazsınız.Sizler bir trabzonda,kayseride,samsunda,m ersinde bir giyin bakalım formanızı da gezin.Kim kime saygı duyor...

Boş tribünlere oynanan maçlarda sadece bizler vardık,gerçek taraftarlar vardı,bir çoğunuz tv kumandalarını sinirden sıkarken bizler kelle koltukda maçlara gidiyorduk...Kimse kimseden özür dilemek zorunda değil.Özür dilenecek yer burdaki sanal teknik hocalar değil.HEr grubun mazisinde üzücü olaylar olur, unutulur gider...Haa şunu da unutmayın hiçbir taraftar grubu kendine destek olanı da, köstek olanı da hiçbir zaman unutmaz...

desteklerin için teşk ederim Yener..Çektiğimiz şeyleri bilmeyenlerin bunları anlamaması doğal zaten.
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.05.2011, 11:44   #26
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

Alıntı:
mesut şahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İlk öncelikle şunu söylemek istiyorum.Biz çıkan bu olayları asla tasvip etmiyoruz.Ancak sezon başından beri Sivasspor üzerine o kadar çok oyun oynandı ki bu maç bu yapılanların en son örneğiydi.Bu yapılan haksızlıklar yüzünden az kalsın (ALLAH KORUSUN) takımımız küme düşürülecekti.Bildiğiniz üzere Yiğido Gençlik Grubu olarak Trabzonspor maçından önce yine hakemlerle ilgili yasal ve medeni yollarda TFF ve MHK yi protesto organizasyonu yaptık.Bu organizasyonla ilgili birçek yerde duyuru yaptık ama organizasyona katılan sadece Yiğido Gençlik grubu oldu.Burda yani kavye başında bizi yerden yere vuran arkadaşlarımızın hiçbirini maalesef bu organizasyonda göremedik.Gönül isterdiki çok büyük bir katılım olsun ve sesimizi daha gür duyuralım ama olmadı.Bunlara rağmen tüm ulusal ve yerel basın-yayın organlarında yaptığımız protestolar gündeme geldi.Bu haksızlıklara hiç bir tepki göstermeyip yaptığımız bu organizasyona muhalif olan bir çok kesim oldu.Ama bunun bizim için önemi yok çünkü bizim tek düşüncemiz Sivasspor'un ve Sivasspor taraftarının hiç bir şeye karşı boyun eğmemesidir.

ben sadece bu konu üzerinde duracağım.ben yeniçeriler taraftar grubu başkanıyım.diğer gruplar protesto yürüyüşüne gelmedi demişsiniz ne benimle nede grubumdan bir arkadaşla bu konuda en ufak bir ikili ilişkiye girilmedi bizim haberimiz dahi olmazken ben bu organizasyona nasıl katılabilirimki. şimdi diyeceksinizki biz burada herkesi çağırdık ama biz herkes değiliz bizim direkt birinci ağızdan görüşmeler yapmamız gerekirdi. o yüzden bu konu hakkında bizi suçlu çıkarmayın derim..
biz size değil burada atıp tutanlara söylüyoruz bunları..sizinde Sivasspor menfaatleri için neleri göze alabileceğinizi biliyruz.
Alt 02.05.2011, 12:10   #27
merkez-2
YASAKLI ÜYE

112 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 merkez-2 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Yeniçeriler grubumuzun başkanı Mesut reisi tv lerden ve yerel gazetelerden takip ederim.BURDA denilmiş.Yeniçerler denilmemiş..
MUHALİF OLAN BİRÇOK KESİM denilmiş ve isİm veya isimler belirtilmemiş.yeniçeriler yine denilmemiş.
Üzerinize söylenen direk birşey olursa grup adına bu şekilde ortaya çıksanız olmazmı reisim.ACABA SİZE SÖYLENDİ DİYEMİ ALGILANDINIZ.GENELLEME YAPILMIŞ.Ve burada ki akadaşlara söyledik diyede bir açıklama gelmiş gözüktüğü gibi.ÇÜNKÜ YG buradan yapabildi o çalışma öncesi duyuruyu(%80)
allaha emanet ol reisim...kalbini kırdıysam affola..Genelleme yapmaları normal yani yiğido gençliğin.

Konu merkez-2 tarafından (02.05.2011 Saat 12:29 ) değiştirilmiştir..
merkez-2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.05.2011, 12:18   #28
turks
Yiğido

132 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 540 turks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Reden Cevap: AÇIKLAMA

Alıntı:
merkez-2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yeniçeriler grubumuzun başkanı Mesut reisi tv lerden ve yerel gazetelerden takip ederim.BURDA denilmiş.Yeniçerler denilmemiş..
MUHALİF OLAN BİRÇOK KESİM denilmiş ve isİm veya isimler belirtilmemiş.yeniçeriler yine denilmemiş.
Üzerinize söylenen direk birşey olursa grup adına bu şekilde ortaya çıksanız olmazmı reisim.ACABA SİZE SÖYLENDİ DİYEMİ ALGILANDINIZ.GENELLEME YAPILMIŞ.Ve burada ki akadaşlara söyledik diyede bir açıklama gelmiş gözüktüğü gibi.ÇÜNKÜ YG buradan yapabildi o çalışma öncesi duyuruyu(%80)
allaha emanet ol reisim...kalbini kırdıysam affola..Genelleme yapmaları normal yani..
yazdıkların karmakarısık kardeş mesut reis dediğin yeniçerilerin değil yiğido gençlik grubunun lideri
turks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.05.2011, 12:20   #29
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haklı olduğumuz derken ?

Sahaya koltuk atmakla haklı olunmaz asla.. Bu hafta içi cezalar açıklanır. Kim ödeyecek o cezaları ? Ya olaylar biraz daha büyüseydi de 3 puanımız silinseydi kim verecekti hesabını ?

Son haftalara girilirken akıllı hareket edelim. Özellikle yaşı küçük arkadaşları kontrol edelim.

Belki ilk anda ben de aşırı sert bir tepki verdim. Sonradan biraz sinirim geçince üzüldüm. Ama kimse kimsenin Sivassporluluğunu tartamaz. Eminim ki herkesin amacı Sivasspor. O yüzden gelin bundan sonra bu tarz nahoş görüntüler bir daha yaşanması diye önlem alalım. Küfürden, kavgadan uzak duralım.

Herkesin sevdiği, saydığı Sivasspor'e ve Sivaslıları tekrar cümle aleme gösterelim.

sen herşeyden art niyet çıkarmak için mi yazıyorsun.yazdıklarımı iyi algılayamadın galiba yada bi sorunun mu var eğer varsa özelden bi mesaj at halledelim derdini..biz zaten koltuk atanlara engel olmaya çalıştık ha şunuda söyleyim o atılan koltukların tamamı da Yiğido Gençlik grubu tarafından atılmadı ayrıca ben haklı olduğumuz konu derken attığımız koltukları değil hakemin yaptığı tahrikleri ve hataları kastettim.ayrıca özür dilemesi gereken biri varsa o da maçın hakemidir..umarım anlamışındır..en büyük Sivassporlu sensin..
Alt 02.05.2011, 12:23   #30
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

Alıntı:
muhsin koçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bunu sadece bir gruba maal doğru değil bence,mesela ben maçta kale arkası havuz tarafındaydım orada da binlerce koltuk kırdılar ve sahaya attılar ama tribünler sahaya uzak olduğu için pek fazla göze batmadı bu.
Bunu yapanlarda ne yazık ki kulübümüz stadyumlara çekmek için beleş bilet dağıttığı gencecik okul çağındaki çocuklardı.İnanın bir Sivaslı olarak bu gençlikten utanıyorum,tiksiniyorum,bir bok olmaz bunlardan.
bak adam akıllı şeyler yaz eleştirinin dozunu kaçırma..kimse kimseye bedava bilet vermiyor o gençlerin hepsi parasını verip sezon başında kombinesini alıyor..bilmediğin şeylker hakkında yorum yapmayın önce araştırın sonra yorum yazın olur mu..?
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
aciklama

Seçenekler Arama
Stil