Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Sivası Şampiyon Yapacağım
Alt 13.01.2014, 13:37   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Sivası Şampiyon Yapacağım

Roberto Carlos, "Tapu gibi diplomam var. Ancak diploma maç kazandırmaz. Bu yıl erken ama Sivas mutlaka şampiyon olacak." dedi.

"İnsan olarak mütevazı biriyim ama söz konusu futbol oldu mu aç bir kurt kadar hırslı ve iddialıyım" diye giriyor söze Roberto Carlos. "Kaybetmeyi sevmiyorum, benim işim kazanmak. Futbola, paraya, insanlara, kadına ve çocuklara aşığım; tam 8 çocuk babasıyım. Büyük bir ailem ve sevgi dolu yüreğim var. Ben ailemle onlar da benimle gurur duyuyor. Hangisi zor, babalık mı, teknik adamlık mı yoksa futbolculuk mu? İnanın en zoru hoca olmak. Daha önce tek kişilik hayat yaşarken, teknik adamlıkta; futbolcular, yöneticiler, taraftar, medya gibi ayrı dünyaları bir arada yaşıyorsunuz. Hepsini de dengede tutmak zorundasınız. Şimdi hocalarımı daha iyi anlıyorum" diye de devam ediyor.

Futbolculuk hayatının anlamı olarak tanımlayan Brezilyalı efsane, "Mizacımda korkuya yer yok, şiddetten nefret ederim, en ağır şartta bile ümit dolu bir gelecek için her zaman açık bir kapım vardır. Futbol, benim hayatım. Düşünüyorum da; kendimi başka bir işte bu kadar mutlu asla hissedemezdim" diye konuşuyor.

Sivas'ta huzur buldum

Sivas şehrini ve insanlarına çok çabuk uyum sağladığını belirten Roberto Carlos, "Sivas'ta çok mutluyum. Çünkü aradığım o saf güzelliği burada buldum. O potansiyeli işleyip, ilerde seyrine doyulmayan bir takım ortaya çıkarmak istiyorum" derken, şampiyonluk hayaliyle ilgili olarak,

"Şampiyonluk mu? Birçoklarının hayal bile edemeyeceği çok önemli şampiyonluklar yaşadım, kupalar kaldırdım. Ama kazanmaya hiç doymadım. Futbolculuğum ne ise teknik adamlığım da o; ben mükemmeli arayan adamım. Türkiye'ye sadece takım çalıştırmak için gelmedim, şampiyon ekip kurmak gibi bir misyonum var. Başkanımız Mecnun Odyakmaz'dan da bunun sözünü aldım. Sivasspor'a şampiyonluk vaat ediyorum: ama bu yıl erken. Cicinho, Aatif, da Costa, Adem ve Ziya ile iyi ve uyumlu bir ekip olduk. Devre arası 3 takviye daha yapacağız; bir forvet, bir orta saha ve bir de savunma. Ama genç olacak bunlar; onları ben işleyeceğim. 2-3 yıl içinde de Sivasspor şampiyonluk turu atacak" ifadeleriyle de iddiasını ortaya koyuyor.

Diploma maç mı kazandırıyor?

Sivas'ın başına geçtiğinde teknik adamlık diploması tartışma konusu olan Roberto Carlos bu konudaki sorularımıza esprili ve biraz da imalı cevaplar veriyor. "Benim kapı gibi diplomam var" diyen Carlos, "Ama tek başına maç mı kazandırıyor diploma? Hayır kazandırmaz. Sanırım, ilk yarı sonunda bu tartışmayı başlatanlar da diğer insanlar da neyin ne olduğunu görüp, anladı" diyerek göndermede bulunuyor.

Bu sezon Sivasspor'un hedefinin Şampiyonlar Ligine gitmek olduğunu söyleyen Carlos, "Sivasspor şu anda ligde beşinci sırada. Ama lig sonunda ilk ikinin içinde olması için çalışıyoruz. Devler Ligine katılmayı çok istiyoruz. Kimileri iyi ile yetinir, kimisi daha iyisini hedefler ama Roberto Carlos kariyeri boyunca daima en iyisi için mücadele etti, ediyor da. Sonuçta elde ettiğim her başarı, bir sonraki zafer için içimdeki kazanma arzusu ve hırsını daha bir kamçılar.

Hasan Sarıçiçek / Türkiye Gazetesi

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivası Şampiyon Yapacağım
Alt 13.01.2014, 14:15   #2
tfd5858
Yiğido

tfd5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 419 tfd5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivası Şampiyon Yapacağım

sana inanıyorum çünkü sen mukkemmel bir insansın
tfd5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tfd5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.01.2014, 14:23   #3
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 503 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Cool Cevap: Sivası Şampiyon Yapacağım

Carlos'un bu yorumlarının çok iddialı olduğunu falan tartışmadan, bize en azından bu hırsı ve azmi veren hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Senelerdir böyle umut dolu güven dolu sözlere hasret kalmıştık Rıza Hoca ile.

Harikasın Carlos
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Soyözen'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.01.2014, 14:29   #4
SİVAŞK
Yeni Yiğido

SİVAŞK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SİVAŞK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=Soyözen;891882]Carlos'un bu yorumlarının çok iddialı olduğunu falan tartışmadan, bize en azından bu hırsı ve azmi veren hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Senelerdir böyle umut dolu güven dolu sözlere hasret kalmıştık Rıza Hoca ile.

Riza hoca olmasa biz bu gun bu durumda olamazdik belki alt ligdeydik.
SİVAŞK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2014, 14:44   #5
RCarlos58
Acemi Yiğido

RCarlos58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 397 RCarlos58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

senin varligin bize yeter carlos, mükemmel kisiligin var. geldigin an bizi sampion olmusus gibi sevindirdin zaten, seni asla unutmayacagiz.
RCarlos58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda RCarlos58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.01.2014, 15:52   #6
eurovision
Tecrübeli Yiğido

eurovision - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 441 eurovision FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inşallah bu şampiyonluk gururu yaşarız
eurovision isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2014, 16:04   #7
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 701 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bize kim geldiyse hedefleri hep orta sıralar belki avrupa kupaları gibi şeyler söyleyerek geldi. sadece bülent uygun zamanında hedefimiz şampiyonluktu onda da yolun başı ilk 8 di. gerçekten böyle bir hocayla çalışmamız çok büyük bir şans ama transfer şart
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2014, 16:12   #8
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Allahuekber!!!

carlos reis'e bak. işte bu, aklı hür, vicdanı hür, karakteri büyük, ona buna özentilik duymayan bir hoca.

biz de seninle şampiyonluk yaşayacağımıza inanıyoruz kral, durmak yok, yola devam!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.01.2014, 16:22   #9
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Seviyoruz Carlos sizi şampiyon yap artık bizi.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.01.2014, 16:32   #10
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Bunun gerçekleşmesini en çok arzulayanlardanım..Ama bu yolda yürüyorsan bunun politikasınıda yapman lazım...Bursaspor şampiyon olduğu yıl hiç kimse çıkıp biz şampiyon olacağız demedi..Saman altından su yürüteceksin...Bunu neden söylüyorum bu ist denilen yer o kadar haindirki, bunun basınıda takımıda her türlü pisliği yapmaya meyillidir..Carlos sen bizleri şampiyon yap el altında bunu bize söyle hissettir ama bunu ulusal veya yerel basında deklare etme ...En azınan bir şeyleri garanti ettiğin zaman söylersin...Yoksa bu ist her türlü şaibeyi şikeyi yapmaya hazırdır...

Etiketler
sivası, yapacağım, Şampiyon

Seçenekler Arama
Stil