Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TFF Yalnız Bırakıyor
Alt 08.06.2014, 04:16   #11
özmen58nadim
Acemi Yiğido

özmen58nadim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 496 özmen58nadim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TFF Yalnız Bırakıyor

Alıntı:
kayayatakci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ilhan cavcavi hic sevmem ama burda cok Güzel sözler söylemis takdir ediyorum bu sözlerinden dolayi helal sana cavcav diyor onu kutluyorum .yaziklar olsun türk futbolunu UEFA ya sikayet edenlere .Trabzon spor A/S galatasaray bu iki pislik takim kendileri yillarca her türlü hileleri yaptilar birbirine domaldilar simdi bizleri lekeliyorlar lanet olsun bu iki kulübe biri rus ligine biri yunan ligine gitmedikce pislik peklenmez
Ula **** ******, adamı sevneyebilşrsin. Ama bunu bura da neden belirtme gereği duruyorsun. Sayın Cavcav, iyi niyetiyle üzüntülerini ve doğru olanı, yapılması gerekenin ne olduğunu belirtmiş, Sayın cavcav'a teşekkür etnen gerekirken, neredeyse küfredeceksin. Edep yahu birazcık Edep. Tabi senin gibi ne üdü belli olmayan lar ne anlar....
özmen58nadim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.06.2014, 06:50   #12
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tff başkanı kendisi zaten şikeci,bu işlerin bu ülkede nasıl yürüdüğünü gayet iyi biliyor ,sivassporun şike yapmadığınıda biliyor,çıkıp diyemez bu haksızlık diye,türkiyedeki hukuk sisteminin çöktüğünü,alınan kararların yanlış ötesi ,facia olduğunu,diyemez,derse hani tff ye adam sokan takımlar varya ,onları karşısına almış olur ,tatlı koltuğunu bırakmak istemez ,bu riske giremez ,onda bu cesaret yok,eskişehiri ,sivası karşısına alırda gs ve ts yi karşısına alamaz olay bu ,bundan dolayı sessiz kalıyor ,dili olmayan şeytan gibi ,tff ye gelene kadar gün akşam olur ,bu şehrin sözde sahipleride ,yöneticileride,vekilleride ,belediye başkanı ve her bka maydonoz olan sivil toplum kuruluşlarıda sessiz kalıyor ,bu şehrin halkı geçinenlerde sessiz kalıyor,bu kadar yükü mecnun başkanın üstüne atmaya kimsenin hakkı yok ,adam resmen yalnızları oynuyor ,sanki bu işleri sen başımıza açtın sen temizle deniliyor ,sivasspor tüm sivaslıların takımı ,başkanlar gelir geçer camialar kalır
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.06.2014, 17:56   #13
eurovision
Tecrübeli Yiğido

eurovision - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 441 eurovision FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

e-bilet gibi saçma şeylerle uğraşırlar ancak
eurovision isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2014, 11:20   #14
kayayatakci
Tecrübeli Yiğido

kayayatakci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 275 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kayayatakci isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
özmen58nadim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ula **** ******, adamı sevneyebilşrsin. Ama bunu bura da neden belirtme gereği duruyorsun. Sayın Cavcav, iyi niyetiyle üzüntülerini ve doğru olanı, yapılması gerekenin ne olduğunu belirtmiş, Sayın cavcav'a teşekkür etnen gerekirken, neredeyse küfredeceksin. Edep yahu birazcık Edep. Tabi senin gibi ne üdü belli olmayan lar ne anlar....
ben yazmis oldugum sadece cavcavi sevmem ama takdir ediyorum diye yazdim hic bir kötü söz kullanmaksizin ama bilmem sen bana ne yazdiysan 100 mislini iade ediyorum .ve sen iyi okusan yazdigimi anlarsin ne demek istedigimi demekki futboldan anlamayan cahil birisisin..???:::

Etiketler
bırakıyor, tff, yalnız

Seçenekler Arama
Stil