Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Röportajlar

Röportajlar Röportajlar bölümü

Seçenekler Arama Stil

İmkansız Yoktur Ama Işık Varsa!
Alt 06.03.2016, 21:00   #1
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart İmkansız Yoktur Ama Işık Varsa!

İmkansız Yoktur Ama Işık Varsa!

Herhangi bir futbolsevere "M.Sivasspor 11'i çıkar denilse" emin olun bu kadar kötüsünü yapamaz. Ama sezon başından bu yana bu takımda görev yapan hocalar, ilk 11 tercihlerinde akıl almaz işler yapıyor. Oyuncu değişikliklerinde yapılan hatalara hiç girmeyelim...
Hasan Kabze'yi hiç bir şekilde başarılı olamadığı santrfor olarak oynatıp, Texeira'yı yedek bırakmak, bununla yetinmeyip İbrahim Akın'ı Texeira'dan önce oyuna almak nedir? 90 dakikanın 60 dakikasında sahada olmayan Beykan'la başlamak ne kadar mantıklıdır? Yiğit İncedemir'i beğenip, Etzaz Hussain'i beğenmemek nasıl bir futbol anlayışıdır? Yiğit bu takıma göreceği kartlardan başka ne verebilir? Hatta bu soruların en başına şunu eklememiz gerekir: Sezon başında Yiğit, Erkan, Orhan ve Hakan dörtlüsü neden alınmıştır? O zamanlar söylediğimizde insanlar önemsemiyordu fakat yönetim de Sergen Yalçın da küme düşen Karabük'ten topladıklarıyla ve aldıkları "yetersiz" isimlerle bugünlerin zeminini sezon başında hazırlamıştır. Okan Buruk ve Mesut Bakkal da bugüne kadar yaptıklarıyla zayıf zemine sahip bu takımı daha hızlı bir şekilde yıkıma götürüyor.
Geçen hafta "olumsuzlukları dile getirmeyi bırakıp, destek verilmeli" demiştim. Ama işadamları, esnaflar, belediye, milletvekilleri, bürokratlar ve hatta Sivaslılar zaten "her yönden dökülen" takımını Mersin'de yalnız bıraktı. Şehrin en büyük markası için 10 otobüsün maliyeti nedir? Veya bir araya gelip otobüsler kiralamanın maliyeti kişi başı kaç liradır? İstanbul'dan ve Sivas'tan kendi imkânlarıyla giden gerçek Sivassporluları tenzih ediyorum ve onlara sevgilerimi gönderiyorum.
Ligin bitimine 10 hafta var; imkansız diye bir şey yoktur, ama ne takımda, ne şehrin ileri gelenlerinde ne de Sivaslılar'da şu an gerekli ışığı göremiyorum.

BAKİ BOZKUŞ / TRTSPOR
https://twitter.com/BozkusBaki....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 14 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: İmkansız Yoktur Ama Işık Varsa!
Alt 06.03.2016, 21:25   #2
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: İmkansız Yoktur Ama Işık Varsa!

hoca değişiklikleri bize zarardan başka bir şey kazandırmadı.sergen le devam etseydik şu an çok daha iyi durumdaydık.bilican diye getirilen mesut bakkal ın ilk onbir i, oyuncu tercihleri,oyun sistemi tamamen yanlış.aslında futbol basit bir oyun.bize gelen hocalar nedense takım maçı kazansın diye değilde kazanmasın diye çabalıyor gibiler.topu kontrol etmeyi bile beceremeyen adamları skoru değiştirmek için oyuna alan mesut bakkal la olmayacağını gelmeden söylemiştik.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2016, 21:27   #3
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Sezon başından beri söylediklerimizi güzel özetlemiş, zaten Sivasspor'u takip eden birinin bunları görmemesine imkan yok ama ne hikmetse işin içinde olan yöneticiler bir türlü göremediler sorunları ya da gördüler de kapasiteleri bu tabi bir de üçüncü ihtimal var ama onu düşünmek bile istemiyorum.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.03.2016, 21:57   #4
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Burası sivasspor; zor dıye bırsey lugatta yok imkansız sadece zaman alır.. dusmeycez dimi mesut hocaa yazılanları okuyon herkes aynı şeyi soyluyo yanlış kadro yanlış kadro yanlış seçim yanlış seçim korkak futbol korkak futbol.........
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2016, 22:31   #5
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Takım hakkında ( yanlış değişiklikler yanlış tercihler) konusudaki görüşlere sonuna kadar saygım var...İster doğru ister yanlış olsun...Ama bazen Hocalar düşündüğü farklı şeyler olabiliyor..İki örnek vereceğim ...Fatih Terim gs milan maçında gs kullandığı penaltıda tereddütsüz o ana kadar hayatında penaltı kullanmamış Ümiti işaaret etmişti...Fatih Terim herkezin buna şaşırdığını söylüyor ardındanda şunu ekliyordu '' Ben Ümit dedim ama hiç kimse benim Ümiti taaa Afyondan tanıdığımı özelliklerini bildiğimi bilmiyordu ''..Sonrasında Ümitin harika bir penaltıcı olarak devam ettiğini gördük
Ben Bursada geçmiş yıllarda bir Bursa Samsun maçı izlemiştim ..Maç 1-1 75 dakikaya geldik Bursa akın akın geliyor gol atamıyordu...Son 10 dakika şu an hatırlamıyorum Hoca Son zamanlarını yaşayan Tolunay Kafkası oyuna aldı...Tolunay maçı çevirebilecek bir futbolcu değildi...Ama ne oldu biliyormusunuz 3 kez kalenin önüne geldi üçündede üç kişiyi ekarte edip pasını aktardı ..Bunu son yaptığında Bursaspor 2. golunu atıp maçı almıştı....Burdan şunu anladım ...Bazı futbolcuların kabiliyeti bazı futbolcularında tecrübeleri işe yarayabilir...İbarahim Akın zamanında çok beğendiğim bir fubolcuydu ...Sivasa gelmesine sewinmiştim ...Hoca İbrahim Akın konusunda tecrübesinden faydalanmak istemiş olabilir....
Alt 06.03.2016, 22:32   #6
fark58
Yiğido

159 Mesajına 271 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 fark58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kesinlikle imkansız değil, ümit var mı peki, şuan için kesinlikle yok. Olabilir mi? Kasımpaşa bizim için inşallah bir milat olur.
fark58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı fark58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.03.2016, 22:46   #7
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
fark58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kesinlikle imkansız değil, ümit var mı peki, şuan için kesinlikle yok. Olabilir mi? Kasımpaşa bizim için inşallah bir milat olur.
Kardeş insan hiç bir şeye yanmıyorda geri kalan fikstüre bakınca Antalya ve MİY kesin 3 puan gözüyle bakıyorsun 0 puan alıyorsun ..İşin burası çok acı verici ...Ama şuraya yazıyorum ALLAHIN izniyle Sivassporumuz düşmeyecek Kayseri düşecek ...Fikstürleri inceledim Kayserinin alacağı puan yok ...Biz içerdeki maçları alalım dışardan gelecekler çerez olacak ..Emin olunuz buna..
Alt 06.03.2016, 22:51   #8
Mehmet ATEŞ
Yiğido

Mehmet ATEŞ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 Mehmet ATEŞ Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

imkansız bir durum görmüyorum umarım yanılmıyordurum ! mesut hocada hatasını anlar texeria başlar ve kasımpaşa galibiyetiyle beraber lige döneriz.
Mehmet ATEŞ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Mehmet ATEŞ'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.03.2016, 23:00   #9
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

DEğerli yazar gerçekleri yazmış,aslında çarşambanın gelişi perşembeden belliydi,geçen sezon sonanda 1 2 maç kazanmasaydık,enönemliside erciyes maçı giderken,devre arasında başkan soyunma odasına girip ,bu maçı alamazsanız sivasa dönmeyin deyip o maçı alınmasaydı,şuan pttde olurduk,hal böyleyken,işi ciddiye alıp doğru düzgün kadro kurulacağına,karabüğü küme düşüren oyuncuları alıp,fiziği ve stili sivasspora uygun olmayan ,yada sivassporun ihtiyacı olmayan özellikteki barolesin alınması,sakat eneramoya güvenilmesi,batuhanın bu takımı yaRI yolda terketmesi,ümitin takımı sabote etmesi,hakem hataları,bazı oyuncuların bencillik yapıp takımın galibiyetini engellemesi,tam galipken son dak golleriyle kaybedilmiş puanlar derken ,sivasspor ligin dibine demir atmıştır,elbetteki enbüyük suç yönetimindir,daha sonra sergen,okan,ve mesut hocadır,şöyle düşünürsek,şuana kadar baroles,batuhan,ümit dursaydı enaz 2 -3 maç daha kazanabilirdik,hakem hataları yarıyarıya daha az olsaydı,2 galibiyetimiz daha olabilirdi,setcusdan daha kaliteli bir kalecimiz olsaydı enaz 2 maç daha kazanabilirdik,okan hoca ve sergen mehdiyi yollamaya çalışmayıp oynatsaydı,ölüsü 1 maç daha alırdık,kırmızı kart göreceğini tahmin ettiğimiz beykanı erken oyundan alsaydı,eskişehir maçını alırdık,konyada atıf bencillik yapmasaydı konyayı yenerdik,antalya maçında texsera değişikliği yapılmasaydı 2 puanı kaybetmezdik,mersin maçında doğru kadroyla çıkılsaydı ,enaz 1 puandaha alabilirdik,topladığımızda enaz 10 maçı bu yüzden kaybetmişiz ,30 puan eder 18+30 =48puanımız olmaması için neden yokmuş,hadi hepsinden geçtim sezon başından beri galipken berabere kaldığımız yada yenildiğimiz maçları düşündüğümüzde,akhisar,mersin, gs,ts,eskişehir, 2 antalya ,rize,kasımpaşa,2 konya,
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2016, 23:03   #10
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
DEğerli yazar gerçekleri yazmış,aslında çarşambanın gelişi perşembeden belliydi,geçen sezon sonanda 1 2 maç kazanmasaydık,enönemliside erciyes maçı giderken,devre arasında başkan soyunma odasına girip ,bu maçı alamazsanız sivasa dönmeyin deyip o maçı alınmasaydı,şuan pttde olurduk,hal böyleyken,işi ciddiye alıp doğru düzgün kadro kurulacağına,karabüğü küme düşüren oyuncuları alıp,fiziği ve stili sivasspora uygun olmayan ,yada sivassporun ihtiyacı olmayan özellikteki barolesin alınması,sakat eneramoya güvenilmesi,batuhanın bu takımı yaRI yolda terketmesi,ümitin takımı sabote etmesi,hakem hataları,bazı oyuncuların bencillik yapıp takımın galibiyetini engellemesi,tam galipken son dak golleriyle kaybedilmiş puanlar derken ,sivasspor ligin dibine demir atmıştır,elbetteki enbüyük suç yönetimindir,daha sonra sergen,okan,ve mesut hocadır,şöyle düşünürsek,şuana kadar baroles,batuhan,ümit dursaydı enaz 2 -3 maç daha kazanabilirdik,hakem hataları yarıyarıya daha az olsaydı,2 galibiyetimiz daha olabilirdi,setcusdan daha kaliteli bir kalecimiz olsaydı enaz 2 maç daha kazanabilirdik,okan hoca ve sergen mehdiyi yollamaya çalışmayıp oynatsaydı,ölüsü 1 maç daha alırdık,kırmızı kart göreceğini tahmin ettiğimiz beykanı erken oyundan alsaydı,eskişehir maçını alırdık,konyada atıf bencillik yapmasaydı konyayı yenerdik,antalya maçında texsera değişikliği yapılmasaydı 2 puanı kaybetmezdik,mersin maçında doğru kadroyla çıkılsaydı ,enaz 1 puandaha alabilirdik,topladığımızda enaz 10 maçı bu yüzden kaybetmişiz ,30 puan eder 18+30 =48puanımız olmaması için neden yokmuş,hadi hepsinden geçtim sezon başından beri galipken berabere kaldığımız yada yenildiğimiz maçları düşündüğümüzde,akhisar,mersin, gs,ts,eskişehir, 2 antalya ,rize,kasımpaşa,2 konya,
Size son kez yazıyorum ...Bunada cevap vermez iseniz emin olunuz tek kelime bile yazmayacağım...Özel mesajlarımdada ikaz etmiştim dönmediniz herneyse....Yanlış anladığınızın farkına vardınızmı ...Size yazmadığım devamında bir başkasına yazdığım mesajı kendinize yazılıyormuş gibi algıladığınızın farkına vardınızmı ...Tek bir kelime cevap olarak yetecektir bana...selamlar...

Etiketler
ama, iŞik, işık, varsa, İmkansiz, İmkansız, yoktur

Seçenekler Arama
Stil