Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cezayı fazla buldum
Alt 28.02.2014, 13:04   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Cezayı fazla buldum

Teknik direktör Carlos: "Açıkçası 6 maç cezayı ben de fazla buldum, daha kötü şeyler yapıp 1- 2 maç ceza alanlar oldu ama ben artık bazı şeylere şaşıramıyorum.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor'un teknik direktörü Roberto Carlos, Portekizli savunma oyuncuları Manuel da Costa'ya, Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulunca (PFDK) verilen 6 resmi müsabakadan men cezasının biraz fazla olduğunu belirterek, bu cezaya itiraz edeceklerini söyledi.

Ligde hafta sonu Elazığspor ile sahasında yapacağı maçın hazırlıklarını kulüp tesislerinde gerçekleştirdiği antrenmanla sürdüren Sivasspor'da, teknik direktör Carlos, idmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Roberto Carlos, ligde geçen hafta Kasımpaşa ile deplasmanda oynanan maçın bitiş düdüğünün ardından kırmızı kart gören stoper da Costa'ya, karşılaşmanın hakemine yönelik hareketi nedeniyle PFDK tarafından 6 resmi müsabakadan men cezası verilmesine ilişkin görüşlerinin sorulması üzerine, "Bu konuda avukatımıza biraz iş düşecek. Açıkçası 6 maç cezayı ben de fazla buldum, daha kötü şeyler yapıp 1-2 maç ceza alanlar oldu ama ben artık bazı şeylere şaşıramıyorum. 6 maç biraz fazla, biz de bu yüzden itirazda bulunacağız. Bunu azaltmak için gerekli işlemlerde bulunacağız" diye konuştu.

Bir gazetecinin, da Costa'ya kulübün ceza verip vermeyeceğini sorması üzerine Carlos, şunları kaydetti:

"Da Costa, Kasımpaşa maçından sonra bir can sıkıntısı ve problemlerinin olduğunu, bir süre ailesinin yanında zaman geçirmek istediğini söyledi. Biz de kendisine birkaç gün izin verdik. Döndüğü zaman oturup konuşacağız, kafası daha rahat dönecektir. Neden böyle bir şey yaptığını, hakeme ne şekilde bir söylemde bulunduğunu, bunu neden yaptığını öğreneceğiz. Ona göre yönetimle konuşup gereken işlemi yapacağız."

İdman

Teknik direktör Roberto Carlos yönetiminde kulüp tesislerinde gerçekleştirilen idman, top kapma ve pas çalışmasıyla başladı. Yarı sahada çift kale maçla devam eden antrenman, yan top çalışmasıyla sona erdi.

İdman, tedavisi nedeniyle İstanbul'da bulunan John Utaka ve izinli Manuel da Costa'dan yoksun kadroyla gerçekleştirildi.

AA

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
artık, ben, buldum, cezaya, cezayı, edeceğiz, fazla, itiraz, şaşırmıyorum

Seçenekler Arama
Stil