Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gelin Tribünde Bir Kalp Açalım Adı ANADOLU
Alt 07.11.2013, 00:15   #21
özmen58nadim
Acemi Yiğido

özmen58nadim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 498 özmen58nadim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Gelin Tribünde Bir Kalp Açalım Adı ANADOLU

site yetkilisi arkadaşlarımdan ricam lütfen içimizdeki çürük elmarı ayıklayalım burada yazdıklarıyla provakatörlük yapan nifak tohumları serpen ve bütün amaçları kulübümüze zarar vermek olanların siteye girişlerini engelleyin lütfen Allah nazarlardan saklasın takım iyi günler geçirmekte ama bu tür provakatörler burada yazdıklarını statda filiyite dökmekte bundan hem takım hem külüb doğal olarak biz yiğidolar zarar görmekteyiz tekrar rica ediyorum bu tür provakatörleri hem buradan hem tirübünden ayıklayım ülke olarak şehir olarak ve taraftar olarak sakinliğe ve hoş görüye çok ihtiyacımız var saygılarımla
özmen58nadim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı özmen58nadim'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.11.2013, 00:28   #22
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

301 Mesajına 609 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 sawyer5892 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

başarmak çok zor değil bizim taraftarımız belli,gruplar dışında sistemli bir şekilde tezahürat olmuyor zaten taraftar gruplarının tepkisi tezahüratı ne yöndeyse oyle şekilleniyor. taraftar gruplarının liderleriyle bu konu görüşülerek halledilebilir. Zaten benim bildiğim bursayla öyle büyük bir problemimiz yok geçen senelerde bursaspordaki bazı art niyetli futbolculara verilen tepkiler var. Bizim bu ligde aramızın iyi olmadığı takımlar bellidir trabzonspor ve kayserispor. Yoksa söyle bir baktığınızda sivassporun yıllardır 1 maç dahi taraftarı yüzünden seyircisiz oynama cezası aldığını hatırlamam taraftarız evet ama holigan değiliz
sawyer5892 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sawyer5892'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.11.2013, 08:29   #23
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

biz anadoluya şampiyonluk getirerek bu kalp kapısını açmiştık şampiyonl olmasına vesile olduğumuz bu haftaki rakibimiz bursasporun bize verdiğiniz cesaretle şampiyon olduk jestini bekleriz bursa taraftarlarından biz herkese kalp gözümüz açıktır biz yiğidoyuz biz sivaslıyız
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 4eylül'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.11.2013, 08:58   #24
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 544 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Cok kolay guzel kardeslerim. Bir pankart yapilsin Sivas Bursa kardes diye.

Macin basinda gosterin pankarti ve ortam yumusar.
Bu da cok zor degil herhalde.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.11.2013, 11:37   #25
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
infial§ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bursaspor taraftarı büyüktür,takımına bağlıdır,gürültü çıkarır namları Teksas tır,Sivasspor taraftarı ise Dallas kıvamında dır,bizim taraftar hümanisttir herkese saygılıdır ve sadece rakip takım taraftarını dinlerler maçlarını izlerler maç bîtmeden tribünü terk ederler çok naif insanlardır
Abi ne güldürdün ya Allahta senın yuzunu güldürsün ama harbi haklsın dediklerinde

Bizim taraftar oluşumlarımızın artık çağ atlaması lazım farklılık lazım kendilerini sürekli yenilemeleri lazım.Sivas Sivas ve Kırmızı Beyaz... lı tezahüratlardan vazgeçmeleri ve Sivas tribününe has beste yapmaları lazım.

Kardeşimizin dediğide gerçekten çok olumlu birşey Bursayla aramızda aman aman bir sorun yok tüm tribünü bunu yapmaya itmek imkansız bu en güzel büyük bir pankartla olur öteki biraz ütopik olur çünkü Sivasta tribün yok kimin ne dediği anlaşılmaz bile
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sıvaslıgenç'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.11.2013, 12:03   #26
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi ne güldürdün ya Allahta senın yuzunu güldürsün ama harbi haklsın dediklerinde

Bizim taraftar oluşumlarımızın artık çağ atlaması lazım farklılık lazım kendilerini sürekli yenilemeleri lazım.Sivas Sivas ve Kırmızı Beyaz... lı tezahüratlardan vazgeçmeleri ve Sivas tribününe has beste yapmaları lazım.

Kardeşimizin dediğide gerçekten çok olumlu birşey Bursayla aramızda aman aman bir sorun yok tüm tribünü bunu yapmaya itmek imkansız bu en güzel büyük bir pankartla olur öteki biraz ütopik olur çünkü Sivasta tribün yok kimin ne dediği anlaşılmaz bile
Şöyle bakıyorumdaa sivas taraftarı süper ligi hak edecek potansiyele sahip değil ,herkes kendine taraftar taraftarlık bilinci sivas şehrinde maalesef yok stadyuma gelenler hep emekli ayarında yaşlı insanlar gençler yok,geleneğe küfürbaz ,terörist damgası vuruluyor 3-5 tane bilirkişi var ota boka eleştiri yapıyorlar,klavyeden sallamaktan başka işleri,bu vatandaşlar tribünde bey efendi takılan tipler,stadyum tribün bey efendi istemiyor agresif hırslı yüzler görmek istiyor
Alt 07.11.2013, 12:25   #27
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
özmen58nadim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
site yetkilisi arkadaşlarımdan ricam lütfen içimizdeki çürük elmarı ayıklayalım burada yazdıklarıyla provakatörlük yapan nifak tohumları serpen ve bütün amaçları kulübümüze zarar vermek olanların siteye girişlerini engelleyin lütfen Allah nazarlardan saklasın takım iyi günler geçirmekte ama bu tür provakatörler burada yazdıklarını statda filiyite dökmekte bundan hem takım hem külüb doğal olarak biz yiğidolar zarar görmekteyiz tekrar rica ediyorum bu tür provakatörleri hem buradan hem tirübünden ayıklayım ülke olarak şehir olarak ve taraftar olarak sakinliğe ve hoş görüye çok ihtiyacımız var saygılarımla
Mantalite olarak çok doğru ama uygulamada çok zor bir durum bu ayıklama işi... Yani Pirincin beyaz taşını ayıklamadan da zor. Çünkü internet dünyasında bunu bilemiyorsunuz pek fazla.. Binlerce üyenin aktif olduğu sitemizde elimizden geldiği kadarı ile kontrol mekanizmasını iyi değerlendirmeye çalışıyoruz tüm yönetici arkadaşlarla... Size bir örnek vermek istiyorum. Ne kadar doğru olur bilmem ama adını vermek istemediğim sitenin birisinde devamlı Sivasspor yorumları yapan bir kişi o kadar etkili yorumlar yapıyorki adımızı adeta yerler altında çiğnediğinin farkında değil. Bu bazen bizim siteyede sirayet ediyor. İğrenç yorumlar antipatik ve aşağılayıcı tutumları sergilemesi ve bunun aktif sayısı da baz alındığında tüm spor taraftarları tarafından bakış açımızı olumsuz etkilediğini düşünüyorum. O kişiyi çok kişi iyi tanıyor maalesef bizde aramızda bu tarz kişileri barındırmamaya çalışıyoruz. Eğer bu kişileri aramızda eritip nötr duruma getirebilirsek hiç değilse ibreyi aşağıya çekmiş oluruz. Buda kolay bir şey değil. Çünkü taraftar ortamında uygulaması çok zor. Adam hafta içi bütün stresi ile maça geliyor ve kıvılcım olduğu anda çirkin şeyler ağzından çıkabiliyor. Durdan sustan anlamıyor anlayacağınız. Ama özetle herkese iş düşüyor bu anlamda. Bazen kişinin kendini frenlemesi bile yetiyor.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.11.2013, 12:30   #28
hukukçu58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 53 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 446 hukukçu58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eğer bursaspor şampiyon olduysa bunun yolunu Sivasspor açmıştır bursalılar bize teşekkür etmelidir ayrıca bizimde bursaspora teşekkür etmememiz gerek bizim yarın bıraktığımız işi tamamladıkları için.
hukukçu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda hukukçu58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.11.2013, 13:53   #29
ELLİSEKİZ
Yiğido

132 Mesajına 257 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 442 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayın Migroarmis kardeşim...

Güzel bir noktaya değinmişsin. Spor dostluktur, kaynaşmadır, kardeşliktir. RAKİP=DÜŞMAN değildir.Rekabetin güzelliği kardeşlikle daha da anlam bulacaktır.Aksi halde nifak tohumları ekmekle bir yere varılmaz.RÜZGAR EKEN FIRTINA BİÇER misali...Düşüncelerine katılmamak elde değil...

Sivaslı olduğum için değil .Çok hasta olmadığım ve şehir dışında bulunmadığım müddetçe her maça giderim.Her maçta görüyorum ki ; EDEPLE GELEN DE LÜTUFLA GİDİYOR. Küfretmeyene edilmiyor. Sivas halkı sıcakkanlı ve bir o kadar da tez canlıdır. Şahsen küfre karşıyım bunun haklı bir durumu olmaz. Ama misafir gelen takım taraftarıda durduk yere kaşımamalı(Bursa ile alakalı değil bu kısım) .Mesela geçen sene Trabzonla burada karşılaştığımız kupa maçında HOŞGELDİNİZ diye tezahürat yapıldı. Çok güzel ve hoş bir tablo. Biz oraya gidince işler değişti maalesef. Trabzonu özellikle örnek verdim , çünki bizim tek sorunlu olduğumuz takım Trabzondur.Sivas halkı babacandır . Biz herkesi güleryüzle karşılıyoruz. Ama maalesef misafir taraftarlar işi bazen cıvıtıyor .

GS nin bizi yenip şampiyon olduğu sene sokaklar sarı - kırmızı taraftarlarla doluydu bizi yendiler .Maç sonu eğlencelerine sokakta devam ettiler. Ne patırtı ne kütürtü.TÜM SAMİMİYETİMLE DİYORUM BUNU TÜRKİYE'DE HİÇ BİR YERDE YAPAMAZLAR.İstanbulda dahil.Orda bile kavga çıkar. Sivas daha ne yapsın. Zamanında 2. ligde olaylı bir Diyarbakır maçı vardı. Adamlar maç sonu bizim seyircileri dövdü yine olay çıkmadı.Sahada teknik heyete saldırıldı yine olay yok. İddia ediyorum süper ligde Sivas deplasmanından daha güzel karşılanılan bir yer görmedim. En son örnek Erciyes taraftarıdır.Bizim 4 eylül belediye takımına Kayseride saldırıldı. Biz yine burada ERCİYES SEN BİZİM KARDEŞİMİZSİN dedik.Sivas halkı dışardan gösterilmek istenildiği gibi değildir.ANADOLU MİSAFİRPERVERLİĞİNİN EN BÜYÜK ÖRNEĞİ SİVASTIR.

Migroarmis kardeş şiddete, küfüre, olumsuz tezahürata hepten karşı biriyimdir Yapan her kimse insanlıktan nasibini almamış adamlık fukarası kişilerdir.Elbette içimizde çürük elmalardayok değil . Yukarda olduğu gibi arada kozalaklarda çıkabiliyor. Biz onları içimizde sindirmesini de biliyoruz.

Allah şahit ben istiyorum ki; gelen misafirleri evimizde ağırlayalım biletini biz alalım. Lokanta köşelerinde görmeyelim onları, Allah ne verdiyse yağlı yavan aynı sofrayı beraber paylaşalım. Oturup derdimizi dökelim çare arayalım, beraber ağlayıp beraber gülelim. İlk adımıda ben atayım zamanın varda erken gelebiliyorsan buyur gel misafirim ol kardeşim .Özelden ulaşabilirsin...

Ve ataların şu sözünü tekrar yazıp sözlerime son veriyorum.

EDEPLE GELEN LÜTUFLA GİDER...!
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ELLİSEKİZ'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.11.2013, 14:01   #30
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
infial§ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bursaspor taraftarı büyüktür,takımına bağlıdır,gürültü çıkarır namları Teksas tır,Sivasspor taraftarı ise Dallas kıvamında dır,bizim taraftar hümanisttir herkese saygılıdır ve sadece rakip takım taraftarını dinlerler maçlarını izlerler maç bîtmeden tribünü terk ederler çok naif insanlardır
Çok doğru bir tespit,bunu Aptullah yiğit abi söyleyince hopluyanlar oldu,ne yazıkki sivasspor taraftarının durumu böyle,içler acısı.. ayrıca hiç kimse bursaspor taraftarıyla sivas taraftarını kıyaslamasın herkes güler. Sivas'a gelen her 100 kişilik deplasman takım taraftarı koca statı susturuyor,ankaragücü maçında aynısı oldu,biz önce taraftar olmayı becerelim,ondan sonra bursa,trabzon veya başkalarıyla yarışalım.
En iyi yaptığımız bir şey yokmu? Tabiki var,klavye başında ahkam kesmek!
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
açalım, adı, anadolu, gelin, kalp, olsun, tribünde

Seçenekler Arama
Stil