Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İnce Hesaplar
Alt 15.05.2016, 01:30   #51
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 744 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: İnce Hesaplar

Alıntı:
etlidöktürek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Setkus kaçırdı kader dedim..sonra 90 da penaltı bu da kaderin kaderi dedim..yine söylüyum 90 artıda attıgımız penaltı dan sonra ben umutlandım hala da umutluyum.bugün maç bitti tamam oh düştük dedim bi baktım hala ligdeyız yaa diyom bi şeyler var bu işte düşmedıkmı yoooo..anteep anteep unutmadık seni..samsunlu dostlarım çok beddua etmişti bu takıma niye bizi düşürdünüz diye yüzüm hep yerde cevap verememıstım..Ben antalyanın galip geleceğini sergen in küme düşeceğini ve bizi düşürdüğü yerden kendısın kaldıracağını düşünüyorum..bende acayip bi rahatlık var şansımız hala var o kadarda az değil..oynanan oyunlara göre değil benım senaryom... kimi kader der kimi şans..fener maçından sonra havuz başında görüşmek üzere ligde kalacaz ınsAllah
Emin olunuz söylediklerinize ''manevi''anlamda katılmak isterdim ...Ama maneviyat her daim aynı olmuyor...Örneğini vereceğim...Bu Samsunsporun Bursaspora müthiş kini vardır...İsmail Uyanık (başkanlarıydı sanırım)diye hatırlıyorum ...Bir kelam etmişti etti ..ettiğiyle gittiler.. bi düştüler hala çıkamadılar...) Elbetteki bu söylemimim arkasında Bursapor olgusu yoktur....Söylemek istediğim şey şu Samsunluların bedduası tutsaydı son 3 -7 arası tutardı ...hatırlamıyorum ne zaman düştüklerini...Elbetteki maneviyatımız var...Elbetteki ALLAH (C.C) bizim her şeyimiz...Ama yaradan çalışacaksın sarfedeceksin çabalayacaksın sonra işi bana bırakacaksın der...Ayet-i Kerimeleride mevcuttur ....Bu yüzdendir ki kardeşim gönlüm senin söylediğin gibi olmasını istiyor ama mantalitem bunu kabul etmiyor....Umarım gönlümüze göre olur İnşallah....
Alt 15.05.2016, 01:34   #52
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Normalde düsme hattindaki takimlar rakiplerinin kaybetmesi ister.
Isin tuhaf tarafi Eskisehirspor, Sivasspor'un kazanmasi icin dua edecek.
Cünkü Sivasspor'un kaderi Antep'e, Eskisehir'in ki ise Antep ve Sivasspor'a bagli...
Alt 15.05.2016, 01:43   #53
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Emin olunuz söylediklerinize ''manevi''anlamda katılmak isterdim ...Ama maneviyat her daim aynı olmuyor...Örneğini vereceğim...Bu Samsunsporun Bursaspora müthiş kini vardır...İsmail Uyanık (başkanlarıydı sanırım)diye hatırlıyorum ...Bir kelam etmişti etti ..ettiğiyle gittiler.. bi düştüler hala çıkamadılar...) Elbetteki bu söylemimim arkasında Bursapor olgusu yoktur....Söylemek istediğim şey şu Samsunluların bedduası tutsaydı son 3 -7 arası tutardı ...hatırlamıyorum ne zaman düştüklerini...Elbetteki maneviyatımız var...Elbetteki ALLAH (C.C) bizim her şeyimiz...Ama yaradan çalışacaksın sarfedeceksin çabalayacaksın sonra işi bana bırakacaksın der...Ayet-i Kerimeleride mevcuttur ....Bu yüzdendir ki kardeşim gönlüm senin söylediğin gibi olmasını istiyor ama mantalitem bunu kabul etmiyor....Umarım gönlümüze göre olur İnşallah....
İnşallah gönlümüzce olur herşey yinede içim rahat nedense
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda etlidöktürek'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.05.2016, 14:56   #54
50sekiz
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 757 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alt 15.05.2016, 17:36   #55
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Antep yenilir, Sivas yener İnşallah.
Alt 15.05.2016, 23:02   #56
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 744 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Normalde düsme hattindaki takimlar rakiplerinin kaybetmesi ister.
Isin tuhaf tarafi Eskisehirspor, Sivasspor'un kazanmasi icin dua edecek.
Cünkü Sivasspor'un kaderi Antep'e, Eskisehir'in ki ise Antep ve Sivasspor'a bagli...
Bağışlayınız ama idrak edemedim ...Eskişehirsporun Fb Sivasspor maç sonucu ile ne gibi bir çıkarı vardır...Yanlış bilmiyor isem Sivasspor ve Eskişehir galip gelip Antep mağlup olur ise direk olarak Antep düşüyor...Sizin takip ve analizleriniz bizimkisinden çok daha iyi ...Bunu yorumlarınızla görüyorum ..Bilgilendir iseniz sevinirim selamlar..
Alt 15.05.2016, 23:14   #57
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 511 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Bağışlayınız ama idrak edemedim ...Eskişehirsporun Fb Sivasspor maç sonucu ile ne gibi bir çıkarı vardır...Yanlış bilmiyor isem Sivasspor ve Eskişehir galip gelip Antep mağlup olur ise direk olarak Antep düşüyor...Sizin takip ve analizleriniz bizimkisinden çok daha iyi ...Bunu yorumlarınızla görüyorum ..Bilgilendir iseniz sevinirim selamlar..
EsEs`in kalmasi icin 3`lü averaj olusmali,
ikili averajda Antep önde EsEs`e karsi
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.05.2016, 23:15   #58
tfd5858
Yiğido

tfd5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 418 tfd5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Üçlü averaj devreye giriyor eğer sivas yenilip antep yenilip eskişehir yenerse sivas eskişehir düşer es es antebe ikili averajda kaybediyor üç lü averaj da puan durumu eskişehirden yana
tfd5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tfd5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.05.2016, 23:20   #59
sehrisivas
Acemi Yiğido

sehrisivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 sehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
tfd5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Üçlü averaj devreye giriyor eğer sivas yenilip antep yenilip eskişehir yenerse sivas eskişehir düşer es es antebe ikili averajda kaybediyor üç lü averaj da puan durumu eskişehirden yana
Aynen öyle Eskişehir Yenerse biz Yenersek öyle kalıyor ancak es es antep yenilecek tabii bu arada. Bizim için tek çıkar yol es es puan kaybedecek antep yenilecek biz yenecegiz. MIgArmis
sehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.05.2016, 00:04   #60
50sekiz
Usta Yiğido

Alıntı:
Diger arkadaslar cevabi yazmislar, ben biraz daha detayli yazayim...

Antep kaybetse ve Eskisehir kazansa ikisininde puani 33 oluyor.
Iki takim ayni puanda oldugu zaman kendi aralarinda oynadigi maclara bakiliyor. Antep, ilk macta Eses'i yenmis, ikinci macta berabere kalmis dolayisi ile ikili averajda Antep önde oluyor. Her iki takiminda 33 puan olmasina ragmen Eses düsmüs oluyor...

Ama Sivasspor'da Fener'i yenerse bu sefer 3 takiminda 33 puani oluyor.
Bu sefer 3 takimin kendi aralarinda oynadigi maclara bakiliyor.

Eskesehir 7 puan ( 6 puan Sivasspor'dan, 1 puan Antep'ten)
Sivasspor 6 puan ( 6 puan Antep'den, 0 puan Eskisehir'den)
Antep 4 puan ( 4 puan Eskisehir'den, 0 puan Sivasspor'dan)

Bu durumda Eskisehir kurtulmus ve Sivasspor ve Antep düsmüs oluyor.

Etiketler
hesaplar, ince, İnce

Seçenekler Arama
Stil