Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad'ın Temeli Atıldı
Alt 26.05.2013, 15:20   #41
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Stad'ın Temeli Atıldı

stadın sözünü veren kişi olur olmaz her açılışa gittiği halde ,sözünü verdiği stad açılışına katılmaya verdiği sözü nasıl yediğini kimseye anlatamıyacağı , yüzü tutmadığı için bakanlarını saldı açılışa, bu bile sivasın sivaslının kaçparalık millet olduğunu gösterir anlıyana tabii
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2013, 15:32   #42
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
stadın sözünü veren kişi olur olmaz her açılışa gittiği halde ,sözünü verdiği stad açılışına katılmaya verdiği sözü nasıl yediğini kimseye anlatamıyacağı , yüzü tutmadığı için bakanlarını saldı açılışa, bu bile sivasın sivaslının kaçparalık millet olduğunu gösterir anlıyana tabii
arkadaş ben senin son cümlelerini pek anlayamadım bu bir sivasa hakaretmi içeriyor yoksa benmi yanlış kavradım açlklarsan sevinirim
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2013, 15:37   #43
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
4eylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaş ben senin son cümlelerini pek anlayamadım bu bir sivasa hakaretmi içeriyor yoksa benmi yanlış kavradım açlklarsan sevinirim
kimseye hakaret değil kardeşim, bir başbakan sizin bakanınız benim diyorsa ,sözverdiği stadın kapasitesi düşürülmüş halinin bile ,açılışına gitmeye tenezzül bile etmiyorsa bakanlarını yolluyorsa bu şehrin insanına ne kadar değer verdiğini gösterir onu dedim ok
Alt 26.05.2013, 17:16   #44
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 581 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

En hazin olanı da Başbakanın sözünün tutulmamasına rağmen, Sayın Bakan İsmet YILMAZ ın sözünü tutmamasına rağmen ( facebooktan daha herşey bitmedi karar değişikliğini medyadan duyacaksınız yazmıştı ) söylediği laf
"Hiçbir zaman yapamayacaklarını vaat etmediklerini ifade eden Yılmaz, Yapamayacağımız şeyleri söylemek bizim için büyük bir vebaldir" dedi.

Güle misin ağlaya mısın, verdikleri sözden bile haberleri yok bunların maalesef!
Alt 26.05.2013, 17:37   #45
Mete209
Yiğido

Mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

184 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 477 Mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kkemal58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bakanın gücü yetmiyorsa kimin yetecek Mete. Herkesin istediği 33.000 bile değil 30.000 di. Yani koskoca bakan ya 5000 kişi daha artırayım demeye gücü yetmez mi? Bunun adı duyarsızlıktır, umursamazlıktır. Elbette sevmeye çalışacaz yeni stadı ama şu anda yemin ederim zerre ısınamıyorum. Yalan söylemeye gerek yok..
Kemal, bakan beyin gücünü sınırlayan en önemli etken bizim stada yapılan muhalefettir. Mersin ve Malatya'dan ve hatta Sakarya'dan yapılan itirazlar bu kapasiteyi düşürdü. Bir de içeriden destek olan yoktu. Ne Sivas basını ne Sivasspor camiası ne kıymetli hemşehrilerimiz ...

Senin benim gibi şu Sivasspor.com'a üye olanlar bile biraz zahmete girip gerekli yerlere mail atsaydı durum belki böyle olmayacaktı. Basın zaten Allah'a emanet! Bırakın kendi başına tepki vermeyi, bizim sesimizi bile duyurmadılar.

Neyse Kemal kardeşim, olan oldu. Artık ne söylesek boş. Dediğim gibi ben bu konudan artık rahatsız olmaya başladım. O yüzden fazla uzatmaya gerek yok bence. Tabiki unutmayacağız ve yeri, zamanı gelince hatırlamasını bileceğiz elbette.

Selametle...
Mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Mete209'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.05.2013, 18:21   #46
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

benim gibi bir Sivas aşığı bile temel atma törenine gitmedi acaba neden? herkeste bir burukluk var kimse yeni stat yapılıyor diye sevinmiyor bile.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mühendisburak58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.05.2013, 18:30   #47
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Sivas'a İhanetin resmidir bu.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.05.2013, 19:52   #48
kkemal58
Yiğido

Alıntı:
Mete209 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kemal, bakan beyin gücünü sınırlayan en önemli etken bizim stada yapılan muhalefettir. Mersin ve Malatya'dan ve hatta Sakarya'dan yapılan itirazlar bu kapasiteyi düşürdü. Bir de içeriden destek olan yoktu. Ne Sivas basını ne Sivasspor camiası ne kıymetli hemşehrilerimiz ...

Senin benim gibi şu Sivasspor.com'a üye olanlar bile biraz zahmete girip gerekli yerlere mail atsaydı durum belki böyle olmayacaktı. Basın zaten Allah'a emanet! Bırakın kendi başına tepki vermeyi, bizim sesimizi bile duyurmadılar.

Neyse Kemal kardeşim, olan oldu. Artık ne söylesek boş. Dediğim gibi ben bu konudan artık rahatsız olmaya başladım. O yüzden fazla uzatmaya gerek yok bence. Tabiki unutmayacağız ve yeri, zamanı gelince hatırlamasını bileceğiz elbette.

Selametle...
elbette Mete, senin takımının başkanı ısrarla kapasite düşük istiyorum diye ankarayı birbirne katıyorsa Bakan a ne diyelim. Ama bir diğer yönden de sen böyle diyorsun ama bu benim de memleketim ve beni seçenler böyle istiyor diyebilirdi. Yüreğimizi daraltan nokta Mecnun başkanın bu konudaki gereksiz çabalarıdır. Yarın ben başkanlığı bıraktım dediğinde en fazla istanbuldan takip eder takımı. Stada gelen giden ve hep iç içe olan biz Sivaslılar olacak. Bunu da Mecnun başkan hesap etmeliydi diye düşünüyorum. Evet olan oldu. Ama yürekteki de dilde durmuyor. Stadım yapılıyor diye sevinemiyorum bile. Bursanın stadına bakıyorum canlı yayınında sivasın stadı aklıma geliyor. Her neyse benim de yüreğim tükendi artık. Daha da davosa gelmem
Alt 26.05.2013, 19:52   #49
kkemal58
Yiğido

Alıntı:
mühendisburak58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
benim gibi bir Sivas aşığı bile temel atma törenine gitmedi acaba neden? herkeste bir burukluk var kimse yeni stat yapılıyor diye sevinmiyor bile.
aynen öyle burak aynen
Alt 26.05.2013, 20:56   #50
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

hep kapasite ve kandırılma, keriz yerine konulmayı konuştuk ,azönce uydudan biraz inceleme yaptım yeni stadla eski stadın arasında büyük mesafe olduğunu gördüm ,meydandan 4 eylüle 15 dak yürüsen gidilir sanki ,yeni stad sivasın olimpiyaT stadı gibi dağın başında ,kim nasıl gidecek ?kapısının önündeki stada 5 lira verip maça gitmeyen 5 lirada yol parasımı verecek?belediyemi olur ,kulüpmü olur yeni stada seyirciyi taşımak için metrobüs alması gerekir maç günlerinde ring seferiyle seyirci tasımak için yeni stadın yakınından tren yolu geçiyor galiba oraya mini cep istasyonu yapılabilir , maç günleri istasyondan 1 2 seferle tüm taraftar stada taşınabilir bu yönü hiç konuşmadık, dediğim işler olmazsa o stada kimse gitmez 3 bin kişiyi bulsak öp başına koy

Etiketler
atıldı, stadın, temeli

Seçenekler Arama
Stil