Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Aatif Yeter Artık
Alt 22.02.2016, 10:27   #51
B.Demirci
Yiğido

B.Demirci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

125 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 B.Demirci ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Aatif Yeter Artık

ben dikkat ettim atif texeria'ya boş pozisyonda gollük pası vermedi ve texeria oyundan düştü (küsmüşte olabilir). Adam şaşırda hayret etti ve nasıl bir takımda oynuyorum diye de düşünmüş olabilir..
B.Demirci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.Demirci'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.02.2016, 20:40   #52
4eylul58
Acemi Yiğido

4eylul58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 442 4eylul58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence haklı bir başlık. Yeterince bencillik yaptı artık uyarısında ya düzgün top oynasın paslı şekilde yada otursun kulübede.
Alt 19.03.2016, 20:09   #53
izmirliyigido
Gast

Ben bugünkü maçtan sonra haklılığımı bir kez daha gözler önüne sermek istiyorum..

Kimse demesin bana Aatıf olmasa atağa çıkamayız diye !..

Çıkıyoruz da ne oluyor. İleride öldürücü pası vermiyor, gol pası atmıyor, gol atamıyor, kale çizgisinde gol vuruşu yapamıyor. Ee, daha ne olacak? Bir tek çalım sevdasıyla, top kaptırmasıyla futbolculuk olacaksa bırakın Allah aşkına !..

Mehdi Tauoil bile onun kadarını, hatta daha iyisini yapıyor.. Forvet arkası orta saha oynasa, Aatıf'tan daha çok ve de isabetli şut atacağına inanıyorum..

Sayın Bakkal !.. Allah'ını seviyorsan, kendine saygın varsa Sivas'a Sivasspor'luya saygın varsa Aatıf'ı akıllanana kadar OYNATMA !...

.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.03.2016, 20:37   #54
muratnedim
Yeni Yiğido

5 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 muratnedim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

düşmemek için oynayan takımın forvetleri böyle şahsi oynarmı,kime neyi ispatlamaya çalışıyorlar.Takımda hiç disiplin yok herkes kendine oynuyor.Takımda lider yok ateşleyen kimse yok. takım düşerse bunları hiç bir yere bırakmasınlar birde para cezası versinler yazık değilmi bu camiaya
muratnedim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.03.2016, 23:38   #55
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Merak etmeyin, seneye isteseniz de bulamazsınız zaten...
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2016, 00:18   #56
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Aatıfın kafasında Sivası bitirdiğini bir başlıkta belirtmiştim...Söylemleri beyanatı net bir şekilde bunu gösteriyor...Bizim Bursa sezon başında bunun iyice kafasını karıştırmış olmalı ...Şuna eminim Aatıf yeni sezonda Bursasporda olacak...İstediğim bişi değil sadece öngördüğüm bir olay bu ..
Alt 20.03.2016, 00:21   #57
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Sivassporun yardanda serdende geçemediği tek futbolcusu...

Sivassporu iyiykende kötüykende bu seviyelere getiren tek futbolcusu...

İyiyken tamam, ama kötü ikende eleştirilere kulak tıkamamalıdır Aatıf.. Bu maçta yine kahramanlığa soyundu. Ama sadece o değil bu gollerin kaçmasında yanında yardımcıları da vardı. Texeria Hasan Kabzede çok goller kaçırdı. İlk defa bu kadar çok gol kaçıran (iç sahada dahil) bir Sivasspor gördük. Sosyal Medyada bir Sivaslı olmayan arkadaşım aynen şu mesajı yolladı bana ''Abi siz ne yapıyorsunuz, hangisini atacaksınız, kaleyi boş bıraksalar bile atamıyor sizin takım''

Yazık oluyor bu takıma, Yazık ediyorsun kendine Aatıf, hem kendini düşürüyorsun hem bizi... Şu takımdan bu seneden sonra madem gideceksin asistlerinle git...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.03.2016, 00:24   #58
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Valla takıma bakarsak yetenekli kafası çalışan tek oyuncu cicinho ile beraber. Atıfa bende çok kiziyordum ama adam haklıymış nereye dönse kazma dolu adam bireysel oynayamaya mecbur kalıyor...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2016, 08:22   #59
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Atıf aslında sivassporu sezon başında kafasında bitirmişti,yok ts ye gidecek,yok bursayla anlaştı,yok gs yle arada ufak pürüzler kaldı vs vs.. gibi söylentiler adamın kafasını çok karıştırdı,eğer atıf 2 yıl önceki gol ve asist kralı atıf gibi oynasaydı ,sivasspor şuan enaz 40 puanda olurdu,son Antalya maçındaki 3 -5 çakalın yaptığı ,nahoş olaydan sonrada,atıfdaki düşüş gözle görülür oldu,sivasspor ligde kalsada ,düşşede atıfın sivasda kalmıyacağını düşünüyorum,yanii düşen atıf olmayacak ,sivasspor olacaktır,geride 8 maç var,isterse atıf bu maçları tek başına alacak kadar yetenekli oyuncu,kadro dışı bırakalımda aklı başına gelsin demek ,düştük nasılsa hiç değilse sinir olmayalım atıfa demektir,ligde kalacaksak atıfa çok ama çok ihtiyacımız vardır,atıfı eleştirdiğimiz gibi yönetimi, golcü ve sol açık almadığı için eleştirseydik bugün düşme hattında olmazdık.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.03.2016, 10:09   #60
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 453 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aatıfın kafasında Sivası bitirdiğini bir başlıkta belirtmiştim...Söylemleri beyanatı net bir şekilde bunu gösteriyor...Bizim Bursa sezon başında bunun iyice kafasını karıştırmış olmalı ...Şuna eminim Aatıf yeni sezonda Bursasporda olacak...İstediğim bişi değil sadece öngördüğüm bir olay bu ..
atıf 30 yaşına geldi.ayrıca son 2 sezonda 8M Değerden 3Ma düşerek kendini gösterdi.bu saaten sonra atıftan eski performansı beklemek hata olur. gitmesi herkes için faydalı.bence giderse yine bir aydın karabulut vakasından öte olmaz.battalla varken atıfı alırmısınız bilmem ama atıfın yerine grosicki gibi bir futbolcu alırsak daha iyi yerlerde oluruz.çünkü takım atıfın ayağına bakıyor,ne zaman atıf kötü oynadı o zaman Sivasspor kötü oynuyor.belki atıfın gitmesiyle sistemimiz değişir.atıfın attığı çalımları 20lik beykan da atıyor hatta atıfdan iyi şut çekiyor.
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı çorluluyiğido'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aatif, artık, yeter

Seçenekler Arama
Stil