Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > PTT 1. Lig Takımları

PTT 1. Lig Takımları PTT (1.Lig) takımları hakkında yorumlar bilgiler

Seçenekler Arama Stil

Hoşbulduk Ptt 1. Lig
Alt 19.05.2016, 22:56   #1
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Hoşbulduk Ptt 1. Lig

Arkadaşlar şu anda üzüntülüyüz, canımız sıkkın ama gerçeklerle de yüzleşmemiz lazım.

Artık takımımız PTT 1. Lig'in takımı. Bunu bastıra bastıra okuyalım. Ve hatalarımızı da kaleme alıp tartışalım, konuşalım. Hem yönetim hem taraftar hem diğer etkenleri konuşalım. Yalnız unutmayalım ve bir kez daha okuyalım artık PTT 1. ligdeyiz. Bununla hemen yüzleşmemiz lazım. Ben kendimi ne zamandır hazırlamıştım. Onun için şu anda olgunlukl karşılayabiliyorum ve hataları analiz etmeye çalışıyorum. Yalnız bu ligin bir özelliği var. Ayaklar sağlam basmalı. Hem de çok sağlam basmalıyız. 11 yıllık Süper Lig macerasından sonra kolay olmayabilir ama hemen motive olursak çok iyi olacak. Ayrıca inşallah PTT 1. Ligi'ne düşmemiz de bir hayır vardır. Bize yeni bir kapı açılır inşallah.

Bu ligle ilgili çok verim var. Oldukça bilgi sahibi olduğuma inanıyorum. Ligin yapııyla ilgili de yine konuşuruz. Ama özellikle söylüyorum üzüntüyü tadında bırakalım ve durumdan ders çıkarıp gelecek seneye motive olalım.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Hoşbulduk Ptt 1. Lig
Alt 19.05.2016, 22:58   #2
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Hoşbulduk Ptt 1. Lig

ptt 1lig asil sen bize hosgeldin

biz çok gorduk bu ligleri biz degil onlar bizden korksun moralinizi bozmayin yaw

hep destek tam destek !
Alt 19.05.2016, 23:03   #3
muhalif
Acemi Yiğido

34 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 308 muhalif FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yonetim istifayi,sivassporda düsmeyi hak etti. Bulgar ve yunan ligini iyi bilen yonetim artik ptt liginde cokca topcu getirir.
Bu ligler ptt lazim superligde topculari hafif kaliyor...

Acilen kongre uslye sayisi artmali kaliteli bir yobetim gelmwli. Eski yonetim mali anlamda temiz ayrilmali
muhalif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı muhalif'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2016, 23:05   #4
fark58
Yiğido

159 Mesajına 271 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 fark58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Allah'ın izniyle biz kısa bir misafirlik yaşayıp yeni stadımızdan şampiyon olarak döneceğiz. Bekle bizi süper lig en kısa sürede yine geleceğiz ve yine şampiyonluğu oynayacağız. Güzel günler göreceğiz inşallah Yiğidolar, can sıkmak moral bozmak yok, daha çok çalışıp daha güçlü döneceğiz inşallah. Selam olsun lig değil tüm sivasspor sevdalılarına...
fark58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı fark58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2016, 23:10   #5
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

İyisiyle kötüsüyle bir sezon geride kaldı ve ligdeki en bazal hedefimiz olan kümede kalmayı başaramadık

Bunda herkesin az veya çok kusuru var onu herkes tartışacak yazıp çizecek ama benim değinmek istediğim şey taraftar olarak bir özeleştiri denemesi olacak

Süper lig bir şehir için ihtiyaçtır, bunu Sivasspor en iyi şekilde gösterdi, yatırım gelmeyen şehrimiz makus talihini bir nebze bu şekilde yikmistir

11 sezondur süper ligde mücadele eden takımımız yeni yetişen neslin 3 it ten birini tutma gereksinimini! yikmistir (ancak eski taraftarlar kadar bu takıma sahip cikamamistir orası ayrı konu)

Şampiyonluğu kovaladigimiz senelere kadar devamlı hedef yükselten takımımız biz taraftarların heyecanını da tavana çıkarmıştır, ancak sonraki senelerde küme düşme korkuları ile geçirmemiz nedeniyle taraftarda bir heyecan kaybı meydana gelmiştir, sonuç olarak tribünler eski canlılığını kaybetmiştir

Bu yüzden her serde bir hayır vardır hesabı ile düştüğümüz yerde iyi bir yapılanma ile tekrar süper lig hedefi koyar ve bu yolda emin adımlar atarsak kaybettiğimiz heyecanı tekrar arkamıza almis oluruz

Seneye inşallah yine burada 50. yılımızı tekrar süper lige, ait olduğumuz yere dönerken kutlayalim
Alt 19.05.2016, 23:11   #6
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Karşıyaka-Kayseri Erciyes ve1461 Trabzon sporun futbolcularını toplayalım. Başkana duyurulur.
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı dibba58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2016, 23:12   #7
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 443 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet ptt lıgındeyız artık yonetım ve kalecı setkus bızım ptt lıgıne gıdısımızın asıl sorumlularıdır bu saatten sonra ne yazasak yazalım bızı ptt lıgınden kurtarmaz ve yonetımın ıcınden bazıları dıyordu borcumuzda yok paramızda sımdı bıraz futbolcu satın da paranız olsun ptt lıgınne ıyı bır oyuncu grubu ıle hazırlanalım bır ata sozu ıle bıtıreyım camıı ne kadar buyuk olursa olsun ımam bıldıgını okur bızım yonetımde aynısını yaptı transferde sımdı hay vah demenın ne faydası var onumuzdekı sezon trt den bolca seyredecegız sıvas sporumuzu selamlar
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mksivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2016, 23:21   #8
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 804 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben Eskişehir, Antalya ve Bursa maçlarında aldığımız sonuçlarla kendimi PTT 1. Ligdeyiz diye adapte ederken Akhisar Belediye maçında son dakika da yediğimiz golle PTT 1. Ligde gördüm bu maça diyecek bir şey kalmadı bende. Yapacak tek şey yönetimin değişmesi, Bakkal'ın kovulması ve tüm futbolculara yol ve kapı gösterilerek yeni bir takım kurarak PTT 1. Ligde ağırlığımızı koyacak ağırlığımızı gösterecek yeni bir oluşum yapmalıyız. Yoksa PTT 1. Ligde şampiyon olmak Süper Ligde şampiyon olmak kadar zor.
Alt 19.05.2016, 23:28   #9
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Hic kimse kusura bakmayacak taraftar sehir kadro ve yonetim olarak hak ettik bunu buyuklugumuzu gostermek istiyorsak ayaktayken gosterdigimiz durusu yerdeyken de gosterecegiz bizim bizden baska dostumuz yok bu ligde arayi uzatmadan kullerimizden dogarak gelecegiz bize bu yakisir ancak aglamak neyi cozdu
Alt 19.05.2016, 23:28   #10
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

PTT 1, Lige bir sezonluk misafir olarak geliyoruz, hedef ALLAH'IN izni ile tekrar Süper Lig, yeter ki yapılan hatalardan ders çıkaralım.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
hoşbulduk, lig, ptt

Seçenekler Arama
Stil