Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Aatif Fenerbahçe ile anlaştı
Alt 10.06.2016, 09:11   #101
teyfikyasir
Acemi Yiğido

101 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 teyfikyasir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Aatif Fenerbahçe ile anlaştı

Aatif oyle yada boyle takimdan ayrilacakti. Transferi konusunda fenerbahce ile anlasildigini dun baskan kendisi duyurmus oldu. Ancak benim anlamadigim bu adamin transferinim hangi sartlar altinda gerceklestigini kimse bilmeden fenerbahceye satilmasina neden bu kadar tepki gosteriliyor. Demekki en iyi teklifi fenerbahce vermis onlara satmislar. Herne sartta olursa olsun atifi trabzon formasi altinda gormeyi ben istemezdim dogrusu. Atifin fenere satilmasina bu kadar karsi cikan hemserilerim. Elinizi vicdaniniza koyup dusunun. Gercekten SIVASSPORlumuyuz yok burda kizip durdugumiz gs, bjk, yada fbliyimiz. Lutfen burda baska dusunceler altinda farkli dusunuyomus gibi yorum yapmayin. Bu takim ne cektiyse trabzonspor denen kalles takim yuzunden cekti, baskan olsun oyuncular olsun trabzon yuzunden cezaevine girdi, 2 sen once kazanilmis olan avrupaya gitme hakkimiz trabzon yuzunden elimizden alindi, simdi ben cikipta 500 bin euro fazla verseydide trabzona verseydik diyemiyorum. Cunku ne fbliyim, ne gsliyim, nede bjkliyim. Bana bu dusuncelerimi paylastigim icin kizabilirsiniz ama ben sadece Sivassporuluyum.
teyfikyasir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı teyfikyasir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.06.2016, 12:46   #102
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

http://www.fotomac.com.tr/webtv/vide...heue-konusmasi

Aziz yıldırım resmen dalga geçiyor, bızımle.
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2016, 13:39   #103
dedeman58
Yeni Yiğido

4 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dedeman58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Divriği58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Yav niye dalga olsun birşeyleri hemen yanlış yerlere çekiyorsunuz adam orda toplantı yapıyor bi anda biri atıfı transfer istiyor ve konu başkayken tepki olarakta öyle dedi herşeyleri bir yerlere çeker oldunuz art niyet arıyorsunuz orda hakaret yok bişey yok dalga geçiyor diyorsunuz lütfen bu kadar olumsuz yaklaşmayın önemli olan sivasspor menfaatleri demek ki iyi teklif vermiş ki fenere gitmiş kesinlikle fenerlide değilim sadece sivassporluyum ama yanlış şeylerede sessiz kalamam olumlu düşünmeye bakın inş seneye zaten tekrar lige çıkacaz daha yapacağımız çok şeyler var bu süre içinde sadece takıma destek olalım bırakalım 4 büyükleri maçlara gelelim türübinleri dolduralım. herkese hayırlı ramazanlar olsun
dedeman58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dedeman58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.06.2016, 14:36   #104
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Divriği58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Seninle mi dalga geçiyor..Benimle dalga geçen bi haber göremedim ben
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2016, 14:37   #105
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
teyfikyasir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aatif oyle yada boyle takimdan ayrilacakti. Transferi konusunda fenerbahce ile anlasildigini dun baskan kendisi duyurmus oldu. Ancak benim anlamadigim bu adamin transferinim hangi sartlar altinda gerceklestigini kimse bilmeden fenerbahceye satilmasina neden bu kadar tepki gosteriliyor. Demekki en iyi teklifi fenerbahce vermis onlara satmislar. Herne sartta olursa olsun atifi trabzon formasi altinda gormeyi ben istemezdim dogrusu. Atifin fenere satilmasina bu kadar karsi cikan hemserilerim. Elinizi vicdaniniza koyup dusunun. Gercekten SIVASSPORlumuyuz yok burda kizip durdugumiz gs, bjk, yada fbliyimiz. Lutfen burda baska dusunceler altinda farkli dusunuyomus gibi yorum yapmayin. Bu takim ne cektiyse trabzonspor denen kalles takim yuzunden cekti, baskan olsun oyuncular olsun trabzon yuzunden cezaevine girdi, 2 sen once kazanilmis olan avrupaya gitme hakkimiz trabzon yuzunden elimizden alindi, simdi ben cikipta 500 bin euro fazla verseydide trabzona verseydik diyemiyorum. Cunku ne fbliyim, ne gsliyim, nede bjkliyim. Bana bu dusuncelerimi paylastigim icin kizabilirsiniz ama ben sadece Sivassporuluyum.

Gerçek Sivassporlu trabzona dusmandir zaten. Kimse kusura bakmasin trabzona futbolcu degil gunahimi satmam...
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2016, 22:36   #106
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Biraz önce Asporda 2,5 euro artı 3 genç dedi.
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda anadolu5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2016, 09:57   #107
Okka
Acemi Yiğido

Aatif Chahechouhe ile anlaşmaya varan Fenerbahçe, Sivasspor'a bonservis fiyatının yanı sıra 3 futbolcu da verecek.

Fenerbahçe Kulübü, Aatif Chahechouhe ile 3 yıllığına anlaşmaya vardı. Resmi imzaların hafta başında atılması bekleniyor.

Aatif ile 3 yıllığına anlaşmaya varan Fenerbahçe yönetimi, bu transfer için Sivasspor Kulübü’ne 2.5 milyon Euro bonservis ödeyecek. Sivasspor’a ayrıca 3 genç isim kiralık olarak verilecek ve sezonluk ücretleri sarı-lacivertliler tarafından ödenecek. (Fanatik)
Alt 11.06.2016, 11:12   #108
Efe Sivasspor
Acemi Yiğido

38 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 342 Efe Sivasspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence çok iyi bir hamle yapıldı hem 2.5 m euro kazanıldı hemde kulüpten para çıkmadan süper lige çıkma yolunda 3 futbolcu kazandırıldı takıma böylece önemli bi aşama katettiğimizi düşünüyorum
Efe Sivasspor isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2016, 19:51   #109
Okka
Acemi Yiğido

UEFA'dan gelen finansal fair-play cezası sonrasında küçülme kararı alan ve elindeki yıldızları elden çıkarmaya başlayan Fenerbahçe'de Aatıf transferinin arkasındaki gerçekler de ortaya çıkmaya başladı. Faslı oyuncunun sözleşmesi 31 Mayıs itibariyle bitiyordu. Fakat Sivasspor küme düşünce Aatıf, Trabzonspor, Bursaspor, Osmanlıspor ve Konyaspor'dan teklif aldı. Mecnun Odyakmaz ise Aatıf'e 4 sezon kendisine her türlü imkanı sağladıklarını ve takımdan ayrılırken kendilerine kazandırması için sözleşmesini uzatıp, bedava gitmemesi teklifi yaptı. Aatıf'da bu teklifi kabul etti. Sözleşmesini uzattı. Böylece Fenerbahçe bedava alacağı Faslıya bu zor duruma 2.5 milyon Euro bonservis bedeli ödemek zorunda kaldı.
Bedava Jony istenmedi
Fenerbahçe'de Aatıf transferi tartışılmaya devam ediyor... sarı-lacivertli ekibe bonservisi elinde olan 24 yaşındaki Jony teklif edilmişti. Gijon formasıyla geçen sezon La Liga'da 5 gol 9 asist yapan genç oyuncunun yılda 1.2 milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme imzalamaya hazır olduğu belirtilmişti. Fakat Fenerbahçe'nin 24 yaşındaki Jony yerine 30 yaşındaki Aatıf'a bonservis bedeli ödeyip bir de üstüne üstlük 3 yıllık sözleşme teklif etmesi tartışma konusu oldu.
Kaynak: Fotospor
Alt 13.06.2016, 20:54   #110
DeSalvo58
Acemi Yiğido

78 Mesajına 161 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 DeSalvo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Okka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
UEFA'dan gelen finansal fair-play cezası sonrasında küçülme kararı alan ve elindeki yıldızları elden çıkarmaya başlayan Fenerbahçe'de Aatıf transferinin arkasındaki gerçekler de ortaya çıkmaya başladı. Faslı oyuncunun sözleşmesi 31 Mayıs itibariyle bitiyordu. Fakat Sivasspor küme düşünce Aatıf, Trabzonspor, Bursaspor, Osmanlıspor ve Konyaspor'dan teklif aldı. Mecnun Odyakmaz ise Aatıf'e 4 sezon kendisine her türlü imkanı sağladıklarını ve takımdan ayrılırken kendilerine kazandırması için sözleşmesini uzatıp, bedava gitmemesi teklifi yaptı. Aatıf'da bu teklifi kabul etti. Sözleşmesini uzattı. Böylece Fenerbahçe bedava alacağı Faslıya bu zor duruma 2.5 milyon Euro bonservis bedeli ödemek zorunda kaldı.
Bedava Jony istenmedi
Fenerbahçe'de Aatıf transferi tartışılmaya devam ediyor... sarı-lacivertli ekibe bonservisi elinde olan 24 yaşındaki Jony teklif edilmişti. Gijon formasıyla geçen sezon La Liga'da 5 gol 9 asist yapan genç oyuncunun yılda 1.2 milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme imzalamaya hazır olduğu belirtilmişti. Fakat Fenerbahçe'nin 24 yaşındaki Jony yerine 30 yaşındaki Aatıf'a bonservis bedeli ödeyip bir de üstüne üstlük 3 yıllık sözleşme teklif etmesi tartışma konusu oldu.
Kaynak: Fotospor

Bu fıkra da baya bi komikmiş ya
DeSalvo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aatif, aatıfın, anlat1, anlaştı, belli, fenerbahce, oldu, takımı, yeni

Seçenekler Arama
Stil