Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bülent Uygundan Kendi Adima Özür Diliyorum.
Alt 14.09.2009, 16:48   #31
winner58
Yiğido

69 Mesajına 104 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 winner58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Bülent Uygundan Kendi Adima Özür Diliyorum.

Alıntı:
yigido Atilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivassporun Nicin bu Durumlara Neden geldigini Mecnun Otyakmaz Lig Tvde bir programda aciklamis malesef ben o Programi kacirdigim icin hataya Düstüm ve Bülent Uygunu en cok elestirenlerden biride ben oldum, malesef olaylar cok farkli gelismis.Programi izleyen arkadasim bana canli yayindaki röpartaji anlatti. Nicin iskeleti olusturan kadrodan futbolcularin gönderildigini kontrati biten bazi Futbolcular yeni kontar yapildiginda cok yüksek bonservis ücreti istemis oldugundan baskanimiz bu parayi ödeyemecegimizden dolayi gönderilmesine karar vermis. Futbolcu almak yerine satdimiza harcadik demis. sampiyonlar ligi ön eleme maclarini sivasta oynatmak ugruna paralari stadyuma yönlendirmis. Ben Bülent uygunun agzindan Bu konu hakkinda hic bir sey duymadim bende bilmeden Hocaya yüklendim kurulmus bir iskeleti nicin bozulur diye ama olaylar Baskandan kaynaklandigini arkadastan ögrendim .Bülent uygun kendi kariyerini Baskanina Gösterdigi saygi ve sevgiden dolayi dolayi hice sayip benim gibi bir cok taraftari da karsisina almasina anlam veremiyorum cok amatörce bir düsünce hic bir teknikdirektör yapmaz .. ben yine kendim adima Bülent Hocadan özür diliyorum.... Bundan sonra kentlenip bu zor durumdan sivassporumuzu Düzlüge cikarmak icin birlik zamani..
bu yazıyı kim yazmışsa tamamen yalakalık için ve tüm sivasvede sivassporluları kandırmak avutmak için yazılmış bir makaledir neyin ne olduğunu herkes biliyor şimdi bülent efendinin bir an önce bu takımdan defolup gitmesidir
winner58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
adima, bülent, diliyorum, kendi, kendim, uygundan, Özür

Seçenekler Arama
Stil