Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İstifalar Peş Peşe Gelirmi Acaba?????????
Alt 21.09.2009, 18:03   #71
İbrahimAyas01
Acemi Yiğido

İbrahimAyas01 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 543 İbrahimAyas01 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İstifalar Peş Peşe Gelirmi Acaba?????????

belki biraz saçma gelecek ama ben bu kulübün üzerinde bir dış baskı oldugunu düşünüyorum.mafta haraç vs? yoksa senin neyine elindeki makina gibi 34 haftanın bir kaç haftası hariç her hafta çalışan takımı dagıtıp parça parça satmak.devre arasına kadarda beklenilse bu takım düzelmez arkadaşlar bence.-30 averaj ve toplayacagı en fazla 10-15 puan olur devre arasına kadar.
yenebilecegi takımlar
kasımpaşa,ankaragücü,antalyasp or,
geriye kalan takımlar Sivasspor a kök söktürür bu durumda.
Eskişehir Gençlerbirligi Bursa Manisa Diyarbakır Kayseri nin yanında Sivasspor unda olması lazımdı.Geçen sene tekti şimdide yoldaşı olacak takım çok ama Sivasspor ortalarda yok.Hayırlısı.
İbrahimAyas01 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap :
Alt 21.09.2009, 20:33   #72
İbrahim58070
Yiğido

İbrahim58070 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 İbrahim58070 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap :

Merhabalar...

Bu benim foruma ilk mesajım.Öncelikle Sivasspor.com, Sivasspor.org.tr, ******************, **************... ne kadar sitemiz varsa merhaba herkese merhaba taraftara....

Ben Bülent UYGUN hocamı, abimi eleştirenlere bir eleştiride benden.Öncelikle Sivasspor lige çıktıktan sonra Werner Lorant teknik direktör oldu.İlk yarının sonlarına kadar ligi 3. sırada tamamladı ve ligi 8. bitirdi.Lorant hocamızın felfefesi Defansif Kontra-Atak futboldu.Kadro lige yeni çıktığımız için çok kısıtlı idi.Buna rağmen 8. olduk.Bence iş hocada değil, feslsefede.(Hocalarıma saygısızlık olarak söylemedim.) Daha sonra C.Peczo geldi.Ofansif bir futbol oynattı.(diğer lig takımları gibi) Sonucuda düşme hattına indik.Bu arada ligin 13. haftası olduğundan teknik direktör arayacak bir imkan yoktu.MEnajer UYGUN idareten geldi.Beşiktaş karşılaşmasında 0-1 galibiyetiyle koltuğunu sabitledi.UYGUN'un bu galibiyetteki en büyük payı Loranttı.Çünkü ondan defansif Kontra-Atak futbolunun inceliklerini öğrendi ve takımımız ligi 7. bitirdi.Sonraları kaliteli transferler ile Kontra-Atak futbolunu ileriye taşıdı.Ve son 2 sezondur şampiyonluğa oyanattı.

Bu kısa hatırlatmadan sonra B.UYGUN'un başarısızlığının en büyük sebebi ise bireysel rehavete kapılmasıdır.Sivasspor'u geçen sezon nasıl şampiyonluğa oynattıysa şampiyonluğu kaybetmedeki en büyük etkende yine kendisi oldu.Maçlara dikkat ettiyseniz ligin son 5 haftasında defansı öne aldı ve atak futbol oynadı.BEŞİKTAŞ şampiyon oldu.Malesef hocamızın kofası karıştı ve ligin 4. haftasına kadar atak futbol oynatı ve sonuç koca bir hiç oldu.Denizli maçı ile Sivas tekrar asıl kimiğine kazandı ama bu seferde hocamız yaptığı yanlış tranflerler ile sistemi oturtamadı.Niyemi? Çünkü alınan futbolcular Ofansif özellikleri daha fazla.Buda sonuçlara yansıdı.Artık Sivasspor çıkışa geçecektir ama ligi ilk 8'te tamamlayabilir.Gelecek sezon hocamız takımda kalırsa tekrar eski günlerdeki Sivas'ı yaşatacak.

Söylediklerimden Sonra UYGUN'un İstifa Etmesini Düşünüyor musunuz?

Bülent UYGUN istifa etti diyelim.Yerine kim gelecek.Ligdeki teknik direktörler devir-daim motoru gibi takım değiştiriyor.Yabancı gelse bile Defansif-Kontra-Atak yaptıran çok nadir ki olsa bile kişiden kişiye felsefe değişir.Sivas küme düşer.

Bu yazdıklarım %99,09 doğrudur.Uzunca araştırmam sonucunda bu kanıya vardım.

Şimdi UYGUN istifa etmeli mi etmemeli mi?Cevap Taraftarın
İbrahim58070 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda İbrahim58070'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.09.2009, 21:31   #73
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 819 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kardeşim iyi güzel yamışsında yazdıklarını sonradan okuyup duzeltme zahmetinde bulunmamışsın yok takımı rayına oturtun yoksa trıbunde adam bulamazsınız falan gecen sene şampiyonluga oynuyan bu takım sadece 1defa tam dolu bır trıbuna mac oynadı gerı kalan maçlarda çok boşluklar oluyordu 12 hafta degil bir gun bıle surenız yok demişsin bu takımı bu ınsanlar bu duruma getırmek ıcın senelerını verdıler oyle uzaktan konuşmak kolay işler yolunda gıtmeyınce atıp tutmak ta cok kolay zor olan bu takımın yanında olmak hala anlam veremıyorum bu tür yazılara ve onların altına tşk koyanları

bülent hocaya suç bulmuşssun bu takımı benmı bu hala getırdım dıe bu takımı hoca degil hepimiz bu hala getirdik burada tek bır kişinin başarısı veya başarısızlıgı soz konusu degil gecen senekı ve daha oncekı başarıları bızım basarımız dıyıp gogusumuzu gere gere soyluyoduk bu sene ne oldu meyve veren agaç taşlanır unutmayın ağaç her sene aynı kıloda meyve vermez bazen az bazen cok bu ağacın bakımına gore değişir yazacak cok sey var ama anlıyacak fazla kımse yok...
Alt 21.09.2009, 23:31   #74
fatergo
Yeni Yiğido

fatergo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 fatergo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Beyler, öncelikle Hepinizin Ramazan Bayramini Kutlar insallah haftaya 3 Puan dilerim.

Yillardir sadece yazdiklarinizi okudum ilk defa yaziyorum.
Bence yolun basindayiz 5 mac kazanilmadi diye kimsenin istifasi su an dogru olmaz henüz kayip edilmis birsey yok. Arkadaslar biz bunun gibi sitelerde takimimiza destek vermeliyiz. Arkalarinda oldugumuzu anlamalari lazim. Yok sunu kadro dis yok su istifa etsinle bir yere varilmaz. Arkadaslar ben yillardir yöneticilik yapiyorum.
Biz bir sene ilk yari sadece 3 Puan alabildik. ikinci yari 36 Puan aldik ve ligde kaldik ( Tabi Lig arasi Transferlerle). Bunedenle artik negativ düsünmyelim .
fatergo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda fatergo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.09.2009, 01:04   #75
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
by_hunter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeşim iyi güzel yamışsında yazdıklarını sonradan okuyup duzeltme zahmetinde bulunmamışsın yok takımı rayına oturtun yoksa trıbunde adam bulamazsınız falan gecen sene şampiyonluga oynuyan bu takım sadece 1defa tam dolu bır trıbuna mac oynadı gerı kalan maçlarda çok boşluklar oluyordu 12 hafta degil bir gun bıle surenız yok demişsin bu takımı bu ınsanlar bu duruma getırmek ıcın senelerını verdıler oyle uzaktan konuşmak kolay işler yolunda gıtmeyınce atıp tutmak ta cok kolay zor olan bu takımın yanında olmak hala anlam veremıyorum bu tür yazılara ve onların altına tşk koyanları

bülent hocaya suç bulmuşssun bu takımı benmı bu hala getırdım dıe bu takımı hoca degil hepimiz bu hala getirdik burada tek bır kişinin başarısı veya başarısızlıgı soz konusu degil gecen senekı ve daha oncekı başarıları bızım basarımız dıyıp gogusumuzu gere gere soyluyoduk bu sene ne oldu meyve veren agaç taşlanır unutmayın ağaç her sene aynı kıloda meyve vermez bazen az bazen cok bu ağacın bakımına gore değişir yazacak cok sey var ama anlıyacak fazla kımse yok...
Bak degerli hemsehrim Gecen yillardaki basarida payi olanlari sanniyorum burda kimsanin inkar ettigi yok.Hatta bu takimin kurucu üyelerinden bu güne kadar emegi gecmis herkese sükran ve minnetimizi sunmak boynumuzun borcu.. Dogrudur gecmis yillardaki basari camianindir emek veren ter akitan ve maddi olanak ve imkan saglayan herkesindir. Simdi ise Basarisizlik var bu basarisizlikda camianindir. simdi gecmisde basarilar var diye takimin kötü gidisine,küme düsmesine seyircimi kalalim. bu nasil mantiktir anlamadim.. hangi minnet duygusu bu takimin basarisizliginin hatta kümeye gidisinin önündedir.. Kaldiki Ne sahada terini akitan. ne stadyumda bogazini yirtan senin idda ettigin gibi bu basariyi sahiplenme duygusu yasayabildi. Bütün basari bir veya iki kisinin basarisi olarak lanse edildi seninde yazdigin yazidaki vurgun gibi. Kaldiki benim gibi düsünenlerin birinci tercihi birakip gitsinler degil. ama vaz gecilmezde degiller hic bir kisi SivasSporun geleceginden ve Basarisindan degerli degildir... Senin begenmedigin O taraftar Otobüsünü alir.Konbinesini alir en az onbinlerle stadyumu doldurur.acilan hatlara mesajini yollar. Takiminin cikardigi ürününü alir. eeeeeeeeee simdi 6 malubiyetin ve kötü gidisin hesabini takimin basindakilerinden sormuyalimda kendimizdenmi soralim...Bu transferleri taraftarmi yapti. kasasi dolu olmasina ragmen umudunu defolu mallara baglayip Takimi arizali ve basarisiz birakan kötü tüccarlarin hesabini taraftarmi versin? Ayrica meyve veren agac taslanir diyorsun. ne meyvesinden bahsettin anlayamadim.Sampiyonlar ligi gitti....Avrupa Ligi gitti...Burdaki meyveleri BJK 10 tirilyon olarak kaptirdik. Ligde 6 haftada 1 poan. 6 mac daha kaybetsen kümedesin..gecen yil 10 mac kaybedip kümeye gidenler oldu.... Düsüncelerimizi birilerine avukatlik yapmak yerine. Sivaslilin öz mali olan SivasSpora avukatlik yapalim onu koruyalim.
Yarin bu takimin basindakiler gittiginde SivasSporda onunla gitmeyecek SivasSpor Sivaslinin yaninda kalacak. Onun icin kimsenin dibe vuracak kadar kredisi yok...... Daha fazla hezimetede bizim tahammülümüz yok...
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı giants'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.09.2009, 08:40   #76
ercan_dpinar
Yiğido

ercan_dpinar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

33 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ercan_dpinar ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

satılan futbolcuları seyrediyormusunuz adamlar gittikler yerdede çatır çatır oynuyorlar
Alt 22.09.2009, 08:55   #77
35fulya58
Tecrübeli Yiğido

35fulya58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

385 Mesajına 1.434 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 35fulya58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

İstifalar peş peşe gelir mi bilemem ama düştüğümüz durumu açıklayacak, neden böyle olduğumuzu ve bu girdaptan kurtulup-kurtulamayacağımızı açıklayacak yürekli biride mi yok yöneticilerimiz arasında?

Çektiğimiz acıyı ve üzüntüyü anlayabilen biri yok mu içlerinde?
35fulya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.09.2009, 09:49   #78
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bu istifa çıgırtkanlıgı yapanların ne sivaslı ne de sivassporlu olduguna inanmak istemiyorum hadi diyelim hoca istifa etti yerine gelecek teknik adamın oyuncuları tanıması onları konsantre etmesi maçlara nerden baksanız 3-4 maç şimdi sivassporun böyle bir maceraya girmeye hali ve zamanı varmı klavyeden istifa diye yırtınmak kolay gel bakalım trübüne takımı destekle lisanslı ürün al kulube katkın olsun 2 kuruşluk bilet alırlar 90 dakka çekirdek yerler 90 dakka boyunca ne futbolcunun ne teknik kadroya saymadıkları küfür kalmaz sonrada kalkar takımı eleştirirler böyle insanların içinde tuttukları istanbul takımlarının havası esiyordur..takım kafaya oynadıgı zaman herşey güzel onlardan başka kral sivassporlu yoktur gel görki takım düşüşe geçtigi zaman da takımı eleştiren istifa söylemlerini söyleyen yine bu insanlardır
Alt 22.09.2009, 09:50   #79
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
35fulya58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İstifalar peş peşe gelir mi bilemem ama düştüğümüz durumu açıklayacak, neden böyle olduğumuzu ve bu girdaptan kurtulup-kurtulamayacağımızı açıklayacak yürekli biride mi yok yöneticilerimiz arasında?

Çektiğimiz acıyı ve üzüntüyü anlayabilen biri yok mu içlerinde?
öyle bir yönetici sivasda varmı ki işi gücü sivasspor yöneticiyim diye caka satarlar protokolda böbürlenerek maç seyrederler
Alt 28.09.2009, 00:44   #80
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

YA ARKADAŞLAR HERKES BİRŞEYLER YAZI YOR YA ANLAMIYORUM OLMADIMI OLMAZ NEYAPARSAN YAP ANLAMAK LAZIM SABIR APUR SUPUR ŞEYLER YAZMAYA GEREK YOK SAKİN DESTEK SIVASLI OLMAK BU BENCE ,,,ALP ,,ERENLER,,
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
acaba, basın, gelirmi, maÇ, peş, peşe, sonu, toplantısı, İstifalar

Seçenekler Arama
Stil