Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ''Neden Ceza Aldım Çok Merak Ediyorum''
Alt 08.07.2012, 23:38   #71
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: ''Neden Ceza Aldım Çok Merak Ediyorum''

Şunuda belirtmekte fayda görüyorum daha öncede yazmıştım .Ben Sivas fb maçınıda izledim üstüne basark söylüyorum o maçta şikenin ş sinin olduğuna inanmıyorum...Kaldıki Sivasın karşısındaki rakip hem güçlü hem fovori.Buna rağmen Sivas maçı almak için her şeyi yaptı...Skor sürpriz değildi yani...
Alt 08.07.2012, 23:54   #72
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şunuda belirtmekte fayda görüyorum daha öncede yazmıştım .Ben Sivas fb maçınıda izledim üstüne basark söylüyorum o maçta şikenin ş sinin olduğuna inanmıyorum...Kaldıki Sivasın karşısındaki rakip hem güçlü hem fovori.Buna rağmen Sivas maçı almak için her şeyi yaptı...Skor sürpriz değildi yani...
kardeşim sen bizim mağlum 1-2 üyeden daha sivassporlusun ve yapıcı eleştiri yapıyorsun helal olsun valla
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda poolat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.07.2012, 23:56   #73
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
kursad1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bursalı levent kızıl bursa baskanı ıken fenerbahce ye fazla trıbun ayırdı vede baskanlık yapmaya devam ettı
Stad kapasitesinin belirli yüzdelik dilimi verilir...Bu yaşıma kadar bu yüzdelerin üstüne çıkıldığını görmedim..Ama şu bir gerçekki çok önemli maçlarda özellikle ts bunu çok yaptı (bursada çok trabzonlu var) maç öncesi Bursa yeni kale tarafını(rakip taraftar bölümü yanı) buraya organize olarak yuzde beşlik dilimi yüzde onlara çıkarttılar ..Bu konuda doğru bir tesbit..Ama alenen kimsenin ayrılan biletin üstünde bilet verdiğini kimse söyleyemez..Malum Bursa bilet alanından isteyen bilet alabiliyor..Burada sayın Mecnun başkanın demeci apayrı bir olay menfaat için sattık diyor..Vurgu yapmak istediğim nokta burası...Ayrıca Bursasporu burada konusmak istemem elimden geldiği kadar kaçınıyorum bundan sadce örnek vermek gwerektiğinde ufak örnekler vermeye çalışıyorum ama şunuda belirtmeden geçemeyeceğim .Leven Başkan asla ve asla fb sempatizanı değildir..Bursasporu 1 ligden tutup süper lige cıkartan ve federasyonda sağlam lobi oluşturan önemli bir kişiliktir..
Alt 08.07.2012, 23:58   #74
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeşim sen bizim mağlum 1-2 üyeden daha sivassporlusun ve yapıcı eleştiri yapıyorsun helal olsun valla
Bence herkesin düşüncelerine saygı duyulmalı ...Bir kardeşim çok güzel yazmış eleştiri iki yöndede yapılmalıdır diye...Ama dozuda çok önemli..Açıklığa kavuşmamış konularda insanları rencide etmekten kaçınmalı şirin görüneceğim diyede doğruları yazmaktan vazgeçmemeli insan...
Alt 09.07.2012, 00:06   #75
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Her ne olursa olsun kendi şehrinde yabancı bir kulup için üstelik şampiyonluğununda senin gözünde önemi yokken stad teslim edilmez edilemez...Bunun adı menfaat değildir..Ben Mecnun başkana şikeci diyemem görmedim etmedim ama şu ''menfaat'' içerikli konuşma bir başkanın ağzından çıkamaz...Bunu basın sözcün söylesin iadri yöneticilerin söylesin yerel basının söylesin ama oşehrinin takımının başkanı bu şekilde beyanat veremez...Koca Sivas tribünleri sarı laciverte boyanacak bilme kaç bin kişi karşılayacak Sivas şehrinde tribünlerinde fb sesleri yankılanacak ve buna menfaat diyeceksin...Tekrar söylüyorum ben sayın başkana olumsuz bir atıfta bulunmuyorum herhangi bir şeylede suçlamaıyorum ama bunun adı menfaat değildir...Bizim başkan böyle bir şey yapacak yemin ediyorum 1 gün tutmazlar...Bursada bırakın tribünleri b. jimnastik kulubüne izin çıkmışken şehre bile sokmadılar..Bu sadece Bursada değil Eskişehirdede böyle...Uzun lafın kısası tribün menfaat uğruna(gelir elde etmek için) satılmaz...Bu kadar net bu ...
Yanlış hatırlamıyorsam eğer, yine fenerin son hafta şampiyonluk maçında samsunda aynısı yapılmıştı. Tribünlerin çoğunluğu fenere tahsis edilmişti. Hatta o zaman mustafa denizli fenerin hocasıydı.
Bunun gibi bir kaç örnek daha var ama takımları net hatırlayamıyorum şu an.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.07.2012, 00:19   #76
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yanlış hatırlamıyorsam eğer, yine fenerin son hafta şampiyonluk maçında samsunda aynısı yapılmıştı. Tribünlerin çoğunluğu fenere tahsis edilmişti. Hatta o zaman mustafa denizli fenerin hocasıydı.
Bunun gibi bir kaç örnek daha var ama takımları net hatırlayamıyorum şu an.
Tabikii doğru söylüyorsunuz...Ama bunu tahsis etmeyin bırakın gitsinler o takımın biletini alsınlar içerde birleşsinler...Yani sen al benim tribünümü deme..Ama ne yazikki Anadoluda stat ortalamaları düşük olduğu için boş alanlar çok kalıyor..Yönetimde nasıl olsa boş değerlendirelim diyor...Ben tam bu noktada itiraz ediyorum işte...Sen değerlendirme o dama zaten o stada girecekse boş yerde war bırak gitsin Sivas tarafından alsın bileti öyle girsin ...
Alt 09.07.2012, 10:42   #77
ozsivasli58
Acemi Yiğido

ozsivasli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65 Mesajına 98 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ozsivasli58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
akifesk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
fenerbahçeye yakınlığın ve son maçta statı fenere sattığın için.
kardeş sen provakatörmüsün nesin takım para kazanaçak kim olsa stadı açar çıkarıp cebinden versene 1.000.000 tl fırsat gelmiş kimin şampıyon olduğu bizene Beşiktaş Efes maçında efes salonu Beşiktaşlılara açtı Efes şikecimi oldu anlaşılan senin kuyruk acın var Sivas'a ve Mecnun başkana insan başka türlü düşünemiyor duyumlarla insanları karalamayın ayıp oluyor bugün bize yarı size düşmez kalkmaz bir ALLAH

Etiketler
aldım, ceza, çok, ediyorum, merak, neden

Seçenekler Arama
Stil