Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Yeni Sezon Ürünleri
Alt 19.05.2014, 22:11   #1
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Yeni Sezon Ürünleri

eveeet yine vakti geldi. her sene aynı konu gündeme geliyor, sonuç alınamıyor, ısınıyor, soğuyor, tekrar ısınıyor sonra tekrar soğuyor. derken yine sonuç alınamıyor.

neden mi bahsediyorum? konu başlığında belirtilen "yeni sezon ürünleri"nden. malum her yıl yaz sezonunda insanlar sivas'a gittikleri dönemde sivasspor'un yeni sezon ürünlerini almak istiyorlar, ancak her yıl hüsran yaşayıp geri dönüyorlar.

bazen ürünler yetişmiyor (ne demekse?) bazen sponsor anlaşması geç yapılıyor vs vs türlü bahanelerle yeni sezon ürünleri taaa eylül-ekim aylarında piyasaya çıkıyor. e o dönemde de sivas'tan ayrılmış oluyor(uz).

sivasspor yönetimine bu başlıkta çağrıda bulunuyorum ve bu konuda şikayeti olan herkesi de katkıda bulunmaya davet ediyorum.

sevgili yönetim! bakın diğer birçok kulüp haziran ayı ortalarında bir sonraki sezon ürünlerini çıkartıyor, mağazasından, internet sitesinden satmaya başlıyor. bu sezon rica ediyoruz ve erkenden talebimizi iletiyoruz.

- lütfen yeni sezon sivasspor ürünleri de en geç haziran ortası gibi satışa sunulsun.

- lütfen ürün çeşitlerini çocuklar, bebekler, kadınlar vs çeşitli gruplara göre çeşitlendirin.

- lütfen biraz kaliteli ürün sunun, sivasspor taraftarını bit pazarı müşterisi olarak görmeyin.

- lütfen carlos'un ve futbolcuların üzerlerindeki kaliteli adidas ürünlerini/çeşitlerini alabilme imkanı verin.

- lütfen forma reklamı kısmına ulusal ve saygınlığı olan bir firmanın ismini alın/anlaşın.

lütfen bu istekleri dikkate alın. dikkate almayanın kaynanası yüz yıl yaşasın emi!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Yeni Sezon Ürünleri
Alt 19.05.2014, 22:35   #2
u2sivasspor
Yiğido

u2sivasspor - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

219 Mesajına 391 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 u2sivasspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yeni Sezon Ürünleri

Ulusal firmalar istemediği için bence marka ile anlaşmışlardır hatta Mecnun başkan marka için çok iyi para verdiklerini söylemişti bence böylesi daha iyi Sivas firmasının reklamı yapılıyor
Alt 19.05.2014, 22:57   #3
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ben benzer bir konu açacaktım ama burada paylaşmış olayım. Yeri gelmişken Marka Grup'tan bir isteğim var. Eğer Sivasspor ile anlaşma devam edecekse ve mümkünse kurumsal logonun Sivasspor formasına, ürünlerine, stada uyum sağlayacak şekilde tasaranması çok hoş olur. Hatta Sivasımızın gururu olan MARKA, bana kalırsa günün şartlarına uygun olarak tamamen kurumsal kimlik çalışması yapmalı ve standartlarını dünya standartlarına uydurmalı.

İkinci olarak ürün yelpazesine her şehirde her ortamda günlük kullanımda bile giyilebilecek ürünler eklenmeli.

Arabalara maskot, kahvaltılara kupa bardak, evlere duvar saati v.s. Sivasspor ürünleri neden olmasın.

Ayrıca Sivas'ta üretim yapan Defacto firması bile değerlendirilebilir diye düşünüyorum.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2014, 23:17   #4
agumus_58
Yiğido

agumus_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

97 Mesajına 169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 agumus_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

konuya ilişkin bu sezona daha ciddi yaklaşılacağını ümit ediyorum. çünkü artık online satış sitemiz mevcut. ayrıca takımın avrupa kupalarında mücadele edecek olması da ürünlere olan ilgiyi artıracaktır. inşallah temenni ettiğimiz gibi ürünler kısa sürede hem sitemizde hem de store'larda yerini alır.
benim özel ricam oğlum için olacak. lütfen bebek ürünleri bu sezon çıksın artık. hatta eşim için de bayan ürünleri... eğer almazsam namerdim bu konularda benim gibi istekli kimbilir kaç yiğido vardır...
agumus_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda agumus_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2014, 23:32   #5
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK

lütfen forma reklamı kısmına ulusal ve saygınlığı olan bir firmanın ismini alın/anlaşın..bu yazı çok ama çok saçma .zor zamanın da adamlar reklam verdı .saygınlıktan bahsedıyon ulusal saygınlıgı olsa ne yazar.sana memleketının adamı kucak açmış kuçumsuyorsun
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dogan5880'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2014, 23:36   #6
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
dogan5880 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
lütfen forma reklamı kısmına ulusal ve saygınlığı olan bir firmanın ismini alın/anlaşın..bu yazı çok ama çok saçma .zor zamanın da adamlar reklam verdı .saygınlıktan bahsedıyon ulusal saygınlıgı olsa ne yazar.sana memleketının adamı kucak açmış kuçumsuyorsun
kardeş marka'ya teşekkür ederiz. sağ olsunlar. asla ama asla küçümsemiyorum.

ancak forma göğüs kısmında marka yazdığı için forma almak istemeyenlerin var olduğunu biliyorum. ben satılan forma adedini artırabileceği ve dolayısıyla karlılığı yüksek olabileceği için bu öneriyi yazdım.

yoksa "marka"nın başımız, gözümüz üstünde yeri var. Allah işlerini rast getirsin.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2014, 23:44   #7
erkan5858
Acemi Yiğido

erkan5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 erkan5858 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Antrenmanlarda Roberto carlos ´un giydigi adidas pololar satisa sunulsa super olur
erkan5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda erkan5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.05.2014, 00:23   #8
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
dogan5880 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu memlekete ıyılık yaramaz arkadas adam hatra gonule aldı forma reklamı veren fırma yoktu bos duruyordu ıkı de Allah razı olsun deyın hem sıvasın bır fırması kalkınsın adını duyursun sehrı kalkındırsın kendı kalksın MARKA avm sız bu arkqdasın lafına bakmayın yanınızdayı sızden rıcam marketlerınızde sıvasspor reyonunuz olsun ufaktan formalar satın resmı kulubuz kazansın
Alt 20.05.2014, 00:59   #9
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt

Bu sezon yeni forma olacak mı ?
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2014, 01:43   #10
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sanki alacak taraftar var!

Etiketler