Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stadyum İnşaatından Canlı Yayın
Alt 26.07.2014, 18:44   #21
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 820 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Stadyum İnşaatından Canlı Yayın

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Her iki üyemizde çok iyi Sivassporlu saygıdeğer insanlar.. Bence gereksiz tartışmalar anlamsızca. En iyisi ne yapmalı biliyormusunuz. İkinizde benim yorumuma teşekkür edip barışmış olun. Sizleri seviyoruz...
Forumu gereksiz yere doldurduk özür dilerim,tartışmak huyum değil ama karşı taraf yanlış anlamakta ısrar ediyor.Yapacak bişey yok.Yinede teşekkürler.

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.07.2014, 18:49   #22
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Her iki üyemizde çok iyi Sivassporlu saygıdeğer insanlar.. Bence gereksiz tartışmalar anlamsızca. En iyisi ne yapmalı biliyormusunuz. İkinizde benim yorumuma teşekkür edip barışmış olun. Sizleri seviyoruz...
Söylediklerimi iyi anla diye hitap ediyor bana,sonradan farkedince beynimden vurulmusa döndüm.Dünün cocugu, babasi yasindaki kisiye resmen posta koyuyor.Ben ona bir alinti yaparak yazi yazdim,fakat söylediklerimi iyi anla diye emrivaki yaptigini görünce beynimden vurulmusa döndüm.Biz baba parasiyla alinan kilavyelerin tuslarina basmiyoruz.Baba parasiylada hava satmiyoruz.Bu böyle biline.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.07.2014, 19:44   #23
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Haberin başlığını "Stadyum İnşaatından Can..." olarak görünce bir an zihnimde Stadyum İnşaatında Can Kaybı olarak tamamladım ve korktum. Çok şükür öyle bir şey yokmuş.
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.07.2014, 19:56   #24
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
psychology58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haberin başlığını "Stadyum İnşaatından Can..." olarak görünce bir an zihnimde Stadyum İnşaatında Can Kaybı olarak tamamladım ve korktum. Çok şükür öyle bir şey yokmuş.
Bende Can Insaat zanettim meger Canli Yayin'mis. Bilindigi üzere Stadyum'umuzu Can Insaat yapiyor.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.07.2014, 20:20   #25
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Morten58´e istinaden;

Almanya´da dogdugunu bu yazinla ve anlama sanatinla ispat etmis oldun.
Nice Almanya´da dogan gencler varki seni cebinden cikarir be kocum.Alahdan benim senin gibi cocuklarim yok.
Alt 26.07.2014, 20:44   #26
chatlaq
Yiğido

92 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 chatlaq FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

@bdumanli gereksiz yere konuyu bu aşamaya getirmişsiniz. Ne sizi tanırım nede babapitonu ama sizin güzel yazılarınıza çokça şahit oluyorum. Size açıkça bir hakaret yokken nerden bunu çıkardınız ve bukadar büyük tepki verdiniz anlamadım. Çocuğu baba parası yemekten tutunda bıyığının çıkmadığına kadar eleştirmişsiniz. Hatta başlığın birazı gözükmediği için tahminlerde bulunan insanları adete zeka özürlü olmakla suçlayıp siz hakaret etmişsiniz ki size bunların zerresi yapılmamışken.

Ne sizi ne diğer arkadaşları tanıyorum ama sizinde belirttiğiniz gibi yaşınız büyük onlardan ama hiç o yaşa uyan cevaplar vermemişsiniz. Sizi daha sakin, sabırlı ve başkalarının görüşüne müsamaha gösteren birisi olarak görmek isteriz.

Bu görüşlerim size saçmada gelirse hadi ordan sende kimsin bana akıl veriyorsun" deme hakkınız da vardır.

Ayrıca canlı yayın konusunda sonuna kadar haklısınız ama belediye bu aşamadan sonra dahil olmaz gibi geliyor bana.
chatlaq isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda chatlaq'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.07.2014, 20:51   #27
Morten58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 725 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Morten58´e istinaden;

Nice Almanya´da dogan gencler varki seni cebinden cikarir be kocum.Alahdan benim senin gibi cocuklarim yok.
Ne alaka? Belki türkce klavyem yok , ama anlasilacak sekilde yazdim.
Alt 26.07.2014, 21:03   #28
Morten58
Usta Yiğido

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Morten58´e istinaden;

Durduk yere resmen sacmaladin !

Cocuklar'larin bu siteye üye olsunda görelim?

Almanya dogmak günah mi?

Beni tanisan bu dediklerinden utanirdin !!!
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.07.2014, 21:03   #29
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Alıntı:
chatlaq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
@bdumanli gereksiz yere konuyu bu aşamaya getirmişsiniz. Ne sizi tanırım nede babapitonu ama sizin güzel yazılarınıza çokça şahit oluyorum. Size açıkça bir hakaret yokken nerden bunu çıkardınız ve bukadar büyük tepki verdiniz anlamadım. Çocuğu baba parası yemekten tutunda bıyığının çıkmadığına kadar eleştirmişsiniz. Hatta başlığın birazı gözükmediği için tahminlerde bulunan insanları adete zeka özürlü olmakla suçlayıp siz hakaret etmişsiniz ki size bunların zerresi yapılmamışken.

Ne sizi ne diğer arkadaşları tanıyorum ama sizinde belirttiğiniz gibi yaşınız büyük onlardan ama hiç o yaşa uyan cevaplar vermemişsiniz. Sizi daha sakin, sabırlı ve başkalarının görüşüne müsamaha gösteren birisi olarak görmek isteriz.

Bu görüşlerim size saçmada gelirse hadi ordan sende kimsin bana akıl veriyorsun" deme hakkınız da vardır.

Ayrıca canlı yayın konusunda sonuna kadar haklısınız ama belediye bu aşamadan sonra dahil olmaz gibi geliyor bana.
Ben seni tanimam etmem kusura bakma ama ben kimseyi zeka özürlü olarak görmem,ama bunu bilerek kasti bir sekilde yaparsa cevabini alir oturur.
Senin savundugun kisi ilk yazimda müsamahali davrandim ,fakat üslup seklinde ayar yapilmasi gerekiyordu bende onu yaptim.Yani gereken neyse yapilmistir.O saygi sinirlarini zorlayan sahisa gelince karsisindaki tanimadigi birine siz diye hitap etmesini ögrenmeli.Ben onun babasi veya arkadasi degilim saygi sinirlarini asana saygisizligini yüzüne vurmak benim görevim.Bundan sonra hic tanimadigi kimselere karsi siz diye hitap etmesini ögrenir.Belediye´nin canli yayin yapmasinin ona olan maliyeti nedirki.Sen talebini belirtirsin yapip yapmamak Belediyenin tasarrufunda.
Saygilarimla.
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.07.2014, 21:17   #30
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Sayın Yiğido kardeşlerim bu mübarek ayın sonrasına yaklaşırken, Ramazan Bayramı'na bir gün kalmışken lütfen kırıcı olmayalım.
Yaşça küçüklerimiz, büyüklerine daha saygılı, büyüklerimizde küçüklerine karşı, daha hoşgörülü ve affedici olsun.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
canli, canlı, insaatindan, stadyum, yayin, yayın, İnşaatından

Seçenekler Arama
Stil