Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Carlos'tan Ilginç Açıklama
Alt 21.12.2014, 18:06   #1
cemal58yiğido
Usta Yiğido

cemal58yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

85 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 cemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISIcemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISIcemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISI
Standart Carlos'tan Ilginç Açıklama

Carlos kendisini ikna etmek için toplanan taraftara evinin önünde bir açıklama yaptı ve gitme kararını tekrar gözden geçireceğini söyledi işte o görüntüler

http://www.youtube.com/watch?v=9C6Yv0O1H7g&sns=tw
cemal58yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cemal58yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Carlos'tan Ilginç Açıklama
Alt 21.12.2014, 18:10   #2
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

301 Mesajına 609 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 sawyer5892 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Carlos'tan Ilginç Açıklama

hayret ediyorum hayret!! Bu Carlos sevdası nedir arkadaş? Düşeceksek Carlosla düşelim diye bir sey mi var düştüğümüz gün gidip Brezilya kumsallarında tatil yapacak. Hepimiz seviyoruz Carlos'u mesele sevme sevmeme değil ama bırakın şu saplantıyı hastalıklı ruh halini. Hangi yerli hocaya bu kadar tahammül edililir. Geçen sene başarılıydı evet sempatik bir insan evet ama bunlar bizi ligde tutmaz. Bir de dalga geçiyor tekrar düşüneceğim diye. Sanki çok başarılı gitmek istiyor da taraftar engel oluyor.
sawyer5892 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sawyer5892'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 18:10   #3
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

carlos'un evinin önünde toplanan taraftar, keşke maçlarda stadyumda toplansaydı. hikaye... uzatmaya gerek yok. gitti ve bitti.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 18:14   #4
ddolphiner
Acemi Yiğido

ddolphiner - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 242 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 701 ddolphiner FAZLA SÖZE GEREK YOKddolphiner FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
sawyer5892 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hayret ediyorum hayret!! Bu Carlos sevdası nedir arkadaş? Düşeceksek Carlosla düşelim diye bir sey mi var düştüğümüz gün gidip Brezilya kumsallarında tatil yapacak. Hepimiz seviyoruz Carlos'u mesele sevme sevmeme değil ama bırakın şu saplantıyı hastalıklı ruh halini. Hangi yerli hocaya bu kadar tahammül edililir. Geçen sene başarılıydı evet sempatik bir insan evet ama bunlar bizi ligde tutmaz. Bir de dalga geçiyor tekrar düşüneceğim diye. Sanki çok başarılı gitmek istiyor da taraftar engel oluyor.
Beylerrrr aklınızı çalıştırın aklınızı... Carlos dünki gitmek ihanet olur sözünden sonra gitmek istiyorsa bilinki yönetim topçu alamayız eldeki malzeme bu demesindendir. Aklınızı çalıştırın ...tamam Carlos kötüde bide topçulara bakın hepsinin yeri garanti... Kimin alternatifi varki kulübeye çekerler aman ben daha dikkatli oynayayım desin? Bende gitsin diyordum ama gelişmelerden sonra anladımki yönetim akıllanmamış. At hırsızlarına takımı emanet etmek isiyorlar...
Alt 21.12.2014, 18:17   #5
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

lan benim maç gününden beri yüzüm gülmüyor maç bitince düştük diye bu yaşımda ağladım adam pişmiş kelle gibi sırıtıyor. Sivasspor bunun malı mı istifa ettim tamam vazgeçtim geliyorum tamam. Bu camianın onuru gurur yok mu Carlos'a mı bağlı koskoca Sivasspor.Bu adam istifasını geri alsın sezon sonu 25 puanı göremeyiz aha buraya yazıyorum
Bu Konuda sawyer5892'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.12.2014, 18:19   #6
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

sevinsem mi üzülsem mi, gülsem mi aglasam mi bilemiyorum.
Cünkü suan daha önemlisi Carlosun durumu degil Sivassporun durumu.
Carlos kalacaksa adam gibi Transfer yapilsin derim.
Gideceksede gitsin derim hayirlisi insallah düsmeyiz !!!
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 18:21   #7
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ddolphiner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Beylerrrr aklınızı çalıştırın aklınızı... Carlos dünki gitmek ihanet olur sözünden sonra gitmek istiyorsa bilinki yönetim topçu alamayız eldeki malzeme bu demesindendir. Aklınızı çalıştırın ...tamam Carlos kötüde bide topçulara bakın hepsinin yeri garanti... Kimin alternatifi varki kulübeye çekerler aman ben daha dikkatli oynayayım desin? Bende gitsin diyordum ama gelişmelerden sonra anladımki yönetim akıllanmamış. At hırsızlarına takımı emanet etmek isiyorlar...
kardeş biraz aklını çalıştırırsan göreceksin ki, carlos'un alternatifi var ama yönetimin yok! (dikkat yönetim sütten çıkmış ak kaşık demiyorum ha, yanlış anlaşılmasın) o halde kötü gidişata dur demek için ne yaparsın?

bakın kayserispor geçen hafta kongre yaptı, recep mamur'u yeniden başkan seçtiler. adam ben istemiyorum, haberim yok seçtiklerinden dedi, kabul etmedi. bu işler angarya işler ve zor işler. mecnun başkan ve ekibine iyi kötü şükran borçluyuz. kendi adıma şunu biliyorum ki, mecnun başkan bıraksın, ikinci bir aday çıkmayacaktır başkanlık için! kayseri gibi bir sanayi şehrinde bile çıkmıyorsa burada hiç çıkmayacaktır.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 18:22   #8
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
ddolphiner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş ben yönetimi savunmuyor bu durumda olmamızda onların payı da çok. Ama su durumda normal olan hoca değişikliğidir. Hoca değiştirir devre arasına kadar hava yakalar takım yapılacak transferlerle düşmemeye çabalarız. Yönetim suçlu evet ama carlos'un hiç mi suçu yok. Her takıma karşı aynı sistem aynı taktikle çıkıyor. İçeri dışarı büyük küçük takım demiyor ee takımlarda bizi çözdü sonuç ortada. Oyuna müdahale edemiyor demiyorum etmiyor. Şimdi diyeceksiniz ki yedek oyuncu mu var? Senin mutlak 3 puan alman gereken başakşehir maçı 1-0 geridesin ilk değişikliği 60 da yapıyosun sonra 80 de o beğenmediğiniz rıza hoca bile puana ihtiyacımız olmasa bile geriye düştüğünde 2. 3. hatta 4. forveti aldıgı bile oluyordu 1-0 yenilsende puan yok 4-0 yenilsende. Demem o ki kan değişikliği takıma faydalı olur hevesimiz kursağımızda kalmadan gitsin bu carlos önümüze bakalım
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sawyer5892'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 18:26   #9
06batu58
Yiğido

06batu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

59 Mesajına 96 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 417 06batu58 COK SEVILEN BIR KISI06batu58 COK SEVILEN BIR KISI06batu58 COK SEVILEN BIR KISI06batu58 COK SEVILEN BIR KISI

lan carlos adamlık yaptı adamlık oyuncuların suçu olduğı halde üstleniği gelecek teknik adam napacak transfer yapsada olmaz carlosa biraz para verseler ne cicinholar da costalar getirir.Carlosa laf atacağınıza sanalk ortamdan gidin stadyumu doldurun burda kalabalık yapacağınıza stadyumu doldurursunuz en azından klavye tellahlığı yapmayın bütün suç carlosunmu yönetimin en fazlada futbolcuların suçu adamı delirtmeyin....
06batu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 06batu58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.12.2014, 18:30   #10
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
06batu58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
lan carlos adamlık yaptı adamlık oyuncuların suçu olduğı halde üstleniği gelecek teknik adam napacak transfer yapsada olmaz carlosa biraz para verseler ne cicinholar da costalar getirir.Carlosa laf atacağınıza sanalk ortamdan gidin stadyumu doldurun burda kalabalık yapacağınıza stadyumu doldurursunuz en azından klavye tellahlığı yapmayın bütün suç carlosunmu yönetimin en fazlada futbolcuların suçu adamı delirtmeyin....
Bunun adı beyin tutulaması.
Bu Konuda sawyer5892'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
açıklama, carlostan, ilginç

Seçenekler Arama
Stil