Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sürmanşet
Alt 11.12.2015, 21:49   #21
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sürmanşet

Alıntı:
antik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gardaşım burası forum bölümü arkadaşımız bir bilgi edinmiş paylaşıyor nesinden rahatsız oldun anlamadım. SİVASSPOR kesin düşer diye konu açılsa bu sefer felaket tellalımısınız daha 20 hafta var dersiniz. Kırıcı olmaya gerek yok.
Sezon basi itibariyle yuze yakin oyuncunun ismi gecti bu sitede paylasildi ismi gecen hangi oyuncu alindi bi tane ornek verinde bizde bilelim.Elbette burasi formdur bilgiler paylasilir ama eger bu konda yuzde yuz basarisiz olursaniz kimseler size guvenmez.Neden dersenizde transfer yapabilecek bir yonetim anlayisi ve vizyonu yoktur...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2015, 00:39   #22
atrium58
Yiğido

atrium58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 atrium58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetimin özellikle bu seneki iş bilmezliği, öngörüsüzlüğü bizi uçuruma sürüklüyor. Sezon başında ptt den gelen Üç takımında ekonomileri güçlü takımlar olduğu ve geçen sezon ligi 15. sırada bitiren Sivasspor'un da bu sezon ligin en büyük düşme adayı olduğunu görememek nasıl tarif edilir bilemiyorum. Şimdiye kadar yapılması gereken transferler ya çok pahalı olduğu için yada futbolcuların şehri beğenmediği klasik gerekçeleri ile yapılamamıştı. Bakalım devre arası transfer döneminde ne değişecek.. Vesselam..
atrium58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2015, 13:54   #23
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

mustafa_kavak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.059 Mesajına 1.583 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 949 mustafa_kavak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Eger gercekten Nakoulmayi alabilirsek kesin ligde kaliriz ayritten Mersin idmanyurdu ligden düsürmüs oluruz en iyi oyunculari birakirlarmi o ayri mesele
Sezon sonu sözlesmesi bitiyo ama kendi durumlarida kotu
70% mesafe kat edilmis yazmisin Insallah dogrudur
Alt 12.12.2015, 19:15   #24
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bize sağlam direkt oynayacak,takıma katkı sağlayacak oyuncular lazım
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2015, 00:51   #25
Burak Çimen
Yiğido

Burak Çimen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 Burak Çimen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Müthiş müjdelerle geldin DOGUBEY
Burak Çimen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2015, 10:16   #26
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bülent Uygun niye gitti.Çok havalara girdiği için,herşeyi kendisinin en iyi bildiğini düşünerek klubu iflah olmaz borçlara sokup,takımı sondan 2. olarak bırakarak gitti.Tam gitti de denemez kaçtı.En son onu Kuveytde bir futbolcusu ile sahada kavga ederken gördüm.Bakın tartışma demiyorum.Kavga ederken.Klup diyoruz ya çiflik olduğundan milli maçta ahbap çavuş ilişkileri ile ayak üstü Bülent le anlaşılması normal aslında.Mecnur başkana sormak lazım madem Bülent bulunmaz Bursa kumaşıydı neden gönderdin.Haa klüpde disiplini sağlar takımla ilgilenir.Tamam katılıyorum.Ama bunlar için takımın yıllardır kaptanlığını yapmış,Sivas belediyede başarılı olan Hayrettin i niye düşünmüyorsunuz.Hadi gönderdin niye geri getiriyorsun menejer Bülent i takımın başına.Bir tarafın mı kasındı Süleyman diye bir papağan fıkrası var .Bilen bilir o geldi aklıma.Mustafa Pektemek gayretli bir çocukdur Türk futbolunda o kadar.Yabancı hakkı olmasa iyi transfer bile olabilir ama dünyada eminim ona tercih edilebilir bir sürü futbolcu olur yarı paraya.Bu kadar cimri yönetimin konuyu yeniden masaya yatırmasını dilerim.Bi de maç garantisi ile gerirseniz pek iyi olmaz .

Nakoulma mı.Ona inanasım gelmiyor.Ben bu yönetimden umudu kestiğim artık nerdeyse iyi bir şey yapabileceklerini düşünemiyorum.Keşke.Batalla yı da getirseler.Bir de Eskişehirden Laval.
Bir de son gün bize Kone ve Boya yı getiren menejer kimse devre arası olmadan onla mutlaka temasa geçilmesi gerekiyor.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı cengo64'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.12.2015, 12:41   #27
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Nakoulma sezon başından beri hiç bir ücretini alamamış. Hakeza tüm Mersin takımıda öyle. Trabzondaki ayrılan futbolcular gibi istediği zaman ayrılabilir. Ayrıca Eskişehirde de bu sorun devam ediyor.İki takımın da mali durumu pek iç açıcı değil. Eğer bir çözüm bulunmadığı takdirde bu iki takımdan çok oyuncu devre arasında FİFA kurallarına göre serbest kalma haklarına sahipler. Bu durumda önemli olan mesele şudur. Bizden daha iyi teklif veren takımların çıkıp buradaki oyunculara talip olmalarıdır. Yaklaşık bir ay sonra gelişmeleri izleyeceğiz.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.12.2015, 13:07   #28
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Nakoulma sezon başından beri hiç bir ücretini alamamış. Hakeza tüm Mersin takımıda öyle. Trabzondaki ayrılan futbolcular gibi istediği zaman ayrılabilir. Ayrıca Eskişehirde de bu sorun devam ediyor.İki takımın da mali durumu pek iç açıcı değil. Eğer bir çözüm bulunmadığı takdirde bu iki takımdan çok oyuncu devre arasında FİFA kurallarına göre serbest kalma haklarına sahipler. Bu durumda önemli olan mesele şudur. Bizden daha iyi teklif veren takımların çıkıp buradaki oyunculara talip olmalarıdır. Yaklaşık bir ay sonra gelişmeleri izleyeceğiz.
eskişehir,mersin ve trabzonda iyi oyuncular var.karabük,erciyese benzemiyor
trabzondan deniz,serdar,aytaç sefa mersinden nakoulma,welliton khalili eskişehdirden lawal,kamil ahmet,causic bizim takıma uygun oyuncular.ama tabi başkaları bizden önce davranıp daha fazla para vermezse..
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda çorluluyiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.12.2015, 19:16   #29
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Başkan kamuoyundaki ismleri yalanladı .Eyvahhh ben Erdal beyden bekliyordum yyyooohhhhhh der diye başkan dedi ..Bnayine hüsrannn bana yine yollar varr.

https://www.facebook.com/Vizyon58/?fref=nf
Alt 13.12.2015, 19:56   #30
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Başkan kamuoyundaki ismleri yalanladı .Eyvahhh ben Erdal beyden bekliyordum yyyooohhhhhh der diye başkan dedi ..Bnayine hüsrannn bana yine yollar varr.

https://www.facebook.com/Vizyon58/?fref=nf
Yönetimin istikrarlı, hızlı ve başarılı olduğu tek konu transfer haberi yalanlamak. Oyuncunun çapraz bağları kopsun çıkıp doğru düzgün açıklama yapmazlar ama söz konusu transfer olunca ertesi gün yalanlanıyor. İşte kamuoyu bilgilendirmesi böyle yapılır teşekkürler yönetim, teşekkürler başkanım...
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
sürmanşet

Seçenekler Arama
Stil