Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Bu Bir Başlangıç
Alt 14.02.2016, 18:11   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Bu Bir Başlangıç

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medicana Sivasspor'un teknik direktörü Mesut Bakkal, Çaykur Rizespor karşısında aldıkları 2-1'lik galibiyetin bir başlangıç olduğunu, ligde 13 maç kaldığını ve 7 galibiyete daha ihtiyaç duyduklarını söyledi.

Mesut Bakkal, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, taraftarla bütünleştiklerinde sahalarında yenemeyecekleri takım olmadığını belirtti.

Tesislerden itibaren kendilerine destek veren taraftara teşekkür eden Bakkal, "Bizimle beraber oynadılar, bizimle yendiler. Bu galibiyet onlara armağan olsun. Böyle bir galibiyeti özlemişlerdi, böyle bir takımı özlemişlerdi" dedi.

Yiğit İncedemir’in 55. dakikada gördüğü kırmızı karta kadar sahada iyi bir görüntü çizdiklerini dile getiren Bakkal, kırmızı karttan sonra da inançlarını kaybetmediklerini ifade ederek, "Bu bir başlangıç, daha 13 tane maçımız var. Bize 7 tane daha galibiyet lazım. Bıkmadan, usanmadan, daha büyük coşkuyla bu işe devam edeceğiz. Ufak tefek arada aksilikler olacak ama devam edeceğiz. Sekiz maçımız içeride" diye konuştu.

Mesut Bakkal, kırmızı-beyazlı ekibin ligin ikinci yarısında en fazla koşan 3. takım olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti:

"Topu rakibe en az veren takım. Topla çok oynayan bir takımdı ama topsuz oyunda yoktu. Şimdi biraz daha topsuz oynamaya başladık. Yiğit, Mehdi gibi savunma mantalitesi olan oyuncuları seçtik.

Önemli olan hastalığı teşhis etmek. Futbol, bu yürek... Yiğidoya’ya yakışan yürek. Hepsi böyle devam edecek. Bu iş onların işi. Çok ertelediler. Bu kadar ertelemeyi Sivas camiası hak etmiyor."

Karşılaşmanın hakemini değerlendirmesi istenen Bakkal, "Yendikten sonra hakem hakkında konuşmuyorum. Yenelim de böyle. Sonuçta ben ’bitir’ dedim bitirdi yani" ifadelerini kullandı.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Bu Bir Başlangıç
Alt 14.02.2016, 18:20   #2
midfielder7
Acemi Yiğido

46 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 midfielder7 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bu Bir Başlangıç

bence mesut hoca bu maçta maçın başını değil sonunu düşündü örnek verecek olursak okan hoca ve sergen hoca çok hücumcu kadrolar ile çıkıyordu geriye düştüğümüz hiçbir maçta varlık gösteremiyorduk kırmızıdan sonra dirençli kalmamızın nedeni daha sağlam bir orta saha ile çıkmamız oldu eğer tanase ve hussein ie başlasaydık 10 kişiden sonra hamle yapacak durumda kalamayacaktık
midfielder7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı midfielder7'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.02.2016, 18:23   #3
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ellerinize sağlık hocam. Taraftarımız bundan sonra daha fazla destek verdiği takdirde kümede kalacağımıza inanıyorum. Başarılar diliyorum. Sizin olumlu etkiniz bugün gözüktü
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı mnt3'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.02.2016, 18:32   #4
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1224 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Yılmaz Vural vari hareketlerini gördükten sonra Mecnun başkanın neden bugüne kadar Yılmaz Vural'ı getirmediğini de anlamış oldum. Şöyle yapmışşın böyle yapmışşın demiyeceğim sevgili hocam önemli olan bu maçı kazanmaktı.

Alt sıraların özellikle de bizim olduğumuz gurubun bir kaç hafta böyle seri galibiyetler alarak altta bulunan düşme direncini psikolojisini kırmaları gerekiyor. Kırılma maçlarından birini kazanmış olduk. Konya ile başlayacak Mersin'e kadar uzanan 3-4 maçı puan ve puanlar kazanmamız lazım. Biz Türk milleti olarak zoru çok severiz. Zor bir periyod bizleri bekliyor. Bu maçta olduğu gibi oynayalım biz kolay kolay kaybetmeyiz...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.02.2016, 18:33   #5
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Hoca tam konuşmasında Yiğit konusuna açıklık getirmiş, gerekçesini de söylemiş lakin saha içinde inanılmaz bir umursamazlık hakim. Oyuncu sanki sarı kartı yokmuş gibi sorumsuzca oynuyor, topa dalıyor, rakibine olur olmadık müdahaleler yapıyor.. bunun önüne biran önce geçilmesi lazım ki burada da iş hocada bitiyor. Saha içindeki oyuncunu kontrol altında tutmayı başaramazsan en ummadık maçlarda yenilirsin o yüzden hocanın gelecek maçlarda bu konulara daha fazla özen göstermesi gerektiğini düşünüyorum.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.02.2016, 18:39   #6
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Mesut Hocam, kendi sahamızda aldığımız Ç.Rizespor maçı bana, Üstad, Necip Fazıl KISAKÜREK'in "Yüzüstü çok süründün, ayağa kalk Sakarya" şiirini hatırlattı.İNŞALLAH bizde bu galibiyetle birlikte ayağa kalkacağız.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.02.2016, 18:41   #7
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 363 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben Mesut hocayı tebrik ederim.Takımın şu anda ihtiyacı olan şey motivasyon ve mücadeleydi ikisi de sahada vardı.Daha iyi hocalar var tabi ama Sivasspora gelir mi? uyum sağlar mı? sayılabilecek bir çok problem var ;kağıt üstündeki iyi isimler değil bize şu anda fayda sağlayabilecek biri lazımdı.İşimiz çok zor haftaya hocanın eski takımı Konya ile oynayacağız.Evimizde kazanıp dışarda berabere kalırsak ligde kalırız.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı triper58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.02.2016, 18:41   #8
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle mesut hocayı bu galibiyetten ötürü tebrik ediyorum,ortasahası sağlam olmayan hiçbir takım maç kazanamaz,ilk yarıda tam beklediğim bir kadroyla çkarttı,10 kişi kalmamızdan sonraki oyuncu değişiklikleri mecburiyetten oldu,hocayı bir konuda eleştirmek istiyorum,ilerki haftalarda böyle sıkıntı yaşamayalım,yiğit ve j.boye sarı kart gördükten sonra ,özellikle yiğitin kırmızı göreceğini ben futbol cahili olarak gördüm ,eminim herkesde tahmin etmiştir , mesut hocada görmeliydi,biz bu yüzden eskişehir maçını kaybettik,rizeyi tesadüf 1 golle yendik,bu konulara hocamızın ve yardımcılarının duyarlı ve dikkatli olmasını bekliyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.02.2016, 18:44   #9
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK

Takım bugün çok iyiydi Mesut hoca bu işi başarır ve tarih yazar sonuna kadar arkandayız hocam
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Dark Force'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.02.2016, 19:06   #10
ahhguzum
Yiğido

62 Mesajına 88 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 ahhguzum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takımımı tebrik ederim canla başka oynadı özlediğim agrasif, pres yapan, ayağında top tutan sivasspor.yiğit ve boye saatli bomba buna bir çözüm bulmamız lazım.
ahhguzum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ahhguzum'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
başlangıç

Seçenekler Arama
Stil