Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

YAKIŞTIMI Kİ ? BİZLERE
Alt 08.11.2010, 22:04   #1
Ali Selim
Yiğido

Ali Selim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

87 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Ali Selim ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Frage YAKIŞTIMI Kİ ? BİZLERE

Arkadaşlar alınan son i.b.b mağlubiyetinden sonra çok şey değişeceğini pek sanmıyorum. 15 dk 0-3 40 dk. 0-4 haklı olarak taraftar ilk yarı bitimiyle çoğu taraftarlarımız stadı terk etti tabiki haklılar çünki
beklentilerimiz bu maç için çok farklıydı özelliklede bjk maçının 2. yarısında oynanan oyun ümitlendirmişti bizi. Fakat en güzel günlerinde biz vardık geçen sene kötü günlerindede 10 sene öncede biz vardık 20 sene sonrada biz olacağız inşallah tabiki bizim sevdamız renklere armaya şanlı sivasspora. 13 ruhsuz ( ziya hariç ) oynamadı diye bu takımı 45 dakika sonunda bırakıp gitmek olmadı rakip futbolcuyu alkışlamak kendi futbolcumuzu yuhalamak yakışmadı bize şahsım dahi çok küfür ettim işin açığı çok yuhaladım ama evime döndükten sonra yeminle vicdan azabı duydum sabahlara kadar uyku girmedi gözüme acaba dedim acaba oldumu bu yaptıklarımız inanıyorum ki ne fıtbolcusu nede yönetimi üzülmedi maç bitti işlerine devam ettiler yine üzülen sıkılan kahrolan şanlı taraftar oldu bu takım sadece bu büyük taraftarındır. Boşverelim herşeyi boş verelim elden birşey gelmez artık devre arasına kadar bu ruhsuzlara katlanmak zorundayız o zaman herzaman olduğu gibi desteklemeye devam edelim bize yakışan şahsi fikrim budur destekleyelim uğruna ölmeye devam edelim ki belki ruhsuzlar utanırlar haydi yiğidolar biz büyük taraftarız bize yakışanı yapalım üç kuruş etmeyen adamları laf sahibi yapmayalım ÖLÜMÜNE İNADINA SİVASSPOR

SEVDİM SENİ BİRKERE
BAŞKASINI SEVEMEM
DELİ DİYORLAR BANA
DESİNLER DEĞİŞEMEM
Ali Selim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı Ali Selim'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: YAKIŞTIMI Kİ ? BİZLERE
Alt 08.11.2010, 22:26   #2
canberat
Acemi Yiğido

canberat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

20 Mesajına 30 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 canberat Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: YAKIŞTIMI Kİ ? BİZLERE

istanbul büyükşehirbelediye maçında bir ziya hariç hepsi ********ce ruhsuzca oynadı daha fazla birşey söylemeyeyim çünkü düşündükçe agzımdan çok agır kelimeler dökülecek inşallah rıza hoca canım hemşerimiz işleri halledecek
canberat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı canberat'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.11.2010, 22:57   #3
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

valla ben taraftarın tepkisinde pek sorun göremiyorum, olanlar ve söylenenler az bile!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.11.2010, 23:11   #4
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1136 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Kamil Dizar ; “Sivasspor seyircisini içtenlikle kutluyorum. Son derece bilinçli, olgun ve centilmenler. Müthiş misafirperver bir şehir. Bu şehre gerçekten şampiyonluk yakışır. Fair play ödülü alması gereken bir şehir” diye konuştu.
Alt 08.11.2010, 23:12   #5
sebasteia
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kamil Dizar ; “Sivasspor seyircisini içtenlikle kutluyorum. Son derece bilinçli, olgun ve centilmenler. Müthiş misafirperver bir şehir. Bu şehre gerçekten şampiyonluk yakışır. Fair play ödülü alması gereken bir şehir” diye konuştu.
tarih??????????
Alt 08.11.2010, 23:13   #6
ShabbatShalom
Tecrübeli Yiğido

ShabbatShalom - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

311 Mesajına 647 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 ShabbatShalom Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Zaten İstanbul'un maçı Kazanacağı Ortadaydı. Ben Buraya'da Yazdım Beraberlik En İyi Sonuçtur Diye Maçtan Önce. Sivasspor taraftarı bence geniş düşünmüyor. Bundan Önce Mesut Bakkal'ı da bir maçta kral yaptınız, Rıza Çalımbayıda 1 maçta kral yaptınız.Görüyoruz bizi 2-1 yenen Bjk, Bizden düşük puanlı Kasımpaşa ile berabere kalıyor. Ve Galatasaray'ı da yendiğimizde dökülüyordu. Bu sene devre arasında tam yerinde transferler yapılmazsa çok istediğiniz beleş maç izleme derdindende kurtulup, TRT'de izleyebilirsiniz.Ligin ilk devresine kadar zar zor puan toplayabiliriz ama son sıralardan kurtulmaz takım.
ShabbatShalom isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2010, 23:13   #7
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1136 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Dünkü maç sonrası İBB'li yöneticinin sözleri..
Alt 08.11.2010, 23:15   #8
sebasteia
Usta Yiğido

Alıntı:
Ali Selim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar alınan son i.b.b mağlubiyetinden sonra çok şey değişeceğini pek sanmıyorum. 15 dk 0-3 40 dk. 0-4 haklı olarak taraftar ilk yarı bitimiyle çoğu taraftarlarımız stadı terk etti tabiki haklılar çünki
beklentilerimiz bu maç için çok farklıydı özelliklede bjk maçının 2. yarısında oynanan oyun ümitlendirmişti bizi. Fakat en güzel günlerinde biz vardık geçen sene kötü günlerindede 10 sene öncede biz vardık 20 sene sonrada biz olacağız inşallah tabiki bizim sevdamız renklere armaya şanlı sivasspora. 13 ruhsuz ( ziya hariç ) oynamadı diye bu takımı 45 dakika sonunda bırakıp gitmek olmadı rakip futbolcuyu alkışlamak kendi futbolcumuzu yuhalamak yakışmadı bize şahsım dahi çok küfür ettim işin açığı çok yuhaladım ama evime döndükten sonra yeminle vicdan azabı duydum sabahlara kadar uyku girmedi gözüme acaba dedim acaba oldumu bu yaptıklarımız inanıyorum ki ne fıtbolcusu nede yönetimi üzülmedi maç bitti işlerine devam ettiler yine üzülen sıkılan kahrolan şanlı taraftar oldu bu takım sadece bu büyük taraftarındır. Boşverelim herşeyi boş verelim elden birşey gelmez artık devre arasına kadar bu ruhsuzlara katlanmak zorundayız o zaman herzaman olduğu gibi desteklemeye devam edelim bize yakışan şahsi fikrim budur destekleyelim uğruna ölmeye devam edelim ki belki ruhsuzlar utanırlar haydi yiğidolar biz büyük taraftarız bize yakışanı yapalım üç kuruş etmeyen adamları laf sahibi yapmayalım ÖLÜMÜNE İNADINA SİVASSPOR

SEVDİM SENİ BİRKERE
BAŞKASINI SEVEMEM
DELİ DİYORLAR BANA
DESİNLER DEĞİŞEMEM
Alıntı:
Alıntı:
Dünkü maç sonrası İBB'li yöneticinin sözleri..
demek ki sorun yokmuş!
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.11.2010, 23:16   #9
yigido_mami_58
Acemi Yiğido

yigido_mami_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 617 yigido_mami_58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ben taraftarın yerinde olsam 30. dakıkadan sonra stadı terk eder arkama bile bakmazdım o anlayana küfürden daha kötü
yigido_mami_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2010, 23:24   #10
ofozturk
Usta Yiğido

ofozturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

272 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 811 ofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOKofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOK

aslında az ble yaptık o ruhsuzlara.
ilk yarı bitince tüm stadı boşaltacaktık göreceklerdi tepki nasıl oluyormuş. o kadar insan belki bir gol şeref golü diye bekledi. ta çanakkale den bu maç için erken geldim bir hafta heyecanından dogru duzgun uyuyamadım. maç günü maçın heyecanı iyice sardı ama bi gittik dakka 15 durum 0-3.
stada girmemek için insan kendini zor tutar. az bile yaptık. ruhsuzlara.
ofozturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bİzlere, yakiŞtimi

Seçenekler Arama
Stil