Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

İspanya'da bedava oynarım
Alt 31.10.2014, 12:09   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart İspanya'da bedava oynarım

A Milli Takım'ın ve Sivasspor'un genç futbolcusu Ümit Kurt, hayalindeki İspanya Ligi'nde oynayabilmek için paradan vazgeçebileceğini söyledi.

Milli futbolcu Ümit Kurt, Tam Saha Dergisi'ne açıklamalarda bulundu. İlk olarak Sivasspor'a transferini anlatan tecrübeli futbolcu, Ankaragücü'nden Sivasspor'a transferinin sıkıntılı bir süreç olduğunu belirterek, "Beşiktaş o dönemde beni alternatif stoper olarak düşünüyordu. Gençlerbirliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la da görüşmüştük. Ancak sonrasında Rıza Çalımbay hoca beni arayınca Sivasspor'a gitmem gerektiğine karar verdim. Çünkü Rıza hoca bana, 'Seni direkt oynatacağım. Sende bu kapasiteyi görüyorum' demişti. Bildiğiniz gibi her futbolcu oynamak ister. Ben de oynatılma garantisini alınca Sivasspor'un teklifini ikiletmedim" dedi.

RAHAT BİR İNSAN

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos'un ikili ilişkilerde harika bir insan olduğunu ifade eden Kurt, "Zaman zaman bizimle oyuna katılıyor. Brezilyalı oluşu bizim de işimize yarıyor. Çok rahat bir insan. İzin konularında ve antrenman programında bize karşı çok anlayışlı. Ama zaman zaman da çok sertleşebiliyor. Maça çıkmadan önce bize 'Kendiniz gibi oynayın, keyif alın' diyor. Antrenmanları kendisinin de eski hocası olan Valmir yaptırıyor ve işi de oldukça sıkı tutuyor" diye konuştu.

BEKLENTİLERİ KARŞILAMAYA ÇALIŞIYORUM

Ümit Kurt, Roberto Carlos'un kendisinden sahada liderlik yapmasını istediğini vurgulayarak, "Ankaragücü'nde de başıma aynı şey gelmiş, yaşım genç olmasına rağmen takıma liderlik yapmıştım. Şimdi de ilk on birin en genç oyuncusu olmama rağmen Roberto Carlos benden liderlik yapmamı bekliyor. Ben de elimden geldiğince bu beklentisini karşılamaya çalışıyorum. Birinci derecede agresifliğimi, ikinci derecede de tekniğimi beğeniyor. Sol ayaklı bir oyuncu olarak sağ ayağımı da kullanabiliyorum. Sivas'ta boş zamanım çok olduğu için bu konuda çalışma fırsatı da buluyorum" açıklamasında bulundu.

BEKLENTİYE GİRMİŞTİM

Bu sezon geçtiğimiz sezona oranla daha başarılı bir performans sergilediğini anlatan başarılı futbolcu, "Dolayısıyla Milli Takım'dan davet alacağım yönünde bir beklentiye de girmiştim. Milli Takım'a çağrıldığımı kulüpten söylediklerinde büyük bir mutluluk duydum. Hemen annemi babamı aradım ve bu mutluluğumu paylaştım. Lig maçımız bittikten sonra bayram için yola çıkıp Osmaniye'ye gittim. Sabah birlikte kahvaltı yaptıktan sonra da Milli Takım kampına katıldım. Yani bayramda ailemden uzak kaldım ama Milli Takım'da olmak her şeye değer diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

BENİM İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS

Milli Takım kampı ve Fatih Terim hakkında da açıklamalarda bulunan milli futbolcu, kamp döneminde hiç yabancılık çekmediğini belirterek, "Bütün oyuncular son derecede sıcak davrandı. Olcay abiyle aram çok iyi. Zaten Bilal abiyle Ankara'dan tanışıyorum. Arda abi olsun, Mehmet Topal abi olsun bana yakın ilgi gösterdi. Fatih hoca bu ülkenin futbol duayeni. Onunla çalışma fırsatı bulmak benim için büyük bir şans. İnşallah kendisiyle uzun süreli çalışma fırsatı bulurum. Dilerim bundan sonra hep birlikte oluruz" dedi.

PARA İSTEMİYORUM

Sivasspor'un genç futbolcusu ümit Kurt mukavelesinin gelecek sezon sonunda biteceğini hatırlatarak, "Devre arasından önce başkanımızla oturup konuşacağız ve sözleşmem hakkında bir karara varacağız. Benim hedefimse İspanya Ligi'nde oynamak. Bu konudaki fikrimi Roberto Carlos'a söylediğimde, 'İspanya'da ekonomik kriz var. Orada büyük paralar kazanamazsın' dedi. Ben de kendisine, 'Para istemiyorum ki' cevabını verdim. Gerçekten de geçinecek kadar bir ücret karşılığında orada oynarım. Önemli olan İspanya Ligi'nde oynayabilmek. Sonuçta orada 2-3 sezon forma giysem, sonrasında para da kazanırım" diyerek sözlerini sonlandırdı..

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: İspanya'da bedava oynarım
Alt 31.10.2014, 12:21   #2
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1226 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: İspanya'da bedava oynarım

Herkesin belli bir değeri vardır belli bir değer bulunca herkes hayalindeki takıma kavuşur. Gerek sezon başında takım içerisinde ayrılmak isteyişin vede şu verdiğin röportajın senin Sivas'da fazla furmayacağını gösterir. Unutmadan söyleyeyim Sivas'dan kimler gitmediki ama hepside Sivas'ı arar oldular...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yerliturkuaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.10.2014, 12:45   #3
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

İyi bir transfer bedeli karşılığında İspanya'ya transfer olur inşallah. Bizim oyuncu satma zamanımız geldi de geçiyor bile artık bedavaya yada bedavadan biraz pahalıya kaybetmeyelim oyuncularımızı Grosicki örneğinde olduğu gibi...
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2014, 15:02   #4
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 555 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ümit sen oynamana bak işine bak kafana yorma öyle işlere onlar bulur seni.bana kalırsa keçinin olmadığı yerde koyuna abdurahman çelebi denir ya o söz tam senin için söylenmiş defansa bakıyorum costa nın cicinyonun kariyeri kalitesi tartışılmaz sen milli takım oyuncususun ziya da fena sayılmaz ama bir kamyon gol yedik bunun sorumlusu ben miyim? haVa topların iyi onun sebebi de yetenekten çok fiziğin le ilgili teknik yok hız yok ne yapsın seni ispanya?sivassporun tadını çıkar işine bak..
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı anadolu5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.10.2014, 17:55   #5
yigit 2013
Acemi Yiğido

yigit 2013 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 377 yigit 2013 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sen sivasta oyna paranla oyna sene sonunda da gitmek istiyorsan git bedava ya mi gidiyon parayla mi gidiyon bune la sivasa gelen kendini birşey zannediyor
yigit 2013 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yigit 2013'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.10.2014, 17:56   #6
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1044 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick

vizyon sıfır. asla büyük topçu olamazsın işte bu kafayla. aferin.
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı myway'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.10.2014, 18:04   #7
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Sen önce Sivassporda iyi isler yapmaya devam et gerisi gelir ümit hersey senin elinde.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.10.2014, 18:43   #8
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 646 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İspanya'da bedava oynarım Iyi bedavacilar hep bizden gidiyor zaten bird sen git hepiside ligde kayip oluyor sende onlardan birisi olursun sivasspora sirt cevirenlerin haline bir bak
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58Sivaslilar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.10.2014, 19:13   #9
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 577 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İspanyada sen bedava oynarsın da bedava oynayacağını bilseler bile seni almazlar işte sıkıntı orda be GARDAŞIM
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı cemahmety'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.10.2014, 19:19   #10
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

şu takıma sağlam bi bonservis kazandırarak git de gerisi bu sözlerinden sonra çok da umrumda değil
Zaten kaçmaya yer arıyon her transfer döneminde
Goca bulamayan evde kalmış gelinlik gızlar gibisin
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivaslıadem'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
bedava, oynarım, İspanyada

Seçenekler Arama
Stil