Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

KAYIP YOK - HAYDİ MAÇA
Alt 02.02.2009, 13:13   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart KAYIP YOK - HAYDİ MAÇA

Nail SERTAKAN / Sivaspostası

KAYIP YOK - HAYDİ MAÇA

KAYIP YOK

İkinci yarının ilk maçında Sivasspor Kayserispor'a dördüncü sezonda da deplasmanda yine yenilmedi. Alınan 1 puan belki birilerini memnun etmese de rakibin gücünü düşündüğümüzde bence çok iyi diye düşünüyorum. Hatta Kayseri'nin büyük rakiplerde hiç maç kaybetmediğini hesaba katarsanız 1 puanın anlamı daha iyi anlaşılır. Bizim için her zaman Kayserispor kardeş ve dost şehir olarak kalacaktır. Bunu bozmaya ne Tolunay hocanın konuşmaları ne eylemleri, ne de bir kaç futbolcunun gücü yeteceğini zannetmiyorum. Aklı selim Kayserili yöneticilerin ve taraftarlarının bu konuda gereğini yapacağını umuyorum. Kaybedilen iki puan belki birilerinin iştahını kabartsa da hiç kimse merak etmesin yine bugünden itibaren kaldığı yerden yiğido yoluna devam edecektir.

HAYDİ MAÇA

Fortis Türkiye Kupasında çeyrek finalin ikinci maçını bugün oynayacağız. İlk maçta deplasmanda alınan avantajlı bir sonuç var. Tabii ki hiç bir maç ve tur, koşmadan, mücadele etmeden kazanılmıyor. Her zaman olduğu gibi futbolcular sabırlı seyirciler ise ilk maçta olanları hiç bir şekilde kafaya takmadan takımlarını desteklemeleri gerekiyor. Tüm taraflı tarafsız insanların beğenisini ve sempatisini devam ettirmek için bugün ve bundan sonra daha dikkatli olmak gerekiyor. Bundan böyle takımımıza ve futbolcularımıza bu gibi sözler ve eylemler yapılacaktır. Şu ana kadar yapılanlar bizi küçültmedi aksine hep büyüttü, hem de taraftar kazandırdı. Artık tüm takımlar bizi büyük takım olarak görüyorsa seyircisinin de büyüklük kavramı içerisinde hareket etmesi gerekiyor.

Gerekli dersi futbolcularımız sahada verecek, yarı finalede çıkacağımızdan eminim. Biz şu eksik, bu sakat bahanesi hesabı şimdiye kadar yapmadık. Bundan sonra da yapmayacağız. Mevcut kadrodaki tüm futbolcularımız hangi 11'le sahaya çıkarsa çıksın gereğini yapar, kimin bu işi Haydi hayırlısı diyelim hiç bir mazeret göstermeden stadyumu dolduralım. General Bülent'in askerleriyle kazanılacak zaferin tadını hep birlikte, büyük başkan ve yönetimiyle kutlayalım.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: KAYIP YOK - HAYDİ MAÇA
Alt 02.02.2009, 13:32   #2
gül5858
Usta Yiğido

gül5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

662 Mesajına 1.291 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 678 gül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKgül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: KAYIP YOK - HAYDİ MAÇA

Genarel'in Askerleri haydi zafere.
Dualarımız sizinle

Ben Türküm, Türk esir olmaz.
Ben Türküm, Türk Devletsiz olmaz.
Ben Türküm, Türk Bayraksız olmaz.
Ben Türküm, Türk Ezansız olmaz.
Ben Türküm, Türk Hürriyetsiz olmaz...
gül5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı gül5858'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
haydİ, kayip, maça

Seçenekler Arama
Stil