Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Fanatiklik böyle bir şey demek ki?
Alt 24.05.2011, 16:37   #11
alaybeyi
Acemi Yiğido

alaybeyi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 alaybeyi Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Fanatiklik böyle bir şey demek ki?

Ne demiştim;
Alıntı:
alaybeyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zira lig üç ay sonra yine start alacak.
Ne Oldu!...
Evet, her zaman olduğu gibi 2010-2011 futbol sezonu dediğimiz gibi başlayı verdi.

Ne demiştim;
Alıntı:
Trabzonspor yılların şampiyonluk hasretini yine devam ettirecek.
Ne Oldu!...
Trabzon, ilk yarıda açtığı 9 puanlık farkı kapatarak Şampiyonluğu FB'ye kaptırdı... Ama yine hatayı kendisinde görmüyor. Ve ORGANİK ŞAMPİYON tesellisi ile sağa sola çamur atıyorlar.

Ne demiştim;
Alıntı:
Beşiktaş yapboz tahtasına dönmüş transfer yanlışlarına yenilerini eklemeye devam edecek.
Ne Oldu!...
Aynen, BJK trasfer hovardalığına devam etti... Büyük sükselerle getirilen Büyük Yıldızlar(!) takımın derdine derman olamadı...

Ne demiştim;
Alıntı:
Galatasaray on kusur yıldır şamar oğlanına döndüğü Kadıköy sendromunu yine yaşamaya devam edecek.
Ne Oldu!...
Bu kez Kadıköy'de mağlup olmadı ama yenemedi de FB'yi... Ancak Yeni stadındaki ilk FB maçında ezeli rakibine yenilmekten kurtulamadı. Ve iyi bir başlangıç şansını kaçırdı. Kim bilir belki TT ARENA'da FB'yi yenebilse kendince bir uğur yapmış olacak ve ezeli rakibinin Şükrü Saraçoğlu'nda ki karizmasını kendide ARENA'da gösterecekti.
Ve en önemlisi tarihinin en başarısız sezonlarından birini yaşamakla kalmadı.
Tarihinde hiç olmadığı kadar Yönetim zaafiyetini gösterdi.

Ne demiştim;
Alıntı:
Bursasporlular 2010 yılı şampiyonluğunu gelecekte torunlarına nasıl süslü anlata bilirizin hesaplarını yaparak yaşadıklarını zihninde tekrar senaryolaştırmaya başlayacaklar.
Ne Oldu!...
Evet, Bursaspor 2010 yılının sarhoşluğundan uyanamadı. Ve geçtiğimiz sezon ki başarıyı tekrar gösteremedi.

Ne demiştim;
Alıntı:
Fenerbahçe ve Fenerbahçeliler de rakiplerini her alanda her braşnta sosyal ve ekonomik olarak alt etmenin dayanılmaz cazibesi ile meydana gelebilecek yol kazalarına aldırmadan yollarına tam gaz devam etmenin mutluluğunu yaşarken bugün güya kendileri ile kafa yapan rakiplerine 2006 yılında uğradığı yol kazasının akabinde bir yıl sonra şampiyon olarak yaptığı gibi nanik yapacaklar.
Ne Oldu!...
Hiç kızmayın!... Dediğim aynen çıktı... İsterseniz bana FB'li deyin... Ama gerçek bu... Erkek Basketbol takımı şampiyonluğa oynuyor, Bayan Basketbol takımı, Bayan Voleybol Takımı Şampiyon oldu, u bilmem hangi takımı şampiyon oldu.. FB bütün kurumları ile SPOR KULÜBÜ olmanın her safhasında mevcudiyetini hissettiriyor.

Ne demiştim;
Alıntı:
Bursaspor'un yaşadığı mutluluğu Sivasspor olarak biz yaşayabilirdik. Sivasspor Fenerbahçe’ye yenildiğinde şehirde Sivaslı Fenerliler mutluluk turu atmasa idi, aynı şekilde Galatasaray maçında da bu olay tekerrür ettirilmese idi bugün Bursalıların yaşadığı mutluluğu dün biz yaşayacaktık.
Ama biz İstanbul kulüplerinin şak şakçılığını yapmaktan kendi işimizi göremez olduk.
Ne Oldu!...
Hastalık aynen devam ediyor!!!!
İstanbul kulüplerinin şakşakçılığı tam tekmil sürüyor...
Sırf bu yüzden bir taraftar gurubumuz faaliyetlerini durdurduğunu ilan etti.
Bütün bunlara rağmen biliyorum ki bazı aklı evveller çıkıp bana laf atacaklar.
Ancak hiç umurumda değil, o laf atacak olanlar aynaya baktıklarında kendi suretlerinden gözlerini kaçırmadan BEN SİVASSPORLUYUM diyebiliyorlar ise benim için mesele yoktur.
alaybeyi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2011, 17:50   #12
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

tabi ya fanatiklik söylediğiniz gbi saçmalık. hep beraber statımızı peşkeş çekelim . centilmen olalım. hatta hep beraber onalrı karşılayalım. ozaman centilmen ödülünü alırız.
http://webtv.hurriyet.com.tr/4/17004...karsilama.aspx
karşılamayada gidersin
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2011, 17:52   #13
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

hepsini okuyamadim ama anlamli bir yazi olmus
Alt 24.05.2011, 18:07   #14
alaybeyi
Acemi Yiğido

alaybeyi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 alaybeyi Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Taraftar olmak ile fanatik olmak arasındaki ince farkı fark edemeyenler astaravisa rumuzlu şahıs gibi beni anlayamazlar. Ben yazımın neresinde stadı peşkeş çekmekten ve onun olumsuz olarak zikrettiği birkaç şeyden olumlu olarak veya yapılması hususunda bahsettim.
Benim anlatmak istediğim taraftarlık mensubiyeti duygusuna sahip olmak...
Körü körüne takımın bütün yanlışını savunmamak, yenilince yenilgiyi kabul etmek ancak hatalardan ders almak...
Üç İstanbul takımının taraftarı olduğu halde onların yenilgisi sonrası gelecek alaylar sonrası "Ben zaten Sivassporluyum!" diyerek Sivassporluluğu kalkan yapmamak. Gerçekten Sivassporlu olmak...
Yaz, Kış demeden, deplasman demeden maça gidenin hakkını Yönetim olarak korumak gözetmek, popüler bir maç öncesi bu vefakar taraftarı düşünmek ve üç kuruş fazla kazanmak adına taraftarın hakkını yememek için bilet fiyatlarını yükseltmemek...
alaybeyi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2011, 20:59   #15
kanarya71
Yeni Yiğido

7 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 kanarya71 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çok merak ediyorum bu gün Türkiye liglerinde Fenerbahçe, Galtasaray ve beşiktaş olmasa Türkiyede kaç kişi futbol izler Arkadaşımız bu konuyu açarak yapılan haksızlıklara dem vurmuş bu fenerinde başına geliyorsa sivas ın ve diğer klüplerin başına çok rahat gelir demek istemiş ama siz olayı berey çekmişsiniz. Türkiyenin her yerinde (trabzon hariç) her evde %90 3 büyüklerden birinin taraftarı kesin vardır. Şimdi arkadaşlar dan bazıları şehir takımı olursak şampiyon oluruz söylemleri yapıyorlar. Bu da zor o zama Türk Mlli takımı dünyadaki bütün kupaları toplaması lazımdı. Yada halkının %99 u trabzonsor taraftarı olan trabzon un her 3-4 yılda bir şampiyon olması lazımdı. Şimdi Fenerbahçe galatasaray beşiktaş niye sürekli şampiyon oluyor sorusuna gelince 1. si Türkiye genelindeki taraftar kitlesi ve taraftarlarının takımlarına verdiği büyük maddi manevi desteğin yanında yönetimlerinde Türkiyenin en büyük işadamlarının bulunması ve takımlarına büyük maddi katkılar yapmalarıdır. Bugün hani Fenerbahçeliliği ile eleştirilen mecnun başkan sivas spor klübünü bıraksa şu andaki konumundan çok mu yukarıda olacak. yada yerine gelecek başkan başka bir takımı gönlünde yaşatmayacak mı. neyse arkadaşlar bu iş yumurtamı tavuktan tavuk mu yumurtadan çıktı olayı gibi. sivasta sezonluk biletler 300 lira Fenerbahçe stadında maraton tiribünlerinde 1 bilet 400 lira maddi güç başarının e büyük anahatralarından biridir. fenerbahçe ortalama 30 bin kombine satıyor bunların %80 i her hafta maçına geliyor kale arkaları her maç ortalama %70 doluyor. Beşiktaş haftalar öncesinden şampiyonluktan kopmasına rağmen maçları %80 doluluk ile oynuyor bunlar başarıya giden yoldaki en büyük kıvrımlar şimdi arkadaşlar fenerbahçeli olmamdan dolayı eleştiri getirecekler ama burada aynı zaman da bir spor sever olarakta bulunuyorum.

saygılarmla
kanarya71 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2011, 17:08   #16
effenberg
Tecrübeli Yiğido

effenberg - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

167 Mesajına 208 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 effenberg FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

alaybeyi,
hem fenerbahceli olmadigini yaziyor hemde fenerbahcenin üstünlüklerini yaziyor bu ne periz bu ne konu anlamis degilim neyse yinede emek verip bir seyler yazmak istemisin...
effenberg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda effenberg'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.07.2011, 21:30   #17
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Ne demiştim;

Ne Oldu!...
Evet, her zaman olduğu gibi 2010-2011 futbol sezonu dediğimiz gibi başlayı verdi.

Ne demiştim;

Ne Oldu!...
Trabzon, ilk yarıda açtığı 9 puanlık farkı kapatarak Şampiyonluğu FB'ye kaptırdı... Ama yine hatayı kendisinde görmüyor. Ve ORGANİK ŞAMPİYON tesellisi ile sağa sola çamur atıyorlar.

Ne demiştim;

Ne Oldu!...
Aynen, BJK trasfer hovardalığına devam etti... Büyük sükselerle getirilen Büyük Yıldızlar(!) takımın derdine derman olamadı...

Ne demiştim;

Ne Oldu!...
Bu kez Kadıköy'de mağlup olmadı ama yenemedi de FB'yi... Ancak Yeni stadındaki ilk FB maçında ezeli rakibine yenilmekten kurtulamadı. Ve iyi bir başlangıç şansını kaçırdı. Kim bilir belki TT ARENA'da FB'yi yenebilse kendince bir uğur yapmış olacak ve ezeli rakibinin Şükrü Saraçoğlu'nda ki karizmasını kendide ARENA'da gösterecekti.
Ve en önemlisi tarihinin en başarısız sezonlarından birini yaşamakla kalmadı.
Tarihinde hiç olmadığı kadar Yönetim zaafiyetini gösterdi.

Ne demiştim;

Ne Oldu!...
Evet, Bursaspor 2010 yılının sarhoşluğundan uyanamadı. Ve geçtiğimiz sezon ki başarıyı tekrar gösteremedi.

Ne demiştim;

Ne Oldu!...
Hiç kızmayın!... Dediğim aynen çıktı... İsterseniz bana FB'li deyin... Ama gerçek bu... Erkek Basketbol takımı şampiyonluğa oynuyor, Bayan Basketbol takımı, Bayan Voleybol Takımı Şampiyon oldu, u bilmem hangi takımı şampiyon oldu.. FB bütün kurumları ile SPOR KULÜBÜ olmanın her safhasında mevcudiyetini hissettiriyor.

Ne demiştim;

Ne Oldu!...
Hastalık aynen devam ediyor!!!!
İstanbul kulüplerinin şakşakçılığı tam tekmil sürüyor...
Sırf bu yüzden bir taraftar gurubumuz faaliyetlerini durdurduğunu ilan etti.
Bütün bunlara rağmen biliyorum ki bazı aklı evveller çıkıp bana laf atacaklar.
Ancak hiç umurumda değil, o laf atacak olanlar aynaya baktıklarında kendi suretlerinden gözlerini kaçırmadan BEN SİVASSPORLUYUM diyebiliyorlar ise benim için mesele yoktur.
Yorumlarınızın geneli mantıklı ve yerinde...Anlatılmak istenileni harika empoze yeteneğiniz war bu nedenle kutluyorum sizi...Katılmadığım bir kaç nokta yok değil aslında Bursasporun şampiyonluktan sonra kapıldığı rehawetten uyanamayııp aynı başarıyı gösteremediğinden bahsetmişssiniz ki bana göre asıl başarı her yıl şampiyon olmak değildil..Türkiyede kalıplaşmış 3 takım arasında paylaşılan bir şampiyonluk olgusu warki Bursasporun şampiyonluğuna kadar ben dahil herkes buna hayal gözüyle bakıyordu...Olduk çok şükür ..Ama asıl başarı bence bir sonraki yıl şampiyonluktan önce büyük takım olabilmek için yukarıdan kopmadan büyük takımlardan transferler yapıp bütçeyi büyütmek kısacası büyük takım olabilmekti...Bunun için üst sıralarda olmanız gerekiyordu...Süper ligde 1 tane bile penaltısı çalınmayan bütün transferleri(yabancı)balon çıkan bu Bursaspor ligi 3 sırada bitirmeyi başarmıştır..Uzun bir sürede şampiyonluğuda kowalamıştır..Bence asıl başarı budur...
Alt 27.07.2011, 08:28   #18
HaKaN
Yiğido

HaKaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 97 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 HaKaN FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çok güzel demişsin eline sağlık bize teşşekür etmekten başka bisey demek kalmamış her şeyi cok güzel soylemişsin.

Etiketler
böyle, demek, fanatiklik, şey

Seçenekler Arama
Stil