Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor içimizi ısıttı!
Alt 26.01.2012, 12:04   #11
falcon58
Acemi Yiğido

falcon58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 falcon58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sivasspor içimizi ısıttı!

Bizlerin duygularına tercuman oldugun icin Abdullah bey teskkurler Allah razı olsun...

Dile kolay, süper ligde tam 10 maçtır yenilmeyen bir Sivasspor var. Bu Sivasspor ... şu anda ligde, 4. sırada yer alıyor. Sivasspor’un bir başka özelliği de lider Galatasaray’dan sonra en fazla gol atan takım olması. Bu kadar pozitif oynayan, ligi forse eden bir takıma Sivaslı sahip çıkıyor mu? Kesinlikle hayır! Dün maç oynanırken, Konyaspor’da oynayan Ertuğrul Arslan aradı ve maçı sordu. O anda Sivasspor 2-0 öndeydi ve bana şunu söyledi “ Keşke bende 4 Eylül stadında olsam şimdi stat yıkılıyordur” Ertuğrul, Sivasspor’un ligde aldığı sonuçları göz önüne getirerek bu tahmini yaptı. Oysa ben 4 Eylül stadında en fazla 3-5 bin taraftarın olacağını bir gün önce yine bu sütunlardan yazmıştım ve maalesef yine yanılmadım…

Aslında Sivasspor’da kimin nasıl oynadığını ve sahada ne yaptığını yazmak adet olmuş. Şu durumda yazılacak tek konu var, o da kesinlikle Sivas’ın Sivasspor’a vefasızlığıdır.

Tekrar ediyorum, (Her zaman maça gelip destek olanları tenzih ediyorum) Sivas halkı bu takıma layık değil, bu halkın yeri kesinlikle 2.lig B kategorisidir. Başka bir şehirde böyle başarılı bir takım olsa, inanın o stat az gelir. Ama Sivas insanın büyük çoğunluğu kahvede okey oynamayı, evde televizyonda dizi izlemeyi Sivasspor’a tercih etti. Bu işin mazereti olamaz, sakın kime bana hikaye anlatmasın!

Yoğun maç trafiği yaşayan Sivasspor’da sanki biraz yorgunluk belirtileri vardı. Yukarıda da ifade ettiğim gibi ligin en fazla gol atan iki takımından birisi olan Sivasspor, dün akşam diğer maçlara oranla daha az sayıda pozisyona girdi. Tabi burada esas alan maçı kazanıp haftayı 3 puanla kapatmaktır. Sivasspor bunu başardığı içinde tebrik ediyorum.

.........

Abdullah YİĞİT / Hürdoğan[/QUOTE]
falcon58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2012, 12:59   #12
hasanim58
Tecrübeli Yiğido

295 Mesajına 575 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 hasanim58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Varliginda kiymetini bilmessek sivassporumuzun yoklugunda eyvahlar fayda etmeyecektir oysaki bir paket sigara parasi nolur gidin yanliz birakmayin bu muhtesem takimi ve riza hocamizi Allah a emanet olun yigidolar
hasanim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2012, 13:22   #13
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK

maç sattın de kahvelerı kapatsınlar
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2012, 17:57   #14
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza hoca ve futbolcuları bizi birinci adam olarak görüyorlar ama biz 12.adam bile olamıyoruz yazık bize... :(
Alt 26.01.2012, 18:32   #15
u4sivas58
Acemi Yiğido

u4sivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 453 u4sivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

HAFTA İÇİ OLMASINA RAĞMEN GENEDE MARATON DOLUYA YAKINDI AMA KALE ARKASI ÇOK DA İYİ DEĞİLDİ YİNE DE BU KADARINA ŞÜKÜR
u4sivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda u4sivas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.01.2012, 20:09   #16
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

HİÇ MAZERET kabul etmiyorum bu ülkede süperligde sivasspor diye takımın varlığından habersiz yüzbinlerce sivaslı bozuntusu var bundan emin olun hayatında hiç sivassporu canlı seyretmemiş milyondan fazla sivaslı var haa radyodan gazeteden tvden destekleyen dua eden başarılı olduğunda sevinen yenildiğinde üzülen milyondan fazla sivaslı var tribün kültürü yok bu kafayla olmayacakta millete bakıyorum takımı 3.ligde 2 .ligde adamlar atkılarını bayraklarını araçlarında evlerinde baş köşeye asıyorlar bizim millet bulmuş bunuyor gerçekten üzüntü verici durum inşallah iyiolur
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.01.2012, 21:56   #17
oguzhan58 sivas
Acemi Yiğido

25 Mesajına 47 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 oguzhan58 sivas Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Adamsin abdullah yigit

Ertugrula da helal olsun
oguzhan58 sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2012, 00:34   #18
threestar58
Yiğido

threestar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 threestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblick

su soruyu sormak lazim, gercekten bir takimin basari,li olmasi taraftara,mi bagli? ozaman istanbul buyuksehir belediye takimi nasil basari,li oluyor? bu takim,in hic seyircisi/taraftari yok deniliyor ve seyircisiz oldugu halde nasil mac kazaniyor?
threestar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2012, 01:06   #19
threestar58
Yiğido

threestar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 threestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
threestar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
su soruyu sormak lazim, gercekten bir takimin basari,li olmasi taraftara,mi bagli? ozaman istanbul buyuksehir belediye takimi nasil basari,li oluyor? bu takim,in hic seyircisi/taraftari yok deniliyor ve seyircisiz oldugu halde nasil mac kazaniyor?
taraftar stat,a gelsin ama taraftar sayisi azda olsa ortada iyi bir takim varsa basarili olmayacak diye birsey yok
threestar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
içimizi, sivasspor, ısıttı

Seçenekler Arama
Stil