Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Galibiyet güzel ama!!
Alt 12.11.2012, 16:42   #41
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Galibiyet güzel ama!!

Alıntı:
Külhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abdullah bey sizleri iyi anliyoruzda hic demiyorsunuzki bizim birde ABDULKADIR DIYE BIR OYUNCUMUZ VAR BU COCUK NE ISE YARAR NICIN OYNATMIYORUZ BUNUN SEBEBLERINE hic dokunmuyor eneramo yu gördük üc kez firsatlari degerlen diremedi siradan bir futbolcu dahi bu firsatlari hemde cok cok iyi degerlendirirdi kalmiski bizimki bir ünlü forvet bu adamla sezon sonunda arayi acmak lazim bunun bize pek birsey verecegini sanmiyom sadece top tut makla hic birsey hallolmuyor topu kaleile bulusturmak gerekiyor bizimkisi hey hat bundan bi haber ben artik eneromayi sildim
Böyle konulara dokunurlarsa Riza hoca´ya ayip etmis olurlar. Hic öyle sey olurmu. Abdulkadir kim oluyor Eneramo varken (ne kadar kötü oynarsa oynasin). Abdulu oynatsa bile Eneramonun yerine degilde Ermanin yerine oynatiyor. Eneramonun bu halinde ne görüyor ben anlamis degilim. Eskiden hic olmazsa topu tutabiliyordu simdi onuda yapamiyor cünkü cok gücsüz, ayakta duracak hali yok. Artik bu futbolcumuz biraz dinlendirilmesi lazim diye düsünüyorum.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda FirtinaK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.11.2012, 17:22   #42
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Külhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Transfer sezonunda hep takip ettim sivasspor Afrikadan felani Avrupadan filani aliyor yola cikti geliyor hala gelecekler nihayet kendisini fesh etmis eneromayi tekrar geri aldik Allah adina söylein bir kulübden ayrilmista tekrar gelip basarili olmus bir futbolcu varmi gitmek isteyenin bir derdi varki gidiyor birak adam istedigi yere gitsin sen daha iyisini bulmaya calis imkanina göre helbette bir sansina yakisir birini bulursun Kayserinin begenmeyipde Antalya ya verdigi Ömer sismanoglu görüyoruzki antalya ya nasil katki yapiyot
Bizimle anlasmayi fesheden Eneramoyu neden aldik, veya nicin bize geri geldi anlatmaya calisayim.

2011-2012 sezonu sona erdikten sonra Eneramo bizden ayrildigini acikladi bildigimiz üzere. Cünkü amaci Riza Calimbayla birlikte Besiktasa gitmekti. Ne zaman Riza hoca mecburiyetten de olsa bizde kalacagini acikladi, o zaman Eneramo geri döndü. Elbette hakli olarak bunlari iddia ediyorsan ispatla diyeceksiniz.

Hay hay buyrun: Morten58 arkadasin paylasmis oldugu bu videoda Riza Calimbay bir soru üzerine "Eger ben Besiktas takimiyla anlassaydim ilk alacagim oyuncu o idi" dedi (dakika 16:09). Eneramo konusu dakika 14:47´de basliyor. Dakika 15:14´de "Eneramo sosyal yasantiyi cok seven bi insan, onun icin Sivasspordan ayrildi" diyor. Peki sezon baslamasina az bir süre kala ne degisti de Eneramo Sivasa geri döndü?

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
http://www.dailymotion.com/video/xrg...calymbay_sport

Lig baslamadan önce! Bu Videoyu izlerseniz , RIZA CALIMBAY HOCANIN Lig baslamadan önce neye hazirlandigi görünmektedir.

BJK!!!
Bu video biraz uzun ama bastan sona kadar izledim (dinledim) ve Riza Calimbayin niyetini anladim. Sizlerde dinlerseniz Riza hocanin ne kadar Sivas sevdalisi oldugu ortaya cikar. Besiktasla ilgilendiginin yarisi kadarda Sivasla ilgilenseydi transferleri düsünmek icin zamani olurdu.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda FirtinaK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.11.2012, 17:26   #43
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çok güzel yazmışsın abi,bu grosiçki bizi verem ediyor. Aldığı topların çoğunu eziyor, maç içinde o kadar top alıp,o kadar hata yapan daha varmıdır. Bu millet maçı nasıl seyrediyor bilmiyorum.Grosçkiyi savunanlar gözlük taksın bu sezondaki maçlarını bi daha seyretsin belki o zaman görürler. Yav,hocası bile grosiçkiye neyin var niye böyle kötüsün diye soruyor,oda ailevi nedenlerim var,bu yüzden kötyüm,bende kendimi beğenmiyorum diyor lakin bizim tarftar grosiçkiye toz kondurmuyor.

Aptullah abi iyi yazmışsın ama eksik olmuş,Ermanı'da eleştirmeni beklerdim
VAR.. 1. KADIR 2. UGUR 3. DOGA 4. ERMAN

Sen Maci nasil seyrediyon buna Coookkk Merakediyorum...

Grosicki yaptiklari bizim Kadro da kim Yapar?? EVET HIC KIMSE..... Atif Haric!!

NOT: Millet yada Taraftar deyil bunlar Göriyo iste!! biliyorum ama

belki sana Gözlük lazim.....

Saygilama

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda keko 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.11.2012, 17:29   #44
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 746 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Grosicki konusu sacma olmus Abdullah bey.

Dogaya yapilmasi yanlis ise Grosickiyede yapilmasin. Iyi kötü oynasinlar farketmez destege her zaman tamam ama yuhalamak ve küfür etmek kimseye asla..
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı münihli_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.11.2012, 17:49   #45
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Abdullah hoca bu sefer yanlış analizlerde bulunmuş, eğer tepkimizin sebebi kişisel birşey olsa tamam ama bu takım daha iyi oyun, daha iyi sonuç için Doğa'ya karşı bu tepkiyi veriyor ve nitekim haklı çıktık. Grosicki'ye gelince belki golü ve asisti yok ama son haftalarda çok gayretli ve istekli oynadığını görüyoruz, o ruhsuz halini üzerinden atmış görüyoruz işte bu yüzden onu seviyor ve destekliyoruz.
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cemahmety'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.11.2012, 18:31   #46
58SARKISLALI58
Yiğido

49 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 550 58SARKISLALI58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ise yaramayan futbolcu cok bizde grosickide galatasaray transferi seslerinden sonra durgun formunda degil ama ona gelene kadar ise yaramayanlari ligin devresinde gondermek gerekiyor bu kadroyla gitmez
58SARKISLALI58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ama, galibiyet, gÜzel

Seçenekler Arama
Stil