Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > 1967 Genç Taraftarlar Derneği

1967 Genç Taraftarlar Derneği 1967 Genç Taraftarlar Derneği

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: REZALET ! ! !
Alt 05.02.2013, 14:16   #41
sakallım
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sakallım FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: REZALET ! ! !

Yönetimi bütün gücümle kınıyorum yazıklar olsun size yazıklar olsun ben KALB AMALİYATI OLMUŞ vede kontrola geldim pazartesi kontrolum oldugu halde o hasta ve riskli halimi sivasspor aşkına bir kenara atarak kadıköye geldim rezaler orada başlamıştı bilet yok fenerlilere v erilmiş bir sürü dedikodu vehasıl havamızı alarak geri döndüm piskolijim tamamen bozuldugu için kalbimden dolayı tekrar şu an hastane kontrol altına alındım bunaragmen bu durumu umursamayan ları kınıyorum yinede sivassporum herşeyden önce geliyor
sakallım isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: REZALET ! ! !
Alt 05.02.2013, 17:40   #42
alaattin 5858
Tecrübeli Yiğido

alaattin 5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 alaattin 5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: REZALET ! ! !

Alıntı:
infial§ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kusura bakmada oturduğun yerden ahkam kesmesi kolay deplasmandan bu vaziyette dön sonra akıl ver,
canım kardeşim bin kilo metre yol gelipte maça girememek çok kötübirşey tabi ama fener taraftarının yapmış olduğu terbiyesizliği sivas yönetimine maletmek ve cezayı takıma kesmek doğru değil tepki verilecekse maça gidilir 5 dakika arkanı döner yönetimi protesto edersin sonra önüne döner takımına sahip çıkarsın herşeyin bir yolu var.ayrıca deplasmandan geri dönmenin stad kapılarında sabahlayıp stada giremeden geri dönmenin ne olduğunu karaborsadan 2 katına bilet almayı bilet bulamayınca stada tırmanıp kaçak girmeyi çok iyi bilen biriyim senin dediğin gibi oturduğu yerden ahkam kesen biri değilim
alaattin 5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
rezalet

Seçenekler Arama
Stil