Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yiğidolar Hollanda Yolcusu
Alt 01.08.2015, 19:58   #31
umitfidan
Yiğido

90 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 422 umitfidan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yiğidolar Hollanda Yolcusu

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu kamp Türkiye´de yapilsa ne olurdu.Neden Avrupa ve bize getirisi nedir bu kampin.Sivasspor´a Avrupa kamplarinin getirdigi ARTILAR nelerdir.Gercekten bilen varmi.

Bu kamplarin Türk futboluna kattigi hic birsey yok,bu takimi taraftardan kacirmak amacli yapilan organizasyonlardir ve hic bir takima getirisi yoktur.

Bu güne kadar bugünki macla birlikte 3. macimizi oynuyoruz.Twente eski gücünde degil adeta SIRADAN bir takim oldu.Heracles ve bugün oynadigimiz Willem takimlari ise Hollanda´nin SIRADAN takimlari.Hollanda 1. liginin bu zayif takimlarina karsi varlik gösteremeyisimiz beni düsündürmeye basladi.Cünki takim gercekten cok gücsüz ve yetersiz.Yasli kadronun üstüne yerli transferleri aldik ve alinan sonuclarda ortada.Gol yollarinda KISIR ve CARESIZ bir forvet.Malesef bir haftayida geride biraktik ve liglerin baslamasina 11 gün kaldi yabanci transferlerden hala ses yok.

Üc kurus ve bes kurusun hesabini yaparsan transferide gerceklestiremezsin.Bu kadar basit.Simdi egri oturup dogru konusalim,Sivasspor taraftari Orhan Gülle´yimi ,yoksa Hakan Özmert´i seyretmek icinmi stadyuma gedecek?.

Yabanci kalecinin dahi dogru bir tercih oldugunu sanmiyorum,sadece piyasa degeri üzerinden transfer yapiliyor düsüncesindeyim.Bu takim 1967´den beri Petkovic gibi bir kaleci görmedi ve göremiyecekte bu artik kesin.

Sezonu iple cekiyorum,bakalim gerek teknik kadro,gerekse yönetim ligdeki gidisat icin ne diyecekler ileride...
Kampların yurt dışında yapılmasının sebebi farklı kulüplerle hazırlık maçı yapmak ve oyuncuları sosyal çevrelerinden uzaklaştırarak çalışmalara odaklanmalarını sağlamak.
Oyuncuların alınmaması cimrilik değil düzen sağlama çabası, mesela gaspar gelmiş olsaydı normalde aldığının kat kat fazlasını verip üstüne imza parası verdiğimizde bu adam bir ay sonra ben antrenmanı beğenmedim çıkmıyorum derse oyuncu mu suçlu onu şımartan yönetim mi ? Yönetimin güçlü görünme çabasından başka bir şey değil şu an ki durum, takımda ki dengenin korunması yıldız oyunculardan daha önemlidir.
umitfidan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Yiğidolar Hollanda Yolcusu
Alt 01.08.2015, 23:24   #32
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Yiğidolar Hollanda Yolcusu

Alıntı:
umitfidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kampların yurt dışında yapılmasının sebebi farklı kulüplerle hazırlık maçı yapmak ve oyuncuları sosyal çevrelerinden uzaklaştırarak çalışmalara odaklanmalarını sağlamak.
Oyuncuların alınmaması cimrilik değil düzen sağlama çabası, mesela gaspar gelmiş olsaydı normalde aldığının kat kat fazlasını verip üstüne imza parası verdiğimizde bu adam bir ay sonra ben antrenmanı beğenmedim çıkmıyorum derse oyuncu mu suçlu onu şımartan yönetim mi ? Yönetimin güçlü görünme çabasından başka bir şey değil şu an ki durum, takımda ki dengenin korunması yıldız oyunculardan daha önemlidir.
Yurt disi kamplarinin Türk futboluna ve ,Türk futbolcusuna sagladigi hic bir katkinin olmadigi düsüncesindeyim.Dövizin yurt disina cikmasindan baska birseye yaramiyor yurt disi kampi.Kamp sonucu takim her yil nedense liglerin baslamasi ile cok zayif bir görüntü sergiliyor.Cünki Hollanda ve Sivas arasindaki RAKIM farki futbolculari yoruyor adeta.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hollanda, yiğidolar, yolcusu

Seçenekler Arama
Stil