Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sözüm size İstanbuldakiler
Alt 13.04.2012, 00:20   #61
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Sözüm size İstanbuldakiler

Üyelerimizin bazıları maalesef ortam germek için yorum yapıyor gibi. Siteye de belli zamanalrda giriyor olmaları da dikkat çekici oluyor. Lütfen ortamın gerilmesine değil, stadyuma taraftarı daha fazla nasıl çekerizin planları ve proğramlarını yapalım.

Tamam elbette takımın kişiliksiz oyunu ile yenilmemizin acısı hepimizi yaraladı, ama seçilen cümleleri, ithamları daha ılımlı, olumlu seçelim.

Bugün ki taraftarlarımıza söz söylenecek birşey yok. Görsellikte, şovlarda ve baskın tezahüratlarımızla malum bazı takım taraftarlarına engel olamıyoruz. Bunlardan birisi de Bursa taraftarıdır. Bunu kabullenmek zorundayız. Adamlar atkı şovdan tutun şarkılı besteli 90 dakika susmuyorlar. Stadyumda karşılaşma boyunca, sesi kısılana kadar bağıran kardeşlerimizi tenzihle söylüyorum.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.04.2012, 00:31   #62
G Ü N E R
Yiğido

G Ü N E R - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 396 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 G Ü N E R Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş,Aptullah yiğit maça giderken sen neredeydin acaba? Abimin yakın arkadaşı, onlar 3.lig 2. ligde maça giderken sen belkide istanbul takımlarıyla yatıp kalkıyordun.
Adam yazısında daha fazla taraftar gelmesi ve takıma destek verilmesi için yazmış kötü mü yaptı anlamadım. Herhalde sallayacak kimseyi bulamadınız...
adam soru sormuş niye zorunuza gidiyor ki ??? gitti mi gitmedi mi bende merak ettim...

bu arada üst tribünü açmayıp bizi tıkış tıkış alt tribüne sokan fener yönetiminin de Allah belasını versin...
Alt 13.04.2012, 01:34   #63
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SİVASSPOR İSTANBULDA ASLA YALNIZ KALMADI kalmayacakta olimpiyatı 35 bin kişiyle saraçoğlunu 25 bin kişiyle alisamiyeni inönüyü ts den sonra ancak biz doldurduk yine doldururuz kapısının önündeki maça gitmeyen sivasspor taraftarının ankarada 100 kişiyle destek olanların sanki sivasspor yetim kalmnış gibi sitemli konuşmaları hoş değil bence maçtan sonra konuşulsa bu konular daha iyiolur sivaslı işini hep sona bırakır maçgünü biletler karaborsaya düşer dışardan bilet almayın hepsi sahte içeri almazlar
merak edenler laf edenler inşallah gerekli cevabı almışlardır istanbullu tarfatraları merak etmeyin gerekeni herzaman yapar yeterki siz sivasda kapınızın önündeki maçlarda trübünleri doldurup destek olun
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.04.2012, 01:50   #64
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

vallal herkez giib bende endişeliydim az oluruz diye ama sayı çoktu ama sesszilik varsı sanki satdaın tammaı bursa giibydi. gidenlerin ayaklarına sağlık bağıranalrın sesine sağlık. ama galip gelsek daha güzel olurduda sağlık olsun ne diyek
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 01:56   #65
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ben bu maçta iki şeye şaşırdım.Birincisi bu kadar seyirciyi hayatta beklemiyordum (maça gidenlerin çabalarına emeklerine sağlık) ikincisi takımımızın farklı skorla mağlup olmasına...Canın sağolsun Sivassporum.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
size, sözüm, İstanbuldakiler

Seçenekler Arama
Stil