Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ezechiel Ndouassel Sivasspor'da ! (mi?)
Alt 02.08.2012, 02:44   #301
sivasheroe
Acemi Yiğido

13 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 434 sivasheroe FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ezechiel Ndouassel Sivasspor'da ! (mi?)

Alıntı:
DosSantosReİs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ARKDAŞLAR JUDE ANEKE TRANSFERİ KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ OLAN VARMI İNTERNETTEN VİDEOLARINI İZLEDİM GERÇEKTENDE ÇOK AMA ÇOK KALİTELİ BİR OYUN SERGİLİYOR. HIZLI VE ÇOK İYİ TOP SAKLIYOR. SON VURUŞLARI DA ÇOK GÜZEL Bİ ARAŞTIRIN İSTERSENİZ. HABERİ OLAN CEVAP YAZARSA SEVİNİRİM
Bir ara gündemdeydi ama kesin diye birsey yok hala, ama emin ol ben bu oyuncuyu arastirdim ve Nijeryada Rekor kirmis ve gecmisteki en iyi forvet olarak gösteriyorlar. Yilin Futbolcusu secilmis, bunu üstünede yilin Sporcusu, Nijernanin 200 Milyon üzerinde Nüfusu var. Bu oglan Afrika daki otoritelere göre gelecegin en büyük Star Adaylarindan biri, bende defalarca izledim, kafa hakimiyeti mükkemel, sürat dersen Emenike ense tirasini görür, top teknigi üst seviye. Fizik saglam. Mükemmelin üzerinde bir forvet, Nijerya ligini alt üst etmis golleriyle.

Bir Türk Sitesinde bu haberi buldum:

AFRİKA'NIN YENİ STARI KİM?

Afrika kıtasından çıkıp tüm dünyaya adını duyuran ilk futbolcu kuşkusuz Roger Milla’ydı. İtalya’da düzenlenen 1990 Dünya Kupası’nın açılış maçında Arjantin’i 1-0 yenen Kamerun turnuvanın sürpriz takımı olacağını daha ilk maçta gösterirken, Romanya maçında attığı iki gol ve o dönemde örneğini görmediğimiz gol sevinci ile (buradan hatırla) kalbimizi fethetmişti.

Turnuva’da toplam 4 gol kaydeden Milla, turnuvaya yedek olarak başlayıp toplam 6 golle sürpriz şekilde gol kralı olan İtalyan Schilacci’yi yakalayamasa da 37 yaşında gösterdiği performans ve sempatik tavırlarıyla unutulmaz oyuncular arasında yerini almıştı.

O günden bugüne pek çok yıldız oyuncu çıktı Afrika’dan...
Weah, Ikpeba, Kanu, Eto’o, Adebayor ve en son Drogba...

Son yıldız Drogba, 2006 ve 2009 yıllarında Afrika’da yılın oyuncusu seçildi ama kariyeri boyunca Afrika Kupası sevinci yaşayamadı. Fildişi Sahilleri'nin yetiştirdiği en büyük yıldız, futbol hayatının en büyük başarısını iki hafta önce elde etti. 35 yaşında takımının Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmasında en büyük pay Drogba'nın olurken, kupa töreni ve sonrasındaki vücut dili emekliliğin yakın olduğunu herkese hissettiriyordu. Bu durumda Afrika'nın bir an önce bir yıldıza ihtiyacı olacak. Peki o yıldız kim olur?

Benim 3 adayım var .

1) Knowledge Musona:
22 yaşındaki Zimbabweli oyuncu 4-3-3'ün sağında ve ucunda oynayabiliyor. 2009-2011 yılları arasında kulüpler bazında Afrika'nın en önemli takımı olan Kaizer Chiefs'de 49 maça çıkan Musona, attığı 20 golle Avrupa'nın dikkatini çekmişti. 2011 yılında transfer olduğu Hoffenheim'de adaptasyon problemi yaşayan oyuncu, bu sezon Bundesliga'da toplam 386 dakika süre alabilirken gol atmayı başaramamıştı.
Zimbabwe milli takım formasıyla 9 maçta 7 gol kaydeden Musona önümüzdeki sezonda yakından izlenmesi gereken oyuncular arasında.

2) Ideye Brown:
24 yaşındaki Nijeryalı forvet oyuncusu Avrupa kariyerine 2008 yılında transfer olduğu Neuchatel Xamax'da başladı. 2 sezonda toplam 23 gol kaydeden Brown, 2010 yılında transfer olduğu Sochaux'da 52 maçta 17 gol kaydederek gelişimini sürdürdüğünü gösterdi. 2011 yılında Dinamo Kiev'in 6,6 milyon EUR'luk teklifine Sochaux'un kayıtsız kalamaması sonucu Brown'un son adresi Kiev oldu. Geçtiğimiz sezon forma giydiği 18 maçta 10 gol kaydeden Brown, güçlü fiziği ve tekniğiyle her takım taraftarının hayalini kurduğu oyuncu görünümünde ve kıtanın olmasa da ülkenin yeni yıldızı olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

3) Jude Aneke:
2011 yılında formasını giydiği Warri Wolves FC takımında 20 golle Nijerya liginin gol kralı olan Aneke Aralık ayında Belçika'nın Gent takımının dikkatini çekmiş fakat maddi konularda yaşanan anlaşmazlık bu transferi engellemişti. 1.84 boyunda ve her iki ayağını da kullanabilen oyuncu Nijerya A milli takımının da formasını giymeye başladı. Önümüzdeki sezon Avrupa macerasının başlayacağını tahmin ettiğim oyuncunun Avrupa performansı geleceğini belirleyecek.
sivasheroe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.08.2012, 19:18   #302
sivasheroe
Acemi Yiğido

13 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 434 sivasheroe FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

http://www.kawarji.com/actu-7971-tra...en_russie.html

L'attaquant tchadien du Club Africain Ezechiel Ndouassel a été transféré aujourd'hui vers le club russe de première division Terek Grozny.

Cette piste russe était la plus plausible pour l'attaquant tchadien ces dernières semaines malgré l'existence d'autres offres de la part de clubs belges, égyptiens et turcs.

La radio Mosaïque FM indique que le montant du transfert serait de l'ordre de 4,7 millions de dinars dont 1,7 millions de dinars iront renflouer directement la caisse du club de Bab Jedid.

Outre ce montant, le nouveau contrat d'Ezechiel avec la formation russe stipule que le Club Africain touchera 15% du montant du transfert du tchadien du club russe vers un autre club.

Resmen Ndouassel Terek Grozny Takimina imza atti, hayallerimiz suya düstü kaldi Jude Aneke
sivasheroe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sivasheroe'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.08.2012, 20:21   #303
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sallayacak gelirse gelmezsede biz bank asyaya sallanacaz bu gidişle arkadaşlar
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 59yigido58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.08.2012, 21:33   #304
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Tunus Spor sitesi Melekher.com da Ezichel N'douse nin Rusya Premier ligi takımlarından Terek Grozni ye transfer olacağını yazmış;İŞTE HABERİ:Forvet Çad Club Africain N'Douassel Hezekiel, Rusya Premier Ligi, Terek Grozny kulübü ile resmi bir taahhüdü vardır.

Gerçekten de, bu transferin maliyeti 2,3 milyon olduğunu; Club Africain için 425 000 euro.

Lire la suite: http://www.melekher.com/detail/footb...#ixzz22Q28mgLD
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.08.2012, 04:46   #305
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

--------------------------------------------------------------------------------

Wikipedi de Ezechiel Ndouasel in sivassporla anlaştığını yazıyor..Dün baktığımda Ezechiel kendi takımı olan Club African da gözükürken bu gece aynı sitede Ezechiel in atakımı Sivasspor diye yazıyor..Bu site Transfermark tan daha güvenli bir site arkadaşlar..Zaman zaman yanlışlıklar olsa da verdiği haberlerin çoğu doru çıkıyor..Hatırlarsanız Yeni transfermiz Atıf ın adı ilk olarak bu sitede Sivasspor ile anlaştı şeklinde yazmıştı;ama bir çok kişi ciddiye almamıştı..Sonraki günlerde kulüpten ve Rıza Hoca dan yapılan açıklam ile olay netleşmişti....Rıza Hoca da bugünkü açıklamasında bir oyuncu ile %90 anlaştık bitmek üzere lafını etmiş;umarım bu oyuncu Ezechiel Ndouasel dir...Bekleyip göreceğiz..Benim bu oyuncuya çok kanım ısındı..Her ne kadar Tunus gazetelerinde Terek Grozny ile anlaştı dese de iş resmileşmeden;resmi açıklama yapmadan kimse bir şey diyemez.Ayrıca gerek Melekher.com.gerekse Kawarji.com adlı Tunus haber ve spor siteleri daha önceki haberlerinde bu oyuncunun sivasspora transfer olduğunu da yazmışlardı..Onun için inşallah bu oyuncu bize imza atar diyorum..Haydi Hayırlısı.
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.08.2012, 04:58   #306
kangalli58yasin
Tecrübeli Yiğido

kangalli58yasin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

75 Mesajına 106 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 kangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOKkangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOK

Offf aynen Burda shikibalayi durmadan telafuz eden arkadslar gibi bende ndouasseli durmadan sayikliyordum.Benim kanim 3 hafta önce bile isinmisti bilmiyom ama bu adamdan cok yararlanabilecegimizi düsünüyorum! Ya ben artik imza töreni olmadan hic inanmak istemiyorum. Umutlarim bu oyuncu konusunda solmustu ve yeniden yesermesin yoksa 50. Kez hayal kirikligina ugrayacagim..INSALLAH dedigin gibi olur
Alt 04.08.2012, 12:14   #307
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1063 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Bu transfer gerceklesmedi belki baska bir bahara,belki ozamana kadar fiyatida düsmüs olur yönetim alir.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.08.2012, 15:42   #308
redwhite
Acemi Yiğido

redwhite - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

37 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 redwhite ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Lächeln Cevap: Ezechiel Ndouassel Sivasspor'da ! (mi?)

bu bilgi kirliliği her kafadan bir ses çıkması ve somut bişey olmaması bizleri paranoyak yaptı dün büyük otelin önündeki kafede üç siyahi adam vardı yan masadada erdal sarılar jude anekemi ndouasselmi anlayamadım twitter dan anladığım kadarıyla jude aneke için rus amkar takımıyla çekişiyoruz ve nijerya haber sitesi yeni sezonda türkiyede olacak diyor yönetim bizi ne hale getirdi her gördüğümüz siyahiyi topçu sanıyoruz mala bağlamak bu olsa gerek
Alt 04.08.2012, 15:49   #309
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Sağolsun yönetim taraftarı ADAM YERİNE KOYMADIĞI İÇİN çıkıp tek kelam etmiyor. Taraftar da ne yapsın internetten kendi çabalarıyla dedikodu dinleye dinleye bir hal oldu

Bu kadar pasifize olmuş bu kadar taraftarla bağı kopuk başka bir yönetim yoktur. Sezon başlayınca kombine satamadığından taraftar maça gelmediğinden şikayet için açıklamalar ardarda gelir ama ...

Taraftarı stada sen çekeceksin ( ha bu stadı doldurmayan taraftarın bahanesi değil yanlış anlaşılmasın ) Yönetim taraftarı stada çekmek için uğraş verir umut verir ama taraftar gelmezse günah benden gitti der ama şu an yönetim taraftarı muhatap kabul edip tek kelime etmiyor .

Ha bir de Abdullah Yiğit vardı ne oldu ona ??
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı KaanK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.08.2012, 01:20   #310
kıtıpiyos_87_58
Yeni Yiğido

6 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 kıtıpiyos_87_58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

vikipedidedi sivasspor un güncel kadrosunda görünüyor forma numarası 14
kıtıpiyos_87_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
atiyor, çıktı, ezechiel, geldide, haberimizmi, haftaya, ndouassel, ndouasselin, sivassporda, söz, tamam, İmza, İmzayi, yola, zirvesi

Seçenekler Arama
Stil