Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Çalımbay'dan yiğidoya övgü
Alt 29.03.2011, 10:44   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Çalımbay'dan yiğidoya övgü

Sivassporumuzun teknik direktörü Rıza Çalımbay, yiğidolarımızdan övgü ile bahsederek, "Onlar çok mükemmel insanlar, Onlara söyleyecek söz bulamıyorum. Takımlarına son derece sahip çıkıyor, herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Mustafa Ateş'in hazırlayıp sunduğu TV58'de yayınlanan sporaktif proğramına stüdyo konuğu olarak katılan Çalımbay, www.sivasspor.com da açılan özel sayfa da yer alan sorulara içtenlikle ve samimi cevaplar verdi.

Hafta sonu Cumartesi günü saat 16.00'da oynanacak Sivasspor-BJK karşılaşmasında da, yiğidolarımızın son günlerde artarak devam eden desteklerini esirgemeyeceklerini belirten Çalımbay, "kritik haftalara giriyoruz. BJK karşılaşması bizim için çok önemli, bu hafta taraftarlarımızın bizlere olan desteğini esirgemeyeceklerini biliyorum" diyerek yiğidoları stadyuma davet etti.

www.sivasspor.com özel haberi

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 11 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Çalımbay'dan yiğidoya övgü
Alt 29.03.2011, 10:46   #2
yigidoyuzz
Yiğido

yigidoyuzz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 392 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 531 yigidoyuzz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çalımbay'dan yiğidoya övgü

www.sivasspor.com iyiki varsın..
yigidoyuzz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidoyuzz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.03.2011, 10:50   #3
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sivasımızın bazı yerel yazları gibi Hıcal abilerine özenipte Sivaslıları devmalı eleştirmiyor. Rıza hocamızın yaptığı YİĞİDİN hakkını YİĞİEDEvermiş. Ogün bir bakıyroum Raşit ÇETİNER teşekkür ediyor Ersun YANAL teşekkür ediyor.Onlar kendisini bilir adını vermeyeceğimm bazı yerel basın köşe yazlarıda sınıfta kaldık ta şöyle yaptıkda böyle yaptıkda diyee Sivaslılara verip veriştiriyor KIYMET BİLDĞİN İÇNİ TEŞEKKÜLER HOCAM
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ahwettt'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.03.2011, 10:55   #4
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1578 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Mustafa Ateş'in hazırlayıp sunduğu TV58'de yayınlanan sporaktif programını herzaman takip ediyorum,Bu programda sadece Sivasspor'un konuşulması beni mutlu ettiği kadar benim gibi düşünen birçok yiğidoyuda mutlu ediyor diye düşünüyorum.Gerek programa katılan değerli yorumcularımız olsun,Gerekse bizlerin sorduğu sorular olsun Rıza hocamız sakin ve samimi bi şekilde cevaplandırması beni mutlu etti,Hem hocamıza hem M.Ateşe hemde konuklarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.Bu bir ilk oldu inşaallah devamı gelir.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2011, 12:28   #5
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Ahwettt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasımızın bazı yerel yazları gibi Hıcal abilerine özenipte Sivaslıları devmalı eleştirmiyor. Rıza hocamızın yaptığı YİĞİDİN hakkını YİĞİEDEvermiş. Ogün bir bakıyroum Raşit ÇETİNER teşekkür ediyor Ersun YANAL teşekkür ediyor.Onlar kendisini bilir adını vermeyeceğimm bazı yerel basın köşe yazlarıda sınıfta kaldık ta şöyle yaptıkda böyle yaptıkda diyee Sivaslılara verip veriştiriyor KIYMET BİLDĞİN İÇNİ TEŞEKKÜLER HOCAM

Ben 33 yaşındayım,benden büyükmüsün küçükmüsün bilmiyorum. Ya birader! Tek kurnaz sen değilsin,senin eleştirdiğin kişiyi ben çok iyi biliyor ve tanıyorum. Sadece ben değil bütün Yiğidolar iyi tanıyor. Sen bunları lyazmakla neyin ispatını yapmaya çalıştın? O insan yerel değil Fotomaç'ında köşe yazarı halende yazıyor,eğer bilmiyorsan öğren.
İkincisini adam sürekli söyledi durdu. O stad tıklım tıklım dolsaydı ve bugün TFF'de kunuşulsaydı kötümü olurdu? Sizin gibi böyle kuru kalabalık ve eleştiri yapanlara söyleyecek laf bulamıyorum.
O adam sivas'ın adı daha iyi duyulsun,daha fazla Sivas konuşulsun istiyor. Ayrıca,taraftar kıymetinde filan bahsediyorsun,eğer o dama taraftarın kıymetini bilmediğini söylersen çarpılırsın,bizi deplasmanlara gönderen,bize bilet vs. konusunda destek olan tek birisi o insandır. Valla ben senin Sivaslı olduğundan bile şüphe duymaya başladım.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2011, 15:54   #6
SİVAS ULAN 58
Acemi Yiğido

SİVAS ULAN 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

52 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 499 SİVAS ULAN 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hocam büyüksün adam gibi adamsın senle çok güzel günler göreceğiz şampiyonluk istiyoruz seneye
SİVAS ULAN 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2011, 16:01   #7
ahmetcelik
Acemi Yiğido

ahmetcelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

57 Mesajına 94 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 706 ahmetcelik FAZLA SÖZE GEREK YOKahmetcelik FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Sivassporumuzun teknik direktörü Rıza Çalımbay, yiğidolarımızdan övgü ile bahsederek, "Onlar çok mükemmel insanlar, Onlara söyleyecek söz bulamıyorum. Takımlarına son derece sahip çıkıyor, herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Sevgili RIZA HOCAM bu sizin güzelliginizden.

Herzaman heryerde en büyük SIVAS.
ahmetcelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2011, 16:12   #8
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hocam sivasspor un morinho su oll
Alt 29.03.2011, 16:42   #9
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

-Evet arkadaşlar inşALLAH Beşiktaş maçına stadı doldururuz.Hiç boş yer kalmaz inşALLAH.Güzel bir destek ile sahadan galib ayrılırız.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2011, 18:31   #10
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben 33 yaşındayım,benden büyükmüsün küçükmüsün bilmiyorum. Ya birader! Tek kurnaz sen değilsin,senin eleştirdiğin kişiyi ben çok iyi biliyor ve tanıyorum. Sadece ben değil bütün Yiğidolar iyi tanıyor. Sen bunları lyazmakla neyin ispatını yapmaya çalıştın? O insan yerel değil Fotomaç'ında köşe yazarı halende yazıyor,eğer bilmiyorsan öğren.
İkincisini adam sürekli söyledi durdu. O stad tıklım tıklım dolsaydı ve bugün TFF'de kunuşulsaydı kötümü olurdu? Sizin gibi böyle kuru kalabalık ve eleştiri yapanlara söyleyecek laf bulamıyorum.
O adam sivas'ın adı daha iyi duyulsun,daha fazla Sivas konuşulsun istiyor. Ayrıca,taraftar kıymetinde filan bahsediyorsun,eğer o dama taraftarın kıymetini bilmediğini söylersen çarpılırsın,bizi deplasmanlara gönderen,bize bilet vs. konusunda destek olan tek birisi o insandır. Valla ben senin Sivaslı olduğundan bile şüphe duymaya başladım.

Kardeş bende senin Abdullah Yiğit'in yakını olup olmadığından şüphe duymaya başladım artık Ya da onun avukatlığına soyunan birisin sanırım. Neden dersen bütün yorumlarında Abdullah Yiğit'in savunuculuğu yapıyorsun.
Bak ben Abdullah Yiğit'in yazılarını devamlı takip eden ve çoğunlukla beğenen biriyim. 45 yaşında biri olarakta o insan için Sivasspor'un ve Sivas'ın ne demek olduğunu iyi bilirim.
Ancaaak bu durum her zaman doğru yapıyor, doğru söylüyor anlamına da gelmemeli. Mesela son milli maç konusu. Ben hiç onun gibi düşünmüyorum. Kesinlikle çuvallamadık. Anlımızın akıyla bu sınavdan çıktık diye düşünüyorum. Daha iyisi olabilir miydi ? Elbetteki olurdu ama buna şükretmek lazım. Akşam Rıza Hoca'da söyledi. Hafta içi ve mesai saati olması yarı yarıya etkiledi seyirci sayısını.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
Çalımbaydan, yiğidoya, Övgü

Seçenekler Arama
Stil