Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Biz kaçıncı büyüğüz?
Alt 23.05.2011, 20:36   #121
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Biz kaçıncı büyüğüz?

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor mücadele etti diyenlere şaşırıyorum..
Maçtan önce Sivasspor'un bu maçta çelme takma ihtimalinin milyonda bir bile olmadığını özel mesajla yazdım,hala duruyor,gösterebilirim..Sivass pormücadele falan etmedi..Sizin maç vermekten anladığınız ne?Kendi kalenize gol atmak falan mı?KAnadın birini boş bırakırsın,rakip ordan atak yapar ve golü bulur..Küçük şehrin,küçük takımı..
Tesbitleriniz kısmen doğru..Yanlız fenerbahçeyle oynuyorsunuz adamlar 2 yıldır son maçta yatıyorlar kalite anlamında bırakın Sivası Türkiyenin en kaliteli kadrolarından birine sahipler...Zerre kadar feneri sewmem istanbul takımlarından nefret ederim lakin bu maçın mewcut faworisi zaten fenerbahçeydi tüm şartları düşündüğünüzde....
Alt 23.05.2011, 22:14   #122
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1137 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tesbitleriniz kısmen doğru..Yanlız fenerbahçeyle oynuyorsunuz adamlar 2 yıldır son maçta yatıyorlar kalite anlamında bırakın Sivası Türkiyenin en kaliteli kadrolarından birine sahipler...Zerre kadar feneri sewmem istanbul takımlarından nefret ederim lakin bu maçın mewcut faworisi zaten fenerbahçeydi tüm şartları düşündüğünüzde....
Sivasspor,Fener'e düşman bir takım olsaydı,Fener yine hakemlerle maçı alırdı,ondan şüphem yok..Haa biz mücadele ettik mi,hayır...Bizim sıkıntımız kendi sahamızda deplaamanı yaşamak,kendi sahamızda Sivasspor'un golüne sevinememek,isyanımızın özü bu..
Alt 23.05.2011, 22:44   #123
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Sivasspor,Fener'e düşman bir takım olsaydı,Fener yine hakemlerle maçı alırdı,ondan şüphem yok..Haa biz mücadele ettik mi,hayır...Bizim sıkıntımız kendi sahamızda deplaamanı yaşamak,kendi sahamızda Sivasspor'un golüne sevinememek,isyanımızın özü bu..
Ben bu olayı bir çok kez kendi grubum Texas ı örnek göstererek kendi şehrinde nasıl rakip taraftar atkı beresi sattırmaz anlamında bir yorum paylaştığımda..çok kardeşim beni eleştirdi Texası mı örnek gösteriyosun demişlerdi...Sadece teksas mı sewmediğim çarşı geçinemediğimiz karşıyaka kardeşimiz gecekondu ..Sivaslı kardeşlerim (hepsi değil ) en kısa sürede bu istanbul sewda sendromundan kurtulmalı ..En azından kimi tutarlarsa tutsunlar ama Sivasspora her daim her yerde destek wersinler...We yukarıda yazdığım örnekler kriter kabulu görürse hangisini beğenirlerse beğensinler..yeterki yoluna girsin bu iş...
Alt 23.05.2011, 23:07   #124
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Bu hafta gönül isterdi ki istanbul veya çevre illerden gelecek fenerbahçe taraftarı ile sivassporumuzun taraftarı maçı renklendirsin ama biz nerden bilelim içimizdeki büyük sevdalılarının gelen misafirlerle birlik olup 40 yıllık fenerbahçeli gibi turlar atacağını .İşte biz burada kaybediyoruz gidin eskişehire bursaya eskişehir bursa formasından başka birşey göremezsiniz ( takım demiyorum maç günü herkes forma ve atkısıyla geziyor ) .Ne dedik taraftarımızın ses getirmesi için bir futbol kenti olmamız için bunlar lazım ama söylediğim gibi 58 plakalı ......lar istanbulludan daha çok istanbulluymuş gibi fenerbahçeyi kutlayınca işte sorun orada...Kombinesini biletini satmak için yalvaran adamalr gördük ne yazık ki..kulübünün kasası yerine kendi cebini ön plana alan şuursuzlar gördük...kombinesini bedavaya getirme heveslisi açlar gördük..o yüzden şapkayı önümüze koyup düşünme vakti..yönetimin teknik kadronun yeniden hedef yükseltmesi gerek..antipatik trabzonun şampiyon olmadığına hepimiz çok sevindik ama sivaslıyım diyen 58 plakalılar tarafından, bizim paramızla ekmek yiyen fener bayraklı esnafımız tarafından sırtımızdan bıçaklandık.. unutmasın kimse kraldan çok kralcıların değil gerçek fedakarların kahramanların adı anılır. Bu işi bu sorunu derhal çözmemiz herşeyi tekrar yoluna koymamıaz lazım
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.05.2011, 01:02   #125
öğretmen
Acemi Yiğido

23 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 öğretmen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

EN BÜYÜĞÜZ 2 ŞAMPİYONLUĞU ÇALINDIĞI HALDE BAZILARI GİBİ ŞAİBE İDDALARINA SIĞINMAYACAK KADAR BÜYÜĞÜZ HEMDE
Alt 24.05.2011, 01:16   #126
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
öğretmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
EN BÜYÜĞÜZ 2 ŞAMPİYONLUĞU ÇALINDIĞI HALDE BAZILARI GİBİ ŞAİBE İDDALARINA SIĞINMAYACAK KADAR BÜYÜĞÜZ HEMDE
Yazdıklarımı yanlış algılamayın lütfen ..Bursaspordan sonra Sivası desteklerim..başkada pek bişi bilmem.Sivasın hiç bir şampiyonlupu çalınmamıltır .Sivas kendi elleriyle wermiştir
Alt 24.05.2011, 03:22   #127
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 790 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Kendi stadımızda,ayağımıza gelen her topta ıslıklanmak,
58 plakalı arabalardan sarkan heriflerin şampiyonluk kutlamaları,
Sivas'ın Bağdat Caddesinden bir farkının kalmayışı ve buna tüm Türkiyenin şahit oluşu acı vericiydi.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda KIZILCAN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.05.2011, 03:29   #128
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

malesef cok deger kaybettik..................... ..............
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda bassguitar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.05.2011, 16:57   #129
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1137 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

ben iki gündür uyuyamıyorum,yemin ederim uyuyamıyorum..İçime dert oldu..Defalarca Sivassporu desteklemeleri için çırpındığım formalar hediye ettiğim,atkılar aldığım öğrencilerim hepsi beni alaya aldı,"Hocam yine sattınız Fener'e" laflarını duymak benim içime oturdu..Şehrin bir yarısnın sarıya diğer yarısnın laciverte boyandığını görmediğiniz için meseleyi yaşayamıyorsunuz.
Alt 24.05.2011, 17:24   #130
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1063 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
ben iki gündür uyuyamıyorum,yemin ederim uyuyamıyorum..İçime dert oldu..Defalarca Sivassporu desteklemeleri için çırpındığım formalar hediye ettiğim,atkılar aldığım öğrencilerim hepsi beni alaya aldı,"Hocam yine sattınız Fener'e" laflarını duymak benim içime oturdu..Şehrin bir yarısnın sarıya diğer yarısnın laciverte boyandığını görmediğiniz için meseleyi yaşayamıyorsunuz.
Kac yasindasin bilmiyorum ama kafana fazla takma,sagligini tehlikeye sokarsin.Bizim yönetim bastan asagiya Fenerbahce sempatizani .Bunu kabul etmek zorundayiz.Sivasspor´da fenerin arka bahcesi..Sivasspor taraftarinin ve guruplarin elinde bu koz oldugu sürece seneye yapilacak kötü transferlerde yönetime karsi bu kozu kullanabiliriz.Yani diyecegim o ki,Sivasspor taraftari ve gruplar yeri geldiginde tasi gedigine koymasini bilir.Allah insanin kalbine iki takim sevgisi düsürmüsse,o insan zaten iflah etmez.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
biz, büyüğüz, kaçıncı

Seçenekler Arama
Stil