Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: SİVASSPOR YENİ SEZONA HAZIRMI?
Alt 01.07.2011, 22:34   #31
Dua
Yiğido

Dua - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

188 Mesajına 380 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 Dua FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SİVASSPOR YENİ SEZONA HAZIRMI?

Herkes Transferden mutsuz ama Unutmayalimki devra arasi
Grosicki
Eneramo
Rada
Navratil
alindi
Simdide
Faty
Cerny
Borjan
alindi
yani Toplamda 7 Tane yabanci zaten almisiz.
Bence bu kadar Umutsuzluga kapilmaya gerek yok.

Bu Kadro bence cok is yapar zaten

***********Korcan************

**Kerim**********Faty********* Diallo********Ziya

*****************Kadir******** ********

*****Cerny******Erman********G rosicki*****

************Suarez****Eneramo* ***********
Dua isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Dua'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.07.2011, 22:46   #32
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bence de bir yabancı forvet ve bir yerli forvet transferi ile takımımız tamamlanmış olacak. Yalnız senin verdiğin kadro bence çok ofansif bir takım olur. Ben yine de biraz daha kontrollü oynayacağımızı düşünüyorum.

Büyük ihtimal yabancı forvet gelmeden önceki ideale yakın 11'imiz şöyle olacak ;

Ayrıca şöyle de bir alternatif kadromuz var ;

Bu takım tertiplerinde henüz Caner Hüseyin , Muhammed Ali Atam , Nihat Şahin ve yeni gelecek olan transferler yok.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.07.2011, 22:55   #33
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK

SABIRLI OLUN BU TAKIM ÇOK IYI TEK FORVETLE OYNARSAK KIMSEYE KOLAY KOLAY YENILMEYIZ KAMILIN ARAYA ATICAGI PASLARLA ENARAMO ERMAN İŞ YAPAR
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dogan5880'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.07.2011, 00:38   #34
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alınan hiçbir futbolcuya harika diyemiyorum inşallah bu toplama transferler tutar
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Dark Force'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.07.2011, 01:37   #35
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Bir kere şunu unutuyoruz: Bu takım özellikle yabancı transferlerinin büyük kısmını geçtiğimiz sezonun devre arasında yaptı...İkincisi takım içinde özellikle yerli oyuncular bazında tamamlanması gereken operasyon tamamlandı yani neşter vurularak bazı oyuncularla yollar ayrıldı...Üçüncüsü bu takım yaklaşık 3 yıldır sürekli bir kadro istikrarsızlığı ve değişimi yaşadı özellikle yabancılar konusunda ama devre arasında alınan yabancılar bu sezon duruyor hala yani bu ne demek aslında iskelet bir kadro var şu an sadece önemli eksik yerlere nokta transfer lazım...Benim tek üzüldüğüm ve eleştirdiğim nokta Rıza Hocanın sezon sonunda söylediği hedef ilk 5 olmalı açıklamasından U dönüşü yapması...Elbette gerçekçi olmak yükseklerden uçmamak lazım ancak artık Sivasspor nerdeyse 3 senedir yaşadığı alt sıra sendromunu atlatmalıdır ve bu da yüksek hedefler koyup ona en başta inanarak olur...Ben bu yıl Eneramo ve Grosickinin iyi bir sezon başı çalışmasıyla daha faydalı olacağı görüşündeyim Defansa gelen Faty defansı toparlayacaktır....Milan Cerny kaliteli bir kumaş ve bence iyi bir çıkışla takıma çok faydalı olacaktır...Şu an biizm için tek önemli mesele iyi bir SANTRAFOR...Bakın forvet veya hücum oyuncusu demiyorum SANTRAFOR....Kuzey Avrupa ülkelerine ve liglerine dikkat...
Alt 02.07.2011, 01:53   #36
heybetlim58
Yeni Yiğido

4 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 heybetlim58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

transferlerin yeterli olacagini tahmin etmiyorum orta sahada ayagi iyi top tutan ve forvet lazim en az üc transfer lazim
heybetlim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda heybetlim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.07.2011, 02:09   #37
halilim5858
Yiğido

halilim5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

119 Mesajına 285 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 halilim5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKhalilim5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir kere şunu unutuyoruz: Bu takım özellikle yabancı transferlerinin büyük kısmını geçtiğimiz sezonun devre arasında yaptı...İkincisi takım içinde özellikle yerli oyuncular bazında tamamlanması gereken operasyon tamamlandı yani neşter vurularak bazı oyuncularla yollar ayrıldı...Üçüncüsü bu takım yaklaşık 3 yıldır sürekli bir kadro istikrarsızlığı ve değişimi yaşadı özellikle yabancılar konusunda ama devre arasında alınan yabancılar bu sezon duruyor hala yani bu ne demek aslında iskelet bir kadro var şu an sadece önemli eksik yerlere nokta transfer lazım...Benim tek üzüldüğüm ve eleştirdiğim nokta Rıza Hocanın sezon sonunda söylediği hedef ilk 5 olmalı açıklamasından U dönüşü yapması...Elbette gerçekçi olmak yükseklerden uçmamak lazım ancak artık Sivasspor nerdeyse 3 senedir yaşadığı alt sıra sendromunu atlatmalıdır ve bu da yüksek hedefler koyup ona en başta inanarak olur...Ben bu yıl Eneramo ve Grosickinin iyi bir sezon başı çalışmasıyla daha faydalı olacağı görüşündeyim Defansa gelen Faty defansı toparlayacaktır....Milan Cerny kaliteli bir kumaş ve bence iyi bir çıkışla takıma çok faydalı olacaktır...Şu an biizm için tek önemli mesele iyi bir SANTRAFOR...Bakın forvet veya hücum oyuncusu demiyorum SANTRAFOR....Kuzey Avrupa ülkelerine ve liglerine dikkat...
bu sene en güzel yilimiz olacak insaallah
halilim5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda halilim5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.07.2011, 02:13   #38
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Lächeln Cevap: SİVASSPOR YENİ SEZONA HAZIRMI?

BU KONUYU belki erken açtım herkesten özür dilerim , kimseyi karamsarlığa ümitsizliğe düşürmek değil amacım, ,transferler bitti denilip,kamptaki hazırlık maçlarınıda görseydik daha sağlıklı görüş belirtebilirdik,henüz kadro olarak hazır olmadığımızı rıza hoca kendi söyledi,aslında ben sadece kadro olarak değil,tüm camia olarak lige hazırmıyız diyecektim,bundan önceki başarılı sezonlarımızda,yönetim, teknik heyet ,futbolcu,taraftar birlikteliği ön plandaydı takımdaki arkadaşlık ortamı mükemmeldi,2 yıldır düşmemeye oynamamızın nedenlerinden biri transferdeki aşının tutmamış olması çok önemli ancak, takım içindeki arkadaşlık ortamıda çok iyideğildi,az bi zaman sonra ligler başlıyacak ,tüm takımların taraftarları faal durumda sivasspor hariç,diğer takımların taraftarları yöneticilerini hertürlü etkileyebiliyor,sivasspor hariç,burdaki arkadaşlarımın çoğu rıza hocaya güvenini yitirmiş gördüm ,takıma olan güvende nerdeyse yok gibi,çoğu kişi umutsuz konuşuyor,hazırmıyız sorusuna kendi düşüncelerim şöyle=transferler birçok taraftarın olduğu gibi beni tatmin etmedi,çoğu genç yetenekli oyuncular diye alındı,çok kaliteli bir golcü alınırsa bide yerli yedek forvet,bulige yeteceğimizi tahmin ediyorum,enazından orta sıralara oynarız diyorum,ben sivassporun ligi bitirdiği sıraya bakmam ,oynadımız futbola bakarım,5 6 maç hariç sivasspor kötü oynamadı,şanssızlık,hakem hataları beceriksizlik,sakatlık vs yüzünde son sıralarda bitirdik,elimizdeki kadro bu ligdeki 5 6 takımdan kötüyse diğerleriyle eşit durumda ,kadro olarak ne çok süperiz,nede çok kötüyüz,beni düşündüren taraftar gruplarının küskün kırgın olması,yönetimle taraftar arasında köprü olacak kimse olmaması,taraftarlarımızın çoğunun rıza hocaya ve takıma olan güveninin az olması,lige tüm camianın birlik olarak tam hazır olarak girmesi en büyük dileğimdir.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2011, 03:08   #39
58DK
Acemi Yiğido

54 Mesajına 96 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 501 58DK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Fazla transferde yapmamak gerek. Fazla transfer yapilirsa, futbolcularin uyum sorunlari cogalir. Onun icin benim kendi sahsi fikrim transfer politikasinin böyle olmasi gerekir; "Az ama öz". Elle tutulur ve güzel seyler yapabilecek kapasitede oyuncular alinmasi gerekli.
58DK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58DK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.07.2011, 07:30   #40
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Eskilerle yeniler bir güzel harman edilirse bu takim cok can yakar.Bu yil Sivasspor´´dan beklentilerim cok fazla,diger yillara oranla.Taraftarlar yapilacak forvet transferini bekliyorlar,oda gerceklesirse rahat bir nefes alacaklari kuskusuz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
hazirmi, sezona, sİvasspor, yenİ

Seçenekler Arama
Stil