Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Başkan Yeniden
Alt 13.11.2014, 11:26   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Başkan Yeniden

Şike davasında Yargıtay'ın, haklarında verilen hükmü bozduğu 31 sanığın yargılanmasına başlanıyor. Yargıtay kararının ardından ilk kez görülecek davada taraflara Yargıtay bozma ilamına uyulup uyulmaması konusunda görüşleri sorulacak.

Kapatılan özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Şike davasında mahkemenin verdiği karar Yargıtay 5. Ceza Dairesi tarafından kısmen onanmıştı. Yargıtay 5. Ceza Dairesi aralarında Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Beşiktaş'ın eski yöneticisi Serdal Adalı, Fenerbahçeli yönetici Şekip Mustoroğlu, Olgun Peker, Teknik Direktör Bülent Uygun, Futbolcular Mehmet Yıldız, İskender Alın, Gökçek Vederson, İbrahim Akın, Eski futbolcu Ümit Karan, Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Tayfur Havutçu'nun da aralarında bulunduğu 31 sanık hakkında verilen mahkumiyet kararını kısmen bozmuştu.

Dava dosyasına bakan İstanbul 16.Ağır Ceza Mahkemesi'nin kapatılmasının ardından Yargıtay'ın bozma kararı İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'ne tevzi edilmişti.

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek duruşmada 31 sanık yeniden hakim karşısına çıkacak. Duruşmada taraflara Yargıtay'ın bozma ilamına karşın görüşleri sorulacak..

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Başkan Yeniden
Alt 13.11.2014, 12:05   #2
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Başkan Yeniden

bu dava zincirleme gider yeter artik biktik bu haberlerden bu haberler Sivassporuda negatif etkiliyor
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.11.2014, 12:21   #3
Rallim58
Gast

Artık ne olacaksa bir an önce olsun. Milletin kafasını karıştırmaktan başka birşey değil...

Adaletin vereceği tarafsız karar milletin başının tacıdır. Yeterki adilane bir yargılama olsun...
Alt 13.11.2014, 12:34   #4
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kusura bakmayin arkadaslar ama ben Turkiyedeki hukuk kurallarina anlam veremiyorum.
Bir dava kapaniyor sonra geri aciliyor neyse acildi diyelim sonra karar aliniyor ve daha sonra birileri gelip diyor ki ben yargitay ben savciyim veya hakem veya bakan veya neyse artik ve diyor ki ben bu davayi yendiden aciyorum.
Bunu halaa anlayamiyorum ve mantiga sigan birsey degil bence.

Yani bende mi tuhaflik yok Turkiyedeki hukuk kurallarinda mi ?

Acaaba buna benzer hukuk kurallar dunyanin baska biryerinde de var mi ?

Sonuc neyse ortaya ciksin bitsin, insanlari futbol'dan biktiriyorlar resmen kac senedir suruyor.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.11.2014, 09:55   #5
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Daha düne kadar UEFA´ya katilmak isteyen takim, son anda UEFA´nin verdigi kararlar Avrupa kupalarina katilmamis ve bu is bitti derken ,gene yargic önüne cikiliyor.

Bu durumlar bizi dünya kamuoyu gözünde rencide etmekten baska hic birseye yaramiyor.Tam anlamiyla bir FIYASKO.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
baŞkan, yeniden

Seçenekler Arama
Stil