Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Hedefleri olan takıma geldim
Alt 18.02.2009, 10:03   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Hedefleri olan takıma geldim

Abdullah YİĞİT / Hürdoğan Gazetesi

Bu sözler Sivasspor’un en son renklerine kattığı Murat Erdoğa’ı. Sivasspor’a gelişindeki en önemli nedenler soruluyor ve başarılı futbolcu böyle cevap veriyor. Murat’ın bu sözlerini duyduktan sonra gerçekten çok duygulandım. Çünkü kısa süre öncesine kadar bu sözleri genellikle Fener, Galatasaray veya Beşiktaş’a giden futbolcular söylerdi.
Ama şimdi, Sivasspor’a başkentten gelen bir futbolcu söylüyor. Zaten Murat Erdoğan’la her konuşmamda en çok dikkatimi çeken gözlerinin içinin gülmesiydi. En son sahbetimizdede ”Sivasspor’a alıştın galibe Murat” dediğimde ”Hiç yabancılık çekmedimki alışayım, ben Sivasspor’a koşarak geldim” cevabını vermişti. Bu duygularla gelen futbolcu mutlaka çok başarılı olur.
Vasat olsa bile çoğu şeyi aşar. Kaldı ki Murat Erdoğan kendini ispatlamış bir futbolcu. Gördüğüm kadarıyla sadece iyi bir futbolcu değil son derecede beyefendi birisi . Eee,ne diyelim,hoş geldin Murat,şansın bol olsun...
.........
Sivasspor’un 2-0 yendiği Galatasaray lig maçının üzerinden neredeyse bir ay geçti ama belliki Galatasaraylı’lar hala bu maçın acısını unutamamış! Dün bir gazetede Galatasaray kalemşörlerinden birisi, Sivasspor- Galatasaray maçında kural hatası yapıldığını ve maçın tekrar oynanması gerektiğini söylüyor.
Tahkim Kurulu böyle bir itirazı reddettiği halde hala bu maçın üzerinde durmak, ”Bu işten bir şey çıkarabilirmiyiz” demek o takıma hiç bir şey kazandırmaz,hatta büyüklüğüne gölge düşürür. Demekki, bu üç büyük denen takımlara karşı oynadığın zaman kurbanlık koyun gibi yatacaksın. Eğer onlara baş kaldırırsan yandın!
Şimdi, eğer o maçı Galatasaray kazansaydı ve iddia edilen kural hatası değilde,daha vahim ve geçerli bir hata olsaydı (mesela kale direkleri küçültülmüş ve korner direkleride yok), bu maç aradan 25 gün geçmesine rağmen gündeme gelirmiydi? Bakın,bu sezon Konya’da oynanan maçta Fenerbahçe yine eliyle gol atıyor ve maçı kazanıyor. Hiç kimse yazıp çiziyor mu? Niye? Çünkü maçı Fener kazandıda ondan. Eğer tersi olsaydı da siz o z aman baksaydınız.
Bunlar büyükse, Sivasspor ”En büyük”

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Hedefleri olan takıma geldim
Alt 18.02.2009, 10:20   #2
zaralı ulkucu
YASAKLI ÜYE

115 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 zaralı ulkucu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hedefleri olan takıma geldim

abı elıne agzına saglık sız boyle yazdıkca turk futbolu buyuyecek ve sadece ıstanbul takımları degıl anadolu takımlarıda sampıyonlıuk kelımelerını kullanabıleccek
zaralı ulkucu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.02.2009, 10:50   #3
davulcu
Usta Yiğido

davulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

734 Mesajına 1.083 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 812 davulcu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

en büyük sivas başka büyük yokk
Alt 18.02.2009, 10:58   #4
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 800 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI

''Bunlar büyükse, Sivasspor ”En büyük'' Doğru söyleşmiş Abdullah kardeşimiz,ne var ki hala içimizde bunun idrakına varamayan ''İrlandalılar'' çoğunlukta.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.02.2009, 11:01   #5
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1034 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick

Murat erdoğan Sivassporumuza isabetli bir transfer olmuştur takıma katkıda bulunacağından hiç şüphem yoktur
Ayrıca şu sözde büyüklerin entirikaları bitmek tükenmek bilmiyor bunları hiç yenmeyeceksin aksi taktirde günlerce ceneleri cen cen calışır yenilgiyi hazmedemiyorlar ağır geliyor bunlara sivasın kepenek suyundan içirmek lazım malum hazımsızlığa iyi gelir kim ne derse desin biz Sivasspor olarak önümüze bakacağız ben burdan Sivassporumuza başarılar dilerim
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
geldim, hedefleri, olan, takıma

Seçenekler Arama
Stil