Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Futbol Federasyon

Futbol Federasyon Burada Futbol Federasyon hakkındaki Görüşlerinizi bildirebilirsiniz

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Özgener'den Sivas'a Ziyaret
Alt 05.05.2010, 10:02   #11
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Özgener'den Sivas'a Ziyaret

Olayi cirkinlestirdigim yok.
Bayram degil seyran degil enistem beni niye öptünün acilimini yaptim.
Simdi anlasildi Özgener efendi özel ucagi ile Sivasa niye geldi
Neyin Temsili arkadas?
Bizim baskandan baska baskan görüyor musun o fotografta?
50sekiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2010, 10:07   #12
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 948 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Olayi cirkinlestirdigim yok.
Bayram degil seyran degil enistem beni niye öptünün acilimini yaptim.
Simdi anlasildi Özgener efendi özel ucagi ile Sivasa niye geldi
Neyin Temsili arkadas?
Bizim baskandan baska baskan görüyor musun o fotografta?
Bak arkadaşım o masada bulunan başkanlara bak. Aziz Yıldırım, Mahmut Özgener, Sadri Şener ve Mecnun Başkan... Bilmem anlatabildim mi? Mecnun Başkan'ın temsil gücü ve kişisel saygınlığı olsa gerek, öyle değil mi? Ben bundan gurur duyarım, utanç değil!

Diğer başkanların olup olmamasından bana ne! Diğer başkanlar yok diye Mecnun Başkan gitmese miydi veya diğer başkanların gittiği her yere Mecnun Başkan gitmek zorunda mı?

Unutmayalım Sivasspor'un başında ne kadar karizmatik, iş bilen, bağlantıları güçlü ve futbol üst yapısına entegre bir başkan olursa o kadar köfte yeriz!

At binenin, kılıç kuşananın!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.05.2010, 10:08   #13
50sekiz
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 760 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

O masada Aziz Yıldırım, Mahmut Özgener, Sadri Şener dogal bisey yok.
Sonucta kupayi onlar oynuyor

Neyse arif olan anlamistir benim demek istedigimi..
Allahtan 5 puan öndeyiz
Alt 05.05.2010, 11:15   #14
ArifŞahin
Yiğido

43 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 549 ArifŞahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bekara karı boşamak kolay öyle bilip bilmeden şu çalış şampiyonluğu demeyin. akıllı olun mahmut özgener bey efendidir ona çamur atmayın şampiyonluk kaçtıysa sadece ve sadece bülent uygunun inançsızlığındandır. yani bizi şampiyon yapmazlar falan filan... sen o çocukları adam gidi motive ettinde onlar mı bıraktı yada bıraktırıldı.lütfen geçen sezon ankaraspor,gaziantep ve de ist. büyükşehir maçlarından birini alsaydık şampiyonduk lütfen MAHMUT ÖZGENER' BEYİN İYİ YADA KÖTÜ BİR DAHLİ OLMAMIŞTIR.
ArifŞahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2010, 11:25   #15
ArifŞahin
Yiğido

43 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 549 ArifŞahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

Biri bana bu fotografi aciklasin! Bi baskan FB li oldugunu bu kadar mi belli eder?
Fotografi gören de sanar ki kupayi FB - Sivas ya da Ts- Sivas oynuyor
GELSİN GİTSİNLER İÇ TURİZM İ CANLANDIRSINLAR.BİZLER DÜN NEYSEK BUGÜNDE OYUZ. YARASI OLAN GOCUNUR,BURDAN HEPSİNE TEK TEK HOŞGELDİNİZ AĞALAR,BEYLER DERİZ MİSAFİRİMİZİ AĞIRLAR SONRADA GÜLE GÜLE UĞURLARIZ BAŞKANLARIMIZI.
ArifŞahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2010, 12:12   #16
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

TFF başanının Sİvasa gelmesini neden farklı yorumlama gereği duyuluyorki... gayet normal bir davranış, buradan şunu çıkarmak gerek adam Ş.Urfaya giderken Sivasa uğruyor tesisleri gzeiyor ve başkanla birlikte Ş.Urfaya gidiyor, burada sivasın önemsendiği dikkate alınmalı, üstteki resimde FB ve TS başkanları ile birlikte TFF başkanı ve Sivas sporun başkanının olması sanırım Sivasın Başkanının aktif biri olduğunu göstermezmi, bizim yabana atılmayacak bir statümüz olduğunun ispatı değil mi, bardağa bir de dolu tarafından bakmalı, hep art niyetle bakılmamalı olaylara.
Alt 05.05.2010, 17:43   #17
Ensar
Yiğido

Ensar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 682 Ensar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, yarın Şanlıurfa'da oynanacak Türkiye Kupası Finali öncesi özel uçakla Sivas'a gelerek kulüp tesislerini gezdi.

Yarın oynanacak Ziraat Türkiye Kupası Final karşılaşması için Şanlıurfa'ya gidecek olan TFF Başkanı Mahmut Özgener ve yönetim kurulu üyelerinden Ufuk Özerten ile Mehmet Baykam özel bir uçak ile Sivas'a geldi. Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ve yöneticiler tarafından karşılanan Özgener ve ekibi kulüp tesislerini gezdi. Tesislerde yemek yiyen Başkan Mahmut Özgener daha sonra Sivassporlu yöneticiler ile birlikte futbolcuların kaldıkları tesisleri ve sahaları gezdi. Özgener, tesis içinde bulunan çiftlikteki yavru kangal köpeklerini de sevdi.

Tesisleri gezdikten sonra DHA'ya konuşan TFF Başkanı Mahmut Özgener, "Bu tesisleri gezip etkilenmemek elde değil. Türk futbolunun geleceği için çok doğru adımlar atan ve atmaya devam eden Sivasspor'un başarısındaki temel nedeni görmüş oldum. Sivasspor'un doğru yolda olduğunu çok net bir şekilde gördüm ve çok mutlu oldum. Futbolun gelişimi ve geleceği için tesisleşme olmazsa olmazdır. Benim bu gördüğüm tesisler Türkiye'de gördüğüm en iyi tesislerden biri. Bütün kaynaklar doğru bir şekilde harcanmış ve bu güzel tesis ortaya çıkmış. Emeği geçen herkese ve Başkan Mecnun Otyakmaz'a teşekkür ediyorum. Sivasspor bu tesisleşmenin meyvelerini önümüzdeki yıllarda iyi neticeler ile alacaktır. Başarısının tesadüf olmadığını bu tesisler ile çok net bir şekilde görmüş olduk. Futbol adına doğru yatırımlar yapılıyor" dedi. Bir süre şehirde kalan Başkan Özgener ve beraberindekiler daha sonra havayolu ile Şanlıurfa'ya hareket etti.

04.05.2010

Burdan Soruyorum TFF,nu Baskani sayin Özgenere Sivasa gelirken acaba benim karsima Sivasli taraftarlar cikarda beni Protesto ederse ben onlara ne cevap verecegim diye düsünmedimi ama düsünmesin bize gelen kim olursa olsun isterse tam aksine düsman olsun biz insani misafir perverligimizle karsilar agirlar ve yolcu ederiz iste bize bunun icin YIGIDO DIYORLAR .Türkiyede Siyasilere yaranmak icin verilen yanlis kararlar bazen insanin kendini digerlerine> gebe< birakiyor buna ne diyecek merak ediyorum 9ay sonra civcivmi yoksa ne cikaracak bunu Baskanligi sona erince verilen kararin yanlis oldugunu söylemesi onun özürü olacak biz taraftara diye düsünüyorum
Ensar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ensar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.05.2010, 19:20   #18
kasko
Yiğido

71 Mesajına 113 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 kasko Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:

Biri bana bu fotografi aciklasin! Bi baskan FB li oldugunu bu kadar mi belli eder?
Fotografi gören de sanar ki kupayi FB - Sivas ya da Ts- Sivas oynuyor
Arkadaşlar yorum yapmak için yorum yapmayın şurda lütfen!!!
Bu fotoğrafta anormal olan ne var kardeşim?
Şanlı Urfa'da yapılacak maçtan önce trabzonspor ve fenerbahçe başkanları ile futbol federasyonu başkanı ve başkanımız(klupler birliği başkan vekili olarak) bir yemekte buluşmuşlar.Ayrıca fotoğrafta görünmese de diğer futbol klüpleri başkanları da bu yemeğe katılmışlar.
Yani her ortamda başkanımızı yok fb li yok şöyle yok böyle diyerek onu küçük düşürmeye hakkımız var mı kardeşim.Onun sivasspora yaptığı katkıyı şu an kim yapabilir?Mecnun başkanımız başkanlık koltuğundan çekilse o koltuğu devralacak kaç tane babayiğit var?Onun yaptığı fedakarlığı yapacak kaç tane insan var şu koca Sivas'ta?
Biraz bazı şeyleri söylerken dikkatli olalım.Laf söylemek dünyanın en kolay işi...
kasko isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2010, 19:35   #19
50sekiz
Usta Yiğido

@kasko

al oku istersen masada baska kimler var

http://www.milliyet.com.tr/selcuk-se...99/default.htm
Alt 05.05.2010, 19:46   #20
kasko
Yiğido

71 Mesajına 113 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 kasko Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

yok saol kardeş zahmet etmişsin
Fotoğrafa bakmak kafi.Ben fotoğrafta garip birşey göremedim.Garip birşey görenleri anlamakta zorlanıyorum.Benim anlamadığım bu.Bu kadar dar gözlerle etrafa bakarsanız bazı şeyleri elbetteki yanlış yorumlarsınız.
Mecnun başkan her klupler birliği toplantısında aziz yıldırım ile zaten aynı ortamda buluşmakta.Ne yani klupler birliğinde aynı ortamda bulundukları için mecnun başkana fb li mi dicez
kasko isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kasko'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
sivasa, ziyaret, Özgenerden

Seçenekler Arama
Stil