Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SS.Com > Sitemiz Hakkında www.sivasspor.com

Sitemiz Hakkında www.sivasspor.com Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Seçenekler Arama Stil

Herkese Saygı Lütfen
Alt 02.06.2010, 12:07   #1
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 921 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Herkese Saygı Lütfen

Burada Herkesin Bulunma Amacı Sivas ve Sivasspor un Taraftar Kitlesinin Siber Alemde Bir Birliktelik ve Ortak Paylaşım Alanı Oluşturarak Kenetlenmesi , Ortak Hareket Etmesi ve Birbirinden Haberdar Olmasıdır.

Buraya Her Yaştan Her Düzeyden İnsanlar Girmekle Beraber Bu Tarz Paylaşım Alanlarını Yönetmek Ciddiyet ve Saygı İster.

Ne Yazıkki Bu Sitede Bir Çok Kişinin Veryansın Ettiği Yaşanmış Tatsızlıklar Var , Bizde Bir Çok Kere Dile Getirdik Ancak Sonuç Alamadığımız Açık...

Bakın Burda İnsanlar , Yanlış Yere Konu Açabilir , Konulara Yanlış Yorumlar Yazabilir veya Başkaca Bu Tarz Yanlışlıklar Yapabilir Ancak Bunları Komple Kaldırmak ve Bir Açıklama ile Konuya Açıklık Getirmemek Çok Büyük Bir Saygısızlıktır.Burada Bir Kelime Bile Yazan İnsan Kendi Fikrini Beyan Etmiştir , Buna Müdahele Edip Bu Müdahele Nedenini Belirtmek Sorumlu ve Saygılı Bir Yönetici Profilinin En Güzel Örneğidir...

Son 4-5 Aydır Bi Dünya Yazım Silindi , Bi Sürü Konularım Kaldırıldı Ancak 1 Hafta Önce BOUN İsimli Yönetici Konuma Müdahele Ettiğini Söyledi Bunun Dışında Tek Bir Açıklama , Tek Bir Bildiri Gelmedi Bana.Yazılı Sözlü İkaz ve Uyarılarımıza Rağmen Yapılan Telkinlerinde Boşa Çıktığını Şu Dakika İtibari ile Görüyorum.Bu Durumu Esefle Reddediyorum...

İnsanlara Biraz Değer Verip Paylaşımlarına Yada Görüşlerine Lütfen Profesyonelce Yaklaşarak Değerlendirin...Size Konular Silinmesin Post lar Silinmesin Demiyorum.Hatalı Yada Aykırı Her Paylaşım Tabi Silinecek Ancak Bunun Silinme Nedenininde Paylaşımda Bulunan Kişiye Bildirilmek Zorundasınız...

Teşekkürler...
Cevap: Herkese Saygı Lütfen
Alt 02.06.2010, 12:17   #2
DOCKA
Yiğido

DOCKA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 DOCKA ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Herkese Saygı Lütfen

benimde aynı şekilde yazmış olduğum yazılar daha önce silindiği için uzun süredir tek harf dahi yazmıyorum. bu konu dile getirildiği için yazma ihityacı hissettim. moderatör arkadaşlara şunu söylemek istiyorum tamam kabul herkes kafasına göre birşey yazmasın ama burada kayıtlı üyelerin tamamı sivas ve sivasspor için bir şeyler yapabilirmiyim bir katkım olurmu bunun peşindedir. anlamsız şekilde konuların silinmesi yada herhangi birisinin yazmış olduğu veya açmış olduğu bir konuyu silip başkasına mal etmenin mantıkla örtüşür hiçbir tarafı yoktur. bu konuda site yönetiminin bundan sonra daha temkinli yaklaşacağını ümit ediyorum gerçi daha önce de bu konuda yazı yazmıştım pek kaale alınmadı ama bu seferde bekleyip hayırlısı diyeceğim
DOCKA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı DOCKA'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.06.2010, 12:21   #3
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Nasıl olacak peki arkadaşlar?Hiç bir konu ya da yazı silinmeyecek mi?O zaman modlara ne gerek var!Biraz anlayışlı olunmalı.Sitede gereksiz yüzlerce konu var.Bize ne Antep'in kiminle anlaştığından bize ne bilmem kimden.Nette bulduğumuz bir haberi kopyala yapıştır yapıp konu açmakta bir emek de yoktur!
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Metal Gear'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.06.2010, 12:30   #4
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1579 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Benimde çok konum silindi çokda yorumum silinmiştir. peki nedeni nedeni belli uygun değilse tabiki silinecek.herkes kendi işini yapacaksa görevliye ne gerek var. yaz çiz işin bitince git böylemi olması gerek, hayır düzen şart ipin ucunu kaçırdığınız zaman tutması zor olur. ben istiyorumki siteye girdiğim zaman Sivasspor ağırlıklı konular daha çok olsun. tabi önemli diğer konularda olmalı olması gerek fakat biraz dozunu ayarlamak gerek.

Ali şunu aldı veli elinden kaçırdı gibi bize uzak olan transfer haberlerinden bizene.Biz nasıl Sivasspor sevdalısı olarak girip konuları okuyor yorum yapıyorsak Görevli arkadaşlarda aynen bizim gibi oldukları için görevlerini yapmaya çalışıyorlar..

Son cümlem herkes bildiğini yapacaksa görevliyede gerek yok ozaman......

Bu düşüncem hiç kimseye bir art niyet olarak düşünülmesin.
Burdaki düzen hepimizin faydasına olur,diyor bu konuda daha fazla tartışmak ve gereksiz yere kalp kırmak istemiyorum..Saygılar.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.06.2010, 12:39   #5
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 948 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Eleştirilerini yazıya döken arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Elbette sitemizin daha iyi ve daha güzel hizmet verebilmesi için her türlü yapıcı eleştiriye hepimizin ihtiyacı var. Bu veya benzer diğer konularda sıkıntısı olan değerli üyelerimiz bu forum veya özel mesaj kanallarıyla sıkıntılarını dile getirirlerse, elbette bu istekler kendilerine hizmet olarak geri dönecektir.

Saygılarımla.

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.06.2010, 13:14   #6
V1CT0RY
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 921 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Nasıl olacak peki arkadaşlar?Hiç bir konu ya da yazı silinmeyecek mi?O zaman modlara ne gerek var!Biraz anlayışlı olunmalı.Sitede gereksiz yüzlerce konu var.Bize ne Antep'in kiminle anlaştığından bize ne bilmem kimden.Nette bulduğumuz bir haberi kopyala yapıştır yapıp konu açmakta bir emek de yoktur!
Alıntı:
Benimde çok konum silindi çokda yorumum silinmiştir. peki nedeni nedeni belli uygun değilse tabiki silinecek.herkes kendi işini yapacaksa görevliye ne gerek var.
Okuduğunuzu Anlayamamışsınız Her Halde...

Özellikle Son Paragrafı Geri Dönüşüm Yaparak Okuyun...

Uygun Görülen Konular Postlar Silinir.Ancak Konu Veya Post Sahibinede Gerekçesi Belirtilmek Zorundadır...İbaresi Eklenmiş Oraya.Olayı Ben Bunu İstiyorum , Sen Bunu İstiyorsun Durumuna Çekip Konuyu Başka Yönlere Kaydırmayın.Konu NEDEN MESAJLARIMIZ SİLİNİZYOR Değil , Konu MESAJLARIMIZ SİLİNİYOR AMA BİZE GEREKÇESİ NEDEN SUNULMUYOR dur.Umarım Bu Kez Anlaşılmıştır...

(Not: Bu Sitedeki Haberlerin %99.9 u Kopyala Yapıştır Yoluyla Kaynak Belirtilerek Yapılmıştır ve Yapılacaktır.Sizi İlgilendirmeyen Konu Başkalarını İlgilendirebilir Sizi İlgilendiren Konularda Başkalarını İlgilendirmeyebilir )
Alt 02.06.2010, 13:28   #7
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1579 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Konuyu anladık kardeşim bundan emin ol. her silinen konuya mesaj atılıp bilgi verilecek diye bir kural yokki ,yoksa varda bizimmi haberimiz yok.nedeni belirtilemezmi belirtilse iyi olur ama belirtilmiyorsada neden belirtilmiyor denilmemeli. ben hatamı biliyorsam belirtmelerinede gerek yok zaten.her silinen mesaja ve konuya Pm atarlarsa görevli görevini nasıl yapacak.herkesin zamanı kısıtlı olabilir. benim zamanım çok fakat herkesin zamanıda çok olacak diye birşey olamaz..

Kendi adıma ne silinen konularım hakkında nede mesajlarım hakkında bi bilgilendirme istemiyorum istememde.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.06.2010, 14:59   #8
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

153 Mesajına 254 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 serhatcan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

farklı fikirlere tahammulü olmayanların ilerleme kaydedeceğini söylemek akıl dışıdır. her fikrik kendi içinde doğruları vardır. yok bu benden değil,yok bu benim dünya görüşümü eleştiriyor mantığı geri kalmışlığın göstergesidir. rencide,hakaret,seviyesizlik olmadıktan sonra her fikir söylenmeli yazılmalı, fikri olmayanların hayattaki aldıkları nefesi boşuna alıyorrlar demektir. farklı fikişrler ilerlemenin göstergesidir. sanırım biz sivasslılarında birbirimize tahammul etmeyerek,farklı fikişrlere tahammülsüzlük göstwererek sivasın geri kalmasındaki en büyük etkenlerdeniz.
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı serhatcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.06.2010, 15:06   #9
atababa111
Tecrübeli Yiğido

atababa111 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

148 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 atababa111 FAZLA SÖZE GEREK YOKatababa111 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bir çoğumuz bu konudan müzdarip. Saygı çerçevesinde ve verilen emeğe saygı duygusuyla söylüyorum tüm bunlar amatörce yapılan moderatörlüklerden kaynaklanmaktadır. Bir çok yazımız silindi ve gerekçe söylenmedi ve şimdi burada bizler nadiren yazmaktayız.eski performansımız kalmadı.sadece pasif ziyaretçi olarak devam etmekteyiz. En önemlisi eskiden her konuda görüş belirten bizler şimdi sessiz çoğunluğun sesi olarak görülmekten başka bir şey yapmamaktayız.

Saygılarımla

Ataman Başpınar
Alt 02.06.2010, 16:39   #10
V1CT0RY
Usta Yiğido

[B]
Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
[B] her silinen konuya mesaj atılıp bilgi verilecek diye bir kural yokki ,yoksa varda bizimmi haberimiz yok.nedeni belirtilemezmi belirtilse iyi olur ama belirtilmiyorsada neden belirtilmiyor denilmemeli. ben hatamı biliyorsam belirtmelerinede gerek yok zaten.her silinen mesaja ve konuya Pm atarlarsa görevli görevini nasıl yapacak.

Salim Bey ; Bu Bir Kural Değil Kişilere Profesyonel Yaklaşmaktır.Burayı Yönetenlerde Buraya Biz Yorum Yazıp , Konu Açan Bizlerde Mükemmel Değiliz.O Sebeple Yöneticilerin Her Müdaheleside Doğrudur Diye Bir Yargı Yoktur...

Silinen Her Mesaj Sahibi Üye Hatalı Olduğundan mı Siliniyor?Yada Tersten Sorayım Siz Hatalı Olduğunuz Bir Yazıyı Neden Silineceğini Bile Bile Açıyorsunuz Yada Yazıyorsunuz?...Söylediğinizde n Anlaşılan Bu.

İşte Bizim Dediğimizde Bu;
Hiç Kimse Mükemmel Değil , Ancak Yapılan Hataları Görmek ve Yanlışlıkları Ortadan Kaldırmak İçin Bu Yapılanma Yapılmak Zorunda.Bunun İçin Özel Mesaj (P.M.) Yolunada Gidilmesi Şart Değil.vbulletin Forum Modifikasyonlarında Bu Konuyla Alakalı Bir Bölüm Mevcuttur.Silinen Konu Konunun İçinde Kapatılmış Bir Şekil de Kalıyor Yönetici Bunu Neden Sildiğini Açıklaması ile Yazıyor. Şekildeki Gibi;

Birşeye Dikkat Çekiyorum;

Amacımız Üzüm Yemek Bağcıyı Dövmek Değil.

Siteyi Kötülemek Yada Karalamak İçin Değil Yapıcı Eleştirilerle Daha İyiye Nasıl Gidilir Onun Çabasındayız....

Etiketler
herkese, lütfen, saygı