Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Muhsin Ertuğral yeniden Afrika'da!
Alt 02.10.2011, 18:26   #1
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Muhsin Ertuğral yeniden Afrika'da!

Ajax Cape Town'dan ayrılarak Sivasspor'u çalıştıran Muhsin Ertuğral, yeniden bu takımın başına geçti

Bülent Uygun'un Sivasspor ile yollarını ayırmasından sonra Ajax Cape Town'u bırakarak takımın başına geçen Muhsin Ertuğral tekrar Güney Afrika'ya döndü.

Yeni dönemde Güney Afika'nın Golden Arrows takımı ile sözleşme imzalayan Ertuğral, Güney Afrika'ya gitmeden önce Sportstv'ye konuştu.

'GOLDEN ARROWS İYİ VE ÜRETEN BİR TAKIM'

Türkiye'de istediklerini yapamadığını belirten Ertuğral, “Türkiye'de futbolcu çalışmayı sevmiyor. Zor bir dönemde takımı devraldım ve elimden elimden geldiğince toparlamaya çalıştım ama başarısız olduğumu düşündüm ve ayrıldı. Türkiye'de kalmayı çok istedim ama olmadı.Güney Afrika benim evim ve gençlere önem veren, başarılı geçmişe sahip Golden Arrows'u tercih ettim” dedi.

"AJAX CAPE TOWN'DAN AYRILMAK HATAYDI"

Türkiye'deki futbol ortamın zor olduğunu belirten Etruğral “Ajax Cape Town'u bırakıp gelmek hataydı” diye konuştu. Ertuğral, “Yıllarca Ajax'ın çatısı altında çalıştım. Türkiye benim ülkem ve burada futbol adına iyi işler yapmak istedim ancak bu pek mümkün olmadı. Ajax'ın çatısından ayrılmak hataydı. Türkiye'de çok önemli deneyimler yaşadım ve mutlaka bana ciddi katkıları olacak” diye konuştu.

"ALTIMI OYAN TEKNİK ADAMLAR OLDU"

Göreve geldikten sonra çok farklı sorunlarla karşılaştığını da ifade eden Ertuğral, “Yıllarca yurtdışında görev aldım. Türkiye'nin futbolu kötüye gidiyor. Uluslararası seviyede başarılı olmak çok zor. Çok büyük paralar harcanıyor ancak başarı yok. Futbolcu çalışmayı sevmiyor. Antrenman yapmadan başarılı olmak istiyor. Teknik adamlar arasında saygı yok. Sivasspor'da görev alırken her kötü sonuçtan sonra altımı oymaya çalışan teknik adamlar oldu. Evet şimdi Türkiye'den ayrılıyorum ancak yeniden döneceğim. Türk futbolu Afrika'yı keşfetmeli” diyerek sözlerini bitirdi
kaynak:sporx

eski td'mize basarilar diliyorum ve bize afrikali iyi oyuncular gondermesini istiyorum
Cevap: Muhsin Ertuğral yeniden Afrika'da!
Alt 02.10.2011, 18:29   #2
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Muhsin Ertuğral yeniden Afrika'da!

Aslında Muhsin Hoca ile konuşmak lazım.Orada yetişen iyi oyuncuları Sivasspor`a yönlendirsin .
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.10.2011, 18:46   #3
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Muhsin hoca'ya sonsuz başarılar diliyorum.Türkiye'de kıymeti bilinmedi.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Turan 59'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.10.2011, 19:36   #4
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Tam bir taktisyen... Ama kendisi çok kötü bir zamanda ve ekibini oluşturamadan ayrılmak zorunda... Takımın başına getirilmesi gereken bir hoca.. Şayet birgün hoca ihtiyacımızı olursa mutlaka sezon başında getirilmeli ve mutlaka ekibinin oluşturulması sağlanmalı... Yoksa kesinlikle boş bir hoca değil.. Ajax ile çalışmış, büyük organizasyonlarda bulunmuş bilgili ve efendi kişiliğe sahip birisi... Bizim bünyemize ve karakterimizede uygun... Ben şahsen kendisini çok seviyordum.
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.10.2011, 21:13   #5
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

UZUN YILLAR afrikada hocalık yapmış bir hoca ajaxda altyapıda çalışmış nerddeyse afrikadaki tüm kaliteli oyuncuları tanıyan bir hoca bana göre çok erken türkiyeye geldi türk futbolunu tanımıyordu elinden geldiği kadar takımı düzlüğe çıkartmaya çalıştı olmadı türk futbolu sert oynanır muhsin hoca yumuşak oynattı takım kız gibi oynuyordu ne faoul ne sarı kart görüyordu helva gibiydik bundan sonraki futbol hayatında başarılar dilerim
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.10.2011, 21:29   #6
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 916 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Afrika futbolu ile Türkiye futbolu birbirinden çok farklı. Buraya uyum sağlayamadı kendisi ve yol yakınken bıraktı.Kendisine başarılar dilerim. Sivasspor'a faydam dokunsun istiyorsa Afrika'dan bize futbolcu önerebilir.
Alt 02.10.2011, 21:32   #7
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hoca diyor ki altımı oymaya çalışan teknik direktörler oldu. Biz de o dönemde hep bunları söyledik. Bunların kim olduğunu az çok tahmin ediyoruz
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mishka'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.10.2011, 22:19   #8
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

Iyi direktör olsaydın taideri aubeyi getirmezdin be hocam futbolcular antreman yapmadan başarılı olmak istiyor demişsin ama oda sizin işiniz sadece hocalık yapmak yetmez futbolcularla diyaloğuda iyi kurmak gerekir.o günki futbolumuz mide bulandırıcıydı rakip yüklenir atamaz bizde çıkabilirsek kontraya çıkar atar üstüne yatardık o sezonda zar zor yırtmıştık kefeni neyse yolun açık olsun hocam
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.10.2011, 22:23   #9
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 946 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Herşeyden önce Muhsin Hoca iyi bir insan, efendi ve dürüst bir şahsiyet. Bu güzel hasletlerinin yanı sıra başarılı da bir futbol adamı. Sivasspor'da neden işlerin düzelmediğini ise Bülent Uygun ve çetesine üstü kapalı laf göndererek açıklamış.

Şu ibretlik açıklamaları ise Sivasspor'daki Türk futbolcuların kulağına küpe olsun:

''Yıllarca yurtdışında görev aldım. Türkiye'nin futbolu kötüye gidiyor. Uluslararası seviyede başarılı olmak çok zor. Çok büyük paralar harcanıyor ancak başarı yok. Futbolcu çalışmayı sevmiyor. Antrenman yapmadan başarılı olmak istiyor...''

Sivasspor kulüp yönetiminin Muhsin Hoca ile irtibatı koparmamasını, özellikle Afrika futbolu ve futbolcu pazarını avcunun içi gibi bilen Muhsin Ertuğral'dan Avrupa'ya açılmak isteyen genç Afrikalı yıldızların Sivasspor'a kazandırılması konusunda destek almalarını ümit ederim.

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.10.2011, 22:30   #10
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Basarilar sayin muhsin beyfendi seni saygiyla selamliyorum. Dürüst bir kisilige sahip oldugun icin. Kiymetini bilemedi bizimkiler
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Elbeyliliyiz'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
afrikada, ertuğral, muhsin, yeniden

Seçenekler Arama
Stil