Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Önemli Olan İstikrar
Alt 05.11.2011, 16:53   #11
gürünlüyiğido58
Yiğido

gürünlüyiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 gürünlüyiğido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Önemli Olan İstikrar

tabiki önemli olan istikrar ama ben başta Rıza Hoca olmak üzere tüm takıma güveniyorum
Alt 05.11.2011, 17:30   #12
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 606 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Zaten takımımızın Bursa, Mersin ve Fb maçlarında oynadığı futbolla, Kayseri,Karabük ve Eskişehir maçlarında oynadığı futbol arasında siyahla beyaz kadar fark var. Bu sorunu çözebilirsek çok iyi yerlere gelebiliriz.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.11.2011, 18:47   #13
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

NE HİKMETSE SİVASSPOR kazandığı zaman kimse sivassporun oyununa değilde rakiplerin kötü oyununa bağlıyor istikrar için önce takımın kafası rahat olmalı kadro istikrarı olmalı sezon başından beri düştük düşeceğiz düşeriz tartışmaları içinde sezona başladık buda yetmedi diallo hayrettin kerim rada suarez kadir gibi oyuncuların sakatlanması takımda istikrarı etkiledi şimdi diallo hariç tüm oyuncular sağlam maç eksiği olan lar var şayet sivasspor böyle oynarsa inanıyorumki hedeflediğimiz ilk 8 sırada kalacağız ben buna yürekten inanıyorum.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.11.2011, 18:51   #14
furky.b
Usta Yiğido

furky.b - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

435 Mesajına 714 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 furky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Oyuncularını tebrik eden teknik adam; "Beşiktaş maçından önemli bir karşılaşmaydı. Oyuncularıma ne söylediyesem harfi harfine yapmaya çalıştılar, hepsini kutluyorum. Zorlu maçlara çıkacağız hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Önemli olan istikrarı devam ettirmek" dedi.

Neden bjk maçından daha önemli bir karşılaşmaydı bunu anlamadım Rıza Hoca? Yoksa bu maçta 6 puan aldıkta benim mi haberim yok ?
Ayrıca takımın istikrarlı sonuçlar alması için öncelikle kadro istikrarını sağlamak gerekir !!!
Kendisi Besiktasli Oldugundan, Ve Fenere Celme Takmak Istemesinden Daha Onemlidir Onun Icin Galiba
furky.b isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.11.2011, 20:21   #15
bulentt07
Yiğido

bulentt07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 bulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISI

Rıza hocam senin bu ictenligin dürüstlügün ve basarı hırsın sana olan güvenimizi sevgimizi hergün artırıyor.Sen Gercek Sivassporlular icin eskisehir yada kayseri macından sonrada bugünkü kadar degerliydin.İrlandalılar yenildikce atıp tutuyor yendigimizde kayboluyor.Allah senin sahsında tüm takımı korusun ve hep basarılı kılsın.
bulentt07 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.11.2011, 21:19   #16
erdaleren58
Acemi Yiğido

erdaleren58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

25 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 erdaleren58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ben dün feyazi izledim trt3 riza hocanin calistirdigi takimlar 6 haftadan sonra daha güclü olur nedeni Kondiksiyon bütün sezona yayar riza iyi hocadir iyi hocalarda bunu yaparlar.ikinci bir konuda kimse farkindami bilmiyorum ama hic bir sivassporlu yönetici demec vermiyor herseyi riza göyüslemis gibi rizayada yazik deyilmi onun yükünü kimse paylasmiyor.ve burada riza hocaya küfür eden yaratiklara sahit oldum ben bir sivasli olarak cok utandim sonucda rizda bizler kadar sivassporludur taraftardir bir sivasspor taraftari birbirine küfür ederimi? inanin ben tiskindim bir hafta buraya bakmadim.
erdaleren58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda erdaleren58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.11.2011, 21:27   #17
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 797 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

su maci seyredince bjk macina uzulmemek elde degil ama gecmis gecmiste kalmistir onumuze bakmaliyiz takim iyi yolda
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.11.2011, 21:29   #18
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

biraz daha becerikli olursak avrupada boy gosteririz abartmiyorum cidden soyluyorum !
Alt 05.11.2011, 21:31   #19
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 797 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
furky.b Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kendisi Besiktasli Oldugundan, Ve Fenere Celme Takmak Istemesinden Daha Onemlidir Onun Icin Galiba
her takim icin kendi evinde kendi seyircisine karsi oynadigi mac onemlidir gayet normal
hocanin bu sozunun altinda illada bisey aramakmi lazim
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda avare'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.11.2011, 22:47   #20
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

takım her zaman aynı futbolunu oynuyorsa başarılısınız demektir. feneri yenmek uzayın keşfi gibi algılanmamalı. daha bir kaç hafta önce kayseride hezimeti unutmamalıyız. başarı kalıcı olursa önemlidir. sürekli olursa önemlidir. yanıp sönen saman ateşi gibi olursa neye yararki. alınacak öcümüz var trabzondan 6-1 in intikamı var. alın o intikamı o zaman diyeyimki gerçekten istikrarımız vardır. yoksa bir maç oynamışsınız neye yararki.

Etiketler
olan, İstikrar, önemli

Seçenekler Arama
Stil