Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Takımın Hedefi İlk 10 mu?
Alt 29.10.2012, 12:37   #21
KaRiZmA YiĞiDo
Acemi Yiğido

40 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 566 KaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISIKaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISIKaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISIKaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Takımın Hedefi İlk 10 mu?

Malesef İlk 10 Galiba Rıza ÇALIMBAY gibi antrörünüz olursa buda çok gibi Ya Bizim sorunumuz Yönetimden başlıyor.Pısırık kılını kıpırtmayan artık şu yükü bizden alsalar mantığıyla yönetilen bir kulüp.Hiçbir becerisi olamayan bir hoca ile ancak buraya kadar Neymiş Hakem şöyle Hakem böyle lan git topunu oyna vermeyecek hakemin anasını.....................le r işine bak kimi kandırıyon sen istifa et ve bu işi yapma bence senden hoca moca olmaz kendinine kandırma başkasını da kandırma işini iyi yapan ruh tazeleyecek bir yönetim ve iyi bir hoca bizi uçurur arkadaşlar.Rıza hocayı savunanlara bu yenilgiler kapak olsun alsana rıza neye yararsa.Bülent UYGUN buna 10 çeker be
KaRiZmA YiĞiDo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı KaRiZmA YiĞiDo'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2012, 12:57   #22
OzkanBaskan
Yiğido

OzkanBaskan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OzkanBaskan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sivas'a genç dinamik ve başarıyı kovalayan bir ekip lazım..Hedefi yüksek olan heyecanlı bir ekip hem takımı hem şehri hem de stada gelen taraftarı ufak bir hareketiyle coşturacak bir ekip duruşuyla konuşmasıyla ekol olacak bir ekip böyle uyuklayan maça müdahale edemeyen pasif bir ekip değil..

Son 15 dk. doldur boşalt yapılıyor bizim dört savunmacı da yerinden çıkamıyor artık ziya dayanamadığından gitti de gelişi güzel bir gol attı..Sizce de Navratilin son 10 dk olsa o doldur boşalt taktiğimiz var ya hani vazgeçemediğimiz o anlarda ilerde olması gerekmiyor mu Allah aşkına
belki bir hava topu indirir belki de kaza eseri dokunur da içeri gider düşüncesi sizlerde yok mu sadece bunu ben mi düşünüyorum?
OzkanBaskan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.10.2012, 13:09   #23
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 937 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Takımın Hedefi İlk 10 mu?

Sayın Arkadaşlar - diğer takımları çok izlemiyorsunuz herhalde ?

Bu takımın ligde kalması büyük başarıdır !

İlk 10 ise hayaldir !

Ligin sonunda kimin haklı oldugunu hep beraber göreceğiz !

*Yanılırsamda en mutlu kişiniz ben olurum ... İnşallah ben yanılırım ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.10.2012, 13:10   #24
KaRiZmA YiĞiDo
Acemi Yiğido

40 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 566 KaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISIKaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISIKaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISIKaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
http://www.dailymotion.com/video/xrg...calymbay_sport

Lig baslamadan önce! Bu Videoyu izlerseniz , RIZA CALIMBAY HOCANIN Lig baslamadan önce neye hazirlandigi görünmektedir.

BJK!!!
Sende bir kez değinin arkasında dur be Gardaş.Seninle Liğ başlamadan önce yine burda atışmıştım o zaman bu zaman bu siteye girmedim yorum yapmadım alsana Rıza Hoca tepe tepe kullan ben sana demiştim bu adamın aklı başka yerde kendi başka yerde bundan hoca felan olmaz anlasak bunu işimiz kolay da
KaRiZmA YiĞiDo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KaRiZmA YiĞiDo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.10.2012, 13:17   #25
FORZA 58 SİVAS
Acemi Yiğido

FORZA 58 SİVAS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

57 Mesajına 85 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 FORZA 58 SİVAS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza çalımbay ile ilk 5 hayal olur vizyonsuz bir hoca taktik anlayışı sıfır sadece ligde tutar rıza hoca baskasını beklemeyin
FORZA 58 SİVAS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı FORZA 58 SİVAS'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2012, 13:42   #26
halimsancak58
Acemi Yiğido

26 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 429 halimsancak58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaş birisi şu grosickiye söylesin ilk geldiği zamanları kanattan içeriye yürüyerek çalım atardı güzel asistler yapardı şimdi kaldır kafayı dağlara taşlara top DOĞA kim ya sen kıvanç gibi oyuncuyu gönder veya bırak , bence türkiyeliglerinde pres yapan basan ayrıca ileriye iyi sızarak goller atmış bizde KADİR bile kıvançın sayesinde geçen sene iyi prim yapmıştı. doğa yana geriye pas yapsın dursun bu sene bizi geçen seneden ayıran fark ORTA SAHA kıvanç-kadir-erman üçlüsü gibi pres pres... hatırlayın gs 2000 şampıyon olduğunda okan-suat-emre üçlüsü sayesinde takımları oynatmıyodu.bizde geçen sene öyledik başarı gelmişti şimdi ortasaha çökmüş kadire kalmış napsın adam... pres yaparak topu kaptığımız gibi hızlı aatıf- eski grosicki-eneramo-erman bu hücum gücü kimsede yok farkında değiliz silkelenmemiz lazım tren kaçar pişman oluruz.acilen ortasaha ya rakibe devamlı pres yapan basan oyuncu bi de rıza hocamı anlamıyorum defans dizilişini hayret ediyorum ısrarla navratil-erhan olmuyo murat akça kulübede çakılı kaldı adamın maç eksiğini kapatsın türkiye nin en iyi stoperi olur benden bu kadar
halimsancak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.10.2012, 14:29   #27
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Riza Calimbay´in aklinin bir kösesinde Besiktas oldugu sürece basarili olmamiz zor.

Daima ayni adamlari oynatiyor, sakatlik veya kart cezasi olursa oyuncu degistiriyor. Mehmet Nas´i ve Abdulkadir Özgen´i neden daha fazla oynatmiyor? Onlar oyuna girince oyunun seyri degisiyor, Riza hoca bunun farkinda degil mi? Bu adamlari ilk 11´de oynat artik. Bizimkisi ne yapiyor, geriye düstügümüz zaman bu oyunculari oyuna dahil ediyor.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.10.2012, 15:09   #28
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
KaRiZmA YiĞiDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sende bir kez değinin arkasında dur be Gardaş.Seninle Liğ başlamadan önce yine burda atışmıştım o zaman bu zaman bu siteye girmedim yorum yapmadım alsana Rıza Hoca tepe tepe kullan ben sana demiştim bu adamın aklı başka yerde kendi başka yerde bundan hoca felan olmaz anlasak bunu işimiz kolay da
Olabilir , ama o zaman RIZA CALIMBAY belki birsey yapar düsünce icindeydim , ayrica RIZA giderse kim gelecek bunuda HESABA katarak yorumumu yapmistim.

Bence artik MECNUN BASKAN devreye girmesi ve Masaya vurup , RIZA CALIMBAY'LA Takimin hedeflerin ne oldugunu , Baskan olarak Transferlerde yaninda oldugunu Baskan söylemesi gerek ve Sampiyonluga oynadigimiz Sezondaki performans'daki gibi Takimi tekrar eski günlerdeki gibi görmek istedigi Hocaya aktarmasi gerekir.

RIZA CALIMBAY takimdan ayrilsa suan daha iyi olacagini düsünmüyorum.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.10.2012, 15:24   #29
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1041 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Samet Aybaba'nın kötü gittiği şu dönemde Rıza'nın kötü gidişinin arkasında farklı şeyler düşünmüyor değilim. Ligin en geniş kadrolarından birine sahibimiz. Ucuz mağlubiyetler alıyoruz. İnşallah tekrar düzeltir Rıza hoca takımı. Devre arasında ise iyi transferler bekliyoruz bu sene Aatıf ve Erhan dışında verimli transfer yok.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda GokhanTurna'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.10.2012, 15:35   #30
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
GokhanTurna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Samet Aybaba'nın kötü gittiği şu dönemde Rıza'nın kötü gidişinin arkasında farklı şeyler düşünmüyor değilim. Ligin en geniş kadrolarından birine sahibimiz. Ucuz mağlubiyetler alıyoruz. İnşallah tekrar düzeltir Rıza hoca takımı. Devre arasında ise iyi transferler bekliyoruz bu sene Aatıf ve Erhan dışında verimli transfer yok.
Kesinlikle aynı fikirdeyim...bjk samet aybabayı yollayıp rıza hocayı isterse koşa koşa gider can sıkıcı nokta da bu, bir hoca gönülsüz çalışıyorsa kimseyi yüksek hedef masallarıyla kandırmasın hoş zaten yaptıklarıyla hedefleri de ortada ya neyse
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hedefi, takımın, İlk

Seçenekler Arama
Stil