Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Takımın Hedefi İlk 10 mu?
Alt 28.01.2013, 12:33   #51
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: Takımın Hedefi İlk 10 mu?

EKİM ayında yazmış oldugum yazı aşağıdadır.
Haklı çıkmaktan ötürü de mutsuzum maalesef ...

"Sayın Arkadaşlar - diğer takımları çok izlemiyorsunuz herhalde ?

Bu takımın ligde kalması büyük başarıdır !

İlk 10 ise hayaldir !

Ligin sonunda kimin haklı oldugunu hep beraber göreceğiz !

*Yanılırsamda en mutlu kişiniz ben olurum ... İnşallah ben yanılırım ..."
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.03.2013, 17:42   #52
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Takımın Hedefi İlk 10 mu?

kupada final hedefi koyunca çok sevinmiştik nihayet bir hedefimiz oldu demiştik..ama ligdeki hedefimiz belli değildi hatta amaçsızdı..ama bugünkü bursa maçında sonra anlaşıldı ki takımın hedefi artık LİGDE KALMAK!!!......
Alt 03.03.2013, 22:23   #53
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
•Ne hikmetse geçen sezon kapsından döndüğümüz play off tan ve yine Rıza hocayla bunu başardığımız bu mücadeleden sonra, hocanın bu sezon ilk 10 bizim için başarıdır şeklindeki söylemleri ve adeta hedefi küçülterek bizi sıradan, bir inip bir çıkan Antep gibi Gençlerbirliği gibi bir takım görünümüne sokmak istemesini anlayan var mı?

•Bu takım süper lige çıktığı 3.sezondan itibaren hep üst sıraları hedeflemiş hep çıtayı yükseltmiştir...SİVAS şehrinin kaderi için de üst sıraları hedeflemek zorundadır!!!

•Avrupa kapısından döndükten sonra 2 sezon son anda ligde kaldığımız günlerde bile sezon başında hep ilk 4 ilk 5 hedefi konulmuştu...Şimdi ne oldu da birden bire Rıza hoca bu sezon ilk 10 laflarını konuşuyor???

•Eldeki kadro anca buna yeter diyorsa neden sezon başında ısrarla eksik bölgeler için alternatfi olmayan yerler için transferde ısrarcı olmadı? Ya da bjkye gitmek için herşeyi yaparken transfer yapmayı unuttu mu yoksa?

• Eğer hoca unuttuysa bu taraftar asla unutmaz sayın hocam...ve asla bu takım hedef küçültemez...küçültürse artık ligin demirbaşı olmuş olan Sivasspora ve SİVAS şehrinin kaderine ihanet etmiş olur!!!
Üstadım...Transfer döneminde Sivasspora yapılan transferleri görünce bu transferler sıradan takımlar içindir. ''ŞAMPİYONLUK'' için bu toçularla asla bu iş olmaz bu takım kötü değil ama iyide değil orta sıralarda ilk 10 rahatlıkla oynayacak takımdır diye bir yorumum olmuştu....Bu gün işte o filmi seyrediyoruz.. Ve o dönemler burada bir çok kardeşim bana takımın bütçesi bu kadar bundan başka yıldız transferler mümkün değildir gibi bilgi vermişlerdi...Maalesef transfer olmadığı zaman(kaliteli) sonuç böyle oluyor...Yıldız transferler olmaz fakat bir jenarasyon yakalanırsa bu olabilir bu dediğimiz olay ise 40 yılda bir denk gelebilecek bir olay..Bursanın şampiyonluğu gs nin uefa şampiyonluğu..Her ikiside çok büyük yıldızlar olmadan ulaşılmış hedeflerdir...Biz galiba fazla şey istiyoruz..Eldeki malzeme belli iken takımın şampiyonluğa oynamasını istiyoruz...Benim Sivasspor adına her yıl parolam şampiyonlukla başlar...Hiç kimse bana gülmesin...Bu takımdır ki biz Bursayı sallayıp kendine getirip şampiyon yapan.....Ozaman olabiliyordu şimdi neden olmasın...Bu yıl olmaz ama ben yine söyleyeceğim yönetim şehir ne yapılması gerekiyorsa yapılsın ve bir an önce bu takım Bursadan sonra Anadoludan çıkan ikinci şampiyon olsun..Başkası olursa ciddi söylüyorum kahrolurum...
Alt 04.03.2013, 07:55   #54
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 976 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
http://www.dailymotion.com/video/xrg...calymbay_sport

Lig baslamadan önce! Bu Videoyu izlerseniz , RIZA CALIMBAY HOCANIN Lig baslamadan önce neye hazirlandigi görünmektedir.

BJK!!!
Hala hatasının cezasını çekiyoruz
Alt 04.03.2013, 08:46   #55
nunni5858
Yeni Yiğido

18 Mesajına 30 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 nunni5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
nefhret_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş Akça'yı anladım da diğerleri ne oluyor. Bu cerny Kart manyağı, her zaman yanlız bırakıyor takımı.Mehmet Nas arkadaş kaplumbağa ondan hızlıdır ve bireysel katkısı da yok. Abdulkadir dur bir düşüneyim... bu adam forvet ise hani nerde golleri? ben sana katılmıyorum. aatıf a alternatif olarak mehmet doğa v.b olmaz. doğa, mehmet nas satılsın adam gibi bir orta saha oyuncusu alınsın. zor değil ya örneklerini görüyoruz Antalyada, kasımpaşada...
abdulkadirin gittiği takımda ki gollerini ve asislerini izleyebilirsin biraz hoca deneseydi belki çok üyi bir oyuncu kazanırdık enaramo çokmu iyi ayağına her geleni kaleye atmaya çalışıp duruyor dünkü maçta hakana pas çıkarsa gol olurdu ama bizde bunları sorgulayan hoca yokkk,bu arada kıvançın golüçok güzeldi.murat akçanın üzerine durulsa navratil ve ranjonktan daha iyi bi stoper çıkar navratil topçu değil çok yavaş gereksiz ilerleyen haftalar gösterir,mehmet nas a gelince ilerlemiş yaşına rağmen bi çok maçta oyuna sonradan girmeyi hakediyor mücadele hiç bırakmıyor doğa oynadıktan sonra nas herzaman oynardı.cery görev adamı elinden geleni yapar koçar mücadele yapar.
nunni5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.03.2013, 19:37   #56
fatihada58
Yiğido

fatihada58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 fatihada58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Değerli kardeşim yorumlarını beğenerek ve her seferinde takdir ederek okuyorum. Bütün iyi niyetin için sonsuz teşekkürler...
Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Üstadım...Transfer döneminde Sivasspora yapılan transferleri görünce bu transferler sıradan takımlar içindir. ''ŞAMPİYONLUK'' için bu toçularla asla bu iş olmaz bu takım kötü değil ama iyide değil orta sıralarda ilk 10 rahatlıkla oynayacak takımdır diye bir yorumum olmuştu....Bu gün işte o filmi seyrediyoruz.. Ve o dönemler burada bir çok kardeşim bana takımın bütçesi bu kadar bundan başka yıldız transferler mümkün değildir gibi bilgi vermişlerdi...Maalesef transfer olmadığı zaman(kaliteli) sonuç böyle oluyor...Yıldız transferler olmaz fakat bir jenarasyon yakalanırsa bu olabilir bu dediğimiz olay ise 40 yılda bir denk gelebilecek bir olay..Bursanın şampiyonluğu gs nin uefa şampiyonluğu..Her ikiside çok büyük yıldızlar olmadan ulaşılmış hedeflerdir...Biz galiba fazla şey istiyoruz..Eldeki malzeme belli iken takımın şampiyonluğa oynamasını istiyoruz...Benim Sivasspor adına her yıl parolam şampiyonlukla başlar...Hiç kimse bana gülmesin...Bu takımdır ki biz Bursayı sallayıp kendine getirip şampiyon yapan.....Ozaman olabiliyordu şimdi neden olmasın...Bu yıl olmaz ama ben yine söyleyeceğim yönetim şehir ne yapılması gerekiyorsa yapılsın ve bir an önce bu takım Bursadan sonra Anadoludan çıkan ikinci şampiyon olsun..Başkası olursa ciddi söylüyorum kahrolurum...
fatihada58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fatihada58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
hedefi, takımın, İlk