Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Hedef Avrupa
Alt 03.11.2012, 16:21   #1
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1224 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI
Standart Hedef Avrupa

Sivasspor kaptanı Uğur Kavuk, ”UEFA Avrupa Ligi’ne katılmak istiyoruz. İyi maçlar çıkarabilirsek Şampiyonlar Ligi ön elemesi bile olabilir" dedi.

Spor Toto Süper Lig’de 9 haftanın ardından 11. sırada yer alan Sivasspor’da futbolcular hedeflerinin Avrupa’ya gidebilmek olduğunu bildirdiler.

AA muhabirine hedeflerini açıklayan Takım Kaptanı Uğur Kavuk, lige iyi başladıklarını ve puanlar topladıklarını belirterek, ”Tek kaybımız son haftaki Akhisar Belediyespor maçı oldu. Ondan önceki Medikal Park Antalyaspor maçında bir beraberlik çıkarabilseydik, istediğimiz hedefleri tutturuyorduk. Lig bazında baktığımız zaman hedeflerimiz doğrultusunda 4 puan kaybımız var. Şu anda 12 puanımız var” dedi.

Kaybettikleri puanları Orduspor maçıyla telafi etmek istediklerini anlatan Kavuk, ”Bu yıl geçen senenin üzerine koyup gidemediğimiz UEFA Avrupa Ligi’ne gitmek istiyoruz. İnşallah bunu başarırız. Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor puan sıralamasında hemen üstümüzde. Herkes sıkıntı yaşıyor. Biz de son iki hafta sıkıntı yaşadık. İnşallah bundan sonra daha iyi konsantre olup, daha iyi maçlar çıkartıp tekrar üst sıralara çıkarız” diye konuştu.

Sivasspor formasını 4 sezondur giydiğini hatırlatan Kavuk, sözlerini şöyle sürdürdü: ”Biz çok kötü sezonlar da geçirdik. Geçen sene çok güzel bir sezon geçirdik. Benim ve takımımın hedefleri aynı. UEFA Avrupa Ligi’ne katılmak istiyoruz. Mümkün olursa iyi maçlar çıkarabilirsek Şampiyonlar Ligi ön elemesi bile olabilir. Bunu zaman gösterecek. Türkiye’de hedefimiz UEFA için istediğimiz puanı yakalamak. Ondan sonra da Şampiyonlar Ligi olur, Şampiyonlar Ligi ön eleme olur onu kovalayacağız.”

Aatif Sivas’ta mutlu

Orta saha oyuncusu Aatif Chahechouhe ise lige iyi bir başlangıç yaptıklarını dile getirerek, ”Son haftalarda aldığımız bazı şanssız mağlubiyetlerimiz var. Ama bu da çok önemli değil diye düşünüyorum. Çünkü futbolda böyle şeyler oluyor. Kazanmak da var, kaybetmek de. O yüzden bizim için çok önemli değil. Önümüzde birçok maç var. O maçlarda bunu telafi edeceğimizi düşünüyorum. Umuyorum ki bu hafta sonu oynayacağımız Orduspor maçından da iyi bir şekilde ayrılacağız” dedi.

Türkiye’de top koşturmaktan dolayı mutlu olduğunu anlatan Aatif, Spor Toto Süper Lig’in sert ve güce dayalı bir lig olduğunu ifade ederek, ”Çok iyi top yapan, çok iyi pas yapan takımlar var. Bu ligde oynamak gerçekten mutlu ediyor. Hedeflerime gelirsek şu anda Sivas’ta mutluyum. Yapmam gereken ileriyi değil, anı düşünüp Sivasspor’a elimden geldiği kadar fayda verebilmek. İlerleyen zamanlarda da tabii ki Türkiye’de büyük bir takım olursa da neden olmasın? Futbolu sonuçta kendim ve ailem için oynuyorum. Sivas’ta top oynamak gerçekten güzel. O yüzden şu anda Sivasspor için elimden gelenin en iyisini vermeye çalışıyorum” diye konuştu.

Kaleci Milan Borjan

Akhisar Belediyespor maçında sakatlanan ve bir süre sahalardan uzak kalacak olan kaleci Milan Borjan ise ”Amacımız ligi en iyi şekilde bitirip UEFA Avrupa Ligi’ne katılmak” dedi.

Avrupa Ligi’nde yer almanın hem Sivasspor, hem Sivas, hem de taraftarlar için çok iyi olacağını belirten Borjan, ”Bu bizim amacımız, elimizden geleni yapıp en iyi şekilde ligi bitirmeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.

Borjan, Sivasspor’un kendisi için bir şans olduğunu vurgulayarak, Sivasspor Kulübü’nün her türlü imkanı kendilerine sunduğunu, Sivas halkının da kendilerini en iyi şekilde ağırladığını söyledi. Borjan, takım arkadaşı Aatif’e benzetildiğini de dile getirerek, ”İkimizde kısa saçlıyız ve insanlar beni Aatif zannediyorlar” dedi.
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Hedef Avrupa
Alt 03.11.2012, 16:33   #2
Ricardo Pedriel
Tecrübeli Yiğido

157 Mesajına 207 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 494 Ricardo Pedriel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hedef Avrupa

umut kesmek yok geçen sezon ilk yarıyı yine 11.sırada kapatmış 5 hafta içinde 4.sıraya yükselmiştik ancak hakemler sayesinde 7.sırada tamamlamıştık normal sezonu
Ricardo Pedriel isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.11.2012, 16:48   #3
ahmet ali
Yiğido

172 Mesajına 266 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 ahmet ali Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

İyimser olmak çok iyidir.
Kendi adıma "bu sene düşmeyelim yeterli" diyorum.
Avrupa ligi,Şampiyonlar lig elemelerine katılmak ancak önümüzde ki sene çok yararlı transferler yaparsak olabilir.Çok daha iyi bir kadromuzun olması şart....
ahmet ali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.11.2012, 18:51   #4
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

uğur umutlu konuşmuş. ama bunun gerçekleşebilmesi için öcelikle oyunumuzu düzeltmemiz lazım. en azından geçen seneki oyunumuza yaklaşsak dahi yeterli. devre arası 3 tane de nokta transfer yaptı mı uğurun bu söyledikleri olmayacak bir iş değil. biz bunu daha önce yaptık. Allah'ın izniyle yine yaparız...
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda poolat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.11.2012, 21:09   #5
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Sahada konuşun bu söylemler bizi Avrupa'ya taşımaz,Antalya,es es ve Bursaspor şu anda formda takımlar istikrarımız yok
Alt 03.11.2012, 22:56   #6
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben Antalya ve Akhisar maçları öncesinde zorlu fikstürü iyi atlattık diye çok umutlanmıştım, ama son 2 maçtaki sonuçlarla adeta okyanusu aşıp derede boğulmduğumuzu düşündüm. Artık önümüzdeki maçlarda da iyi seriler yakalayıp ilk 5'e girmeliyiz. Zaten BJK büyük ihtimalle bu senede borçlarından dolayı gidemez ilk 5 e girersek Avrupaya gideriz. Ama bu mantelite ile zor
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2012, 01:17   #7
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kendisi bu sölediklerine inanıyomu acaba oyun sıfır defans sos hedef avrupa ligi
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2012, 02:42   #8
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

'Orduspor maçı final maçı' konusuna dün yazdığım mesajı şöyle bitirmiştim.
...Aslında mesele şahıs olarak futbolcularda yada hocada veya maçlarda,rakip takımlarda falan değil,düşüncede. Sivassporumuzun bir süreden beri ısrarla vites küçültmesi bekleniyor. Belki bana öyle geliyor.
Orduspor bu sezona şampiyonluk parolasıyla başlamıştı. Bilmem anlatabildim mi?

Hedefin net olması gerektiğini, en önemli meselenin bu olduğunu anlatmaya çalışmıştım. YerliTurkuaz üyemize ve Uğur Kaptan'a teşekkür ediyorum. Ben cevabımı aldım.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2012, 09:31   #9
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Şuan ki kadro zirveye oynadığımız kadrodan kat kat daha kaliteli Rıza hoca ve oyuncular işi ciddiye alıp her maça asılırlarsa bırakın avrupayı şampiyonluk bile gelir
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2012, 10:26   #10
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Ugur kardes ,Sivasspor taraftari senden demec istemiyor ayaginla beynini birlestirip sahaya yüreginide koyarak oynamani istiyor.Avrupa hususunda demec vermek sana kalmamis.Sen futbolunu oyna ve Sivasspor taraftarinin beyenisini kazan.Taraftar seni sadece tac atarken görüyor.....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
avrupa, hedef

Seçenekler Arama
Stil