Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Son Dakika!!! Doğa kentten ayrıldı
Alt 15.11.2012, 07:51   #11
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Son Dakika!!! Doğa kentten ayrıldı

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
rıza hocanın kerim zengin sandro rada bednar mahmut boz faty bitanede kaleci vardı unuttum öyle transfer kazıklarından bitaneside doğa kaya hiçbir futbolcunun şehrimizi böyle terketmesi iyi değildir belki iki taraf içinde hayırlı olacaktır zaten alınması yanlış karardı trabzonda hamitte yuhlanıyor ancak şehri terketmedi ilk yarının bitmesine 6 hafta var herşey bizim için sakatlığı var cezası var enazından ilkyarıyı bekleyebilirdi sağlık olsun yolu açık olsun bundan sonraki futbol hayatında başarılar dilerim bu transferde rıza hoca ve yönetime kapak olsun
1 veya 2 maç sonra ayrılan kaleci LUBOS KAMANAR dı .Trabzonda yuhlanan HALİL.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.11.2012, 08:00   #12
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Cevap: Son Dakika!!! Doğa kentten ayrıldı

Hayırlısı olsun, kimler geldi kimler geçti ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.11.2012, 08:06   #13
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1578 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Doğa'nın gitmesine üzülmedim olayların bu noktaya gelmesine ve Doğa'nın bu şekilde Sivas'tan ayrılmasına üzüldüm.Ayrılık bu şekilde olmamalıydı.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.11.2012, 08:37   #14
Rallim58
Gast

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Doğa'nın gitmesine üzülmedim olayların bu noktaya gelmesine ve Doğa'nın bu şekilde Sivas'tan ayrılmasına üzüldüm.Ayrılık bu şekilde olmamalıydı.
Bir futbolcu, sahaya "kötü oynayıp yuhalanmak istiyorum" diye çıkmaz. Kötü oyununun neticesinde takımının mağlubiyetine de vesile olabilir.

Ancaakkk...

Hiç bir futbolcuya; Defol git.. adi insan ....... veya yazamadığım ve insanlığa yakıştıramadağım galiz küfürlü tepkileri söylemeye kimse ama hiç kimsenin hakkı olmadığını düşünüyorum.

Onun da ailesi, çoluk çocuğu sevenleri var. Onunda en az senin benim kadar onuru, gururu var. Bugün Doğa'ya yarın kime olacak endişeleri futbolculara yerleşirse; kimse kusura bakmasın Sivassporu süper ligde zor görürüz. Çünkü Sivas'a gelen futbolcu olmaz.

Evet, tepki gösterilmeli mi? El Cevap kesinlikle gösterilmeli, ama adabınca, ahlakınca ve insanlıkla olmalıdır. Empati yapıp, o söylediğiniz sözlerin yarısını bir başkası size söylediğinde ne yapabileceğinizi hayal bile etmek istemiyorum. (Tabii çoluk çocuk değilseniz)

Doğa'ya tepkiye evet ama şekline hayır... Trabzonda Hamit örneği veriliyor, "yuhalamak" başka Doğa'ya yapılan başka...

Lütfen herkes ama herkes yapacağı eylemi tepkiyi, süzgecinden geçirmeden dışa vurmasın... Vuran varsa otokontrol sistemi devreye girererek gereği yapılmalıdır.

Belki Sivassporumuz ve Doğa adına hayrılı oldu denilebilir ama gönderilme şeklini tasvip etmiyor, hayırlı görmüyorum. Doğa'ya bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyorum.

Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.11.2012, 08:45   #15
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

bence iyi sıkıntı yok olmazda zaten hiçbir katkısı olmadı
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ccey'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.11.2012, 08:52   #16
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

sana yapılanı asla ve asla tasfip etmiyoruz doğa yolun açık olsun bundan sonraki futbol yaşantında başarılar dilerim
Alt 15.11.2012, 09:08   #17
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Yarın bir kaç kendini bilmez taraftar bundan cesaret alarak Uğura küfür eder diğersi gün bir kaç kendini bilmez taraftar sevmediği futbolcuya küfür eder. Peki sonuç ne olacak? Olan Sivasspora olacak insanlara küfür hakaret ederek protosto edilmez madem sahaya çıktı kötü oynadı bunu ıslıklayarakta yapılabilirdi. Yazzık yazzık hemde çok yazzık Doğayı sev yada sevme ayrı bir konu ama hiç bir futbolcu kötü oynamak için sahaya çıkmaz çünkü maç başı primi var transferi var varda var
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Ahwettt'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.11.2012, 09:19   #18
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

257 Mesajına 394 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Diyecek söz bulamıyorum Sonunda kaçmış ha olacağı buydu Bu oyuncuyu SİVASSPORA GETİRENLER UTANSIN Devre arasında transfer şart
H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda H_Turan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.11.2012, 09:36   #19
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Taraftar büyük terbiyesizlik yaptı. Nolursa olsun bir takım kötü gidiyorsa burada ön plana çıkması gereken isimler değil takımdır. Akhisar maçında herkes iyi de bir tek Doğa mı kötüydü?
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda PETKOVİC'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.11.2012, 09:51   #20
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 489 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Taraftar büyük terbiyesizlik yaptı. Nolursa olsun bir takım kötü gidiyorsa burada ön plana çıkması gereken isimler değil takımdır. Akhisar maçında herkes iyi de bir tek Doğa mı kötüydü?
Bana cevap hakkı doğmuş. Doğa'ya küfredilen maç Akhisar maçı değil Eskişehir maçıydı (Ankarada yaşadığım için maçı tvden izledim küfür olayına şahit olmadım) DOĞA DIŞARI diye bağırılan maç Akhisar maçıydı, tezahüratı arka sırada oturan üniversiteli gençlerle başlatan bendim. Ve o tezahürat Akhisar maçında Doğanın rezil oyuna değil, o haftaya kadar oynadığı kötü futbola ve Rıza Hocanın yanlı kadro kurmasınaydı. Zaten mesajı Rıza Hoca da aldı 45'de değişikliği yaptı. DOĞA DIŞARI tepkisi gayet insancıl bir tepkidir. Kadroya girmeyi haketmediği halde Rıza Hoca kontenjanından kadroya alınmasına bir tepkidir. Ki kadroya girmeyi haketmediğini gerek adam ben gidiyorum dediğinde ''Hayır sen bu kadronun oyuncususun bir yere gidemezsin'' demeyişinden ve Mehmet Nasın olumlu performansından anlayabilirsiniz. Siz ve sizin gibiler şunu anlamalısınız, taraftar tepkisini ortaya koymalı. Hiç mi rahatsız olmuyorsunuz Mehmet Nas bu kadar formdayken Doğanın 11 de çıkıp başarısız olmasını. Birde takımdaki diğer oyuncuların yerine koyun kendinizi. Ben o takımda Mehmet Nas olsam hoca benim hakkım olan formayı Doğa'ya verse, Doğa çıkıp adam gibi futbol oynamasa ve buna 10.000 kişiden bir ses çıkmasa ''başlarım takımına'' derim bırakırım işin peşini...

ARKADAŞLAR BİZ DOĞA DIŞARI DİYE BAĞIRIRKEN ASLINDA KRAL ÇIPLAK DİYE BAĞIRDIK VE BU GELİŞMELER OLDU.
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
ayrıldı, dakika, doğa, kentten

Seçenekler Arama
Stil