Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'u Karıştıran Teklif
Alt 19.01.2013, 22:48   #21
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Sivasspor'u Karıştıran Teklif

simdi Bülent Uygun zamanindaki oyuncularimiza gelen tekliflere vede oyuncularin vede Bülent hocanin aciklamalarini bugün Riza hocayla kiyasliyorumda Riza hocam bir oyuncuyu kaybetmek icin ne gerekiyorsa yapiyor hem oyuncuyla catisiyor hem oyuncuyu herkesin önüne atiyor

yapacagi aciklama kesinlikle su olmali Grosicki kaliteli oyuncu tekliflerin gelmesi normal bizim vede oyuncunun menfaatleri dogrultusunda ne gerekiyorsa onu yapariz diyip cikmali

Ayriyetden Grosicki ben gitmek istiyorum falan bile demiyor hoca ve yöneticiler karar verir diyor

Hadi riza hocam birde sunu söylemeden gecemeyecegim Besiktas Teknikdirektörle imza atana Kadar Besiktasla ilgili aciklamalarin unutdugumu zu sanma.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı yigido yakup'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.01.2013, 22:52   #22
sivastatlıbelam
Usta Yiğido

sivastatlıbelam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 sivastatlıbelam FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigido yakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
simdi Bülent Uygun zamanindaki oyuncularimiza gelen tekliflere vede oyuncularin vede Bülent hocanin aciklamalarini bugün Riza hocayla kiyasliyorumda Riza hocam bir oyuncuyu kaybetmek icin ne gerekiyorsa yapiyor hem oyuncuyla catisiyor hem oyuncuyu herkesin önüne atiyor

yapacagi aciklama kesinlikle su olmali Grosicki kaliteli oyuncu tekliflerin gelmesi normal bizim vede oyuncunun menfaatleri dogrultusunda ne gerekiyorsa onu yapariz diyip cikmali

Ayriyetden Grosicki ben gitmek istiyorum falan bile demiyor hoca ve yöneticiler karar verir diyor

Hadi riza hocam birde sunu söylemeden gecemeyecegim Besiktas Teknikdirektörle imza atana Kadar Besiktasla ilgili aciklamalarin unutdugumu zu sanma.
aynen katılıyorum yönetim en iyi oyuncusunu kaybetmek için her şeyi yapıyo. elimizde başka bir alternatif mi varda gönderiyosunuz.elde tutmaya çalışın.satılacaksa da avrupada bir takıma gitsin
sivastatlıbelam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivastatlıbelam'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.01.2013, 22:57   #23
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

iyi oynayan groseçkiyi sözleşmesi bitiminde 5 milyon € dan aşşağı satmayız şöylede gerçek var groseckiyle rıza hoca arasında sanki soğukluk var futbolcuda isteksizlik var şuanda teklif 3 milyon€olursa verilmesinden yanayım hamdallah o boşluğu doldurur üstünede 2 3 oyuncu daha alırız bu saatten sonra groseckinin sivasa katkısı olacağına inanmıyorum
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.01.2013, 23:35   #24
34orhan58
Yiğido

93 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt

eğer bu oyuncuyu kazanmak yerine kaybetmeyi düşünpde satarsanız en rıza hocam ve bu zamana kadar kendi adıma hep olulmu düşündğüm yönetim bundan sonra size karşı fikirlerim tamaıyla değişir bir tarftar olarak
34orhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.01.2013, 23:36   #25
58megayigido
Tecrübeli Yiğido

58megayigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

193 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 58megayigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Grosicki takimimizin butun tehlikeli ataklarinda olan nadir bir futbolcumuz onu satilmamasi taraftariydim bugune kadar ama bugunku konusmasina bakarsak bu saatten sonra sivasa pek yararli olacagini dusunmuyorum. Eger geri kazanilamassa buyukbir kaybimiz olur grosickki sivassporun en buyuk yildizidir tartismasiz ....
Alt 19.01.2013, 23:38   #26
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

saygıdeğer futbol duayenleri grosicki eğer bunu demişse vede satılmıyorsa grosickiyi kimse koşturamaz ve 1 sezon sonra beleşe gider
adamın son 1 sezonda olumlu bir hareketi varsa söyleyinde bizde görelim bu oyuncu hemen satılmalı ve ondan gelecek parayla 2-3 sağlam oyuncu alınmalı

yönetimin hatası grosiçkiyi devre arasında transfer bütçesi yapıp 3-4 adam gibi transfer yapacaktı ama hala şansı var sat ve ondan gelen parayla takımın eksiklerini gider inş mehmet yıldız gibi elimizde patlamaz
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı stain'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.01.2013, 23:46   #27
34orhan58
Yiğido

93 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt

Alıntı:
stain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
saygıdeğer futbol duayenleri grosicki eğer bunu demişse vede satılmıyorsa grosickiyi kimse koşturamaz ve 1 sezon sonra beleşe gider
adamın son 1 sezonda olumlu bir hareketi varsa söyleyinde bizde görelim bu oyuncu hemen satılmalı ve ondan gelecek parayla 2-3 sağlam oyuncu alınmalı

yönetimin hatası grosiçkiyi devre arasında transfer bütçesi yapıp 3-4 adam gibi transfer yapacaktı ama hala şansı var sat ve ondan gelen parayla takımın eksiklerini gider inş mehmet yıldız gibi elimizde patlamaz
hemşerim benm tepkim kamile değil rıza hocaya kamilin söylediklerinde ben ters bişey görmüyorum ama bir takımın antrenörü çıkıp basın ve tarftarın önünde futbolcu böyle demiş diye onu eleştiryorsa ben kusuru oyuncuda değil hocada ararım ayrıca SİVAS taki bursayla oynadığımız maçın son 5 dakikasında grosckinin iki sisitiyle yenilgiden kurtulduğumuz bir maç var ilk yarı oynadığımız adam yeterki oynamak istesin ben yine söylüyrm takımdaki en kaliteli oyuncu bu oyuncuyu kazanmaksa hocanın en başta görevidir .
34orhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34orhan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.01.2013, 23:58   #28
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Valla ben olsam Kasımpaşa 2,5 milyon euro verirse anında veririm. 2 milyon euro verirse sonraki transferinden de yüzde 10 pay isterim, yanında da Abdurrahman'ı 6 aylığına bize kiralayın derim
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2013, 00:02   #29
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
yigido yakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Rıza Çalımbay takıntı ve inatları uğruna bu sezon hem takımı hem kendini hem de oyuncuları doğruyor..Sonumuz hayır olur inşallah...
Alt 20.01.2013, 00:04   #30
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Rıza Çalımbay takıntı ve inatları uğruna bu sezon hem takımı hem kendini hem de oyuncuları doğruyor..Sonumuz hayır olur inşallah...
Başka transfer yok mu ?DOĞUBEY kardeşim durumlar nedir?

Etiketler
2yarı tek kale oynadık, Çalımbay, karıştıran, rıza, sivassporu, teklif

Seçenekler Arama
Stil