Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Futbol Analiz Programı İle İlgili
Alt 26.02.2013, 18:05   #1
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok
Standart Futbol Analiz Programı İle İlgili

Buradan Nail Sertakan`a sesleniyorum!

Her yorum hocaya iletilmez,Sivasspor`un dostuda var düşmanıda var.Sizin göreviniz üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi?

Ben akşamki programda bağcıyı dövdüğünüzü hissettim.Her önüne gelen mesaj okunmaz ki.

Bir hoca ancak bu kadar takımdan ve Sivas`tan soğutulur.Devir kenetlenme zamanı.Sivas`a yapılan hakem hatalarını MHK`ye bildirme zamanı.Hocaya yüklenene kadar MHK`ya yüklenelim.!
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Yusuf Çevik'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Futbol Analiz Programı İle İlgili
Alt 26.02.2013, 18:18   #2
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Futbol Analiz Programı İle İlgili

Bende Yusuf kardeşime katılıyorum. Nail bey kardeşimizin programını son zamanlarda izleyemesem de ilgi ile izlediğim bir program. Fakat, her soru olduğu gibi okunmaz. Sorular genelde sabahtan itibaren yazılıyor. Nail bey, bunları bir filtreleme yapıp yayınlasa çok daha iyi olur.

Çünkü birbirinin aynı olan sorular var, yorumlar var, hakaretler, suçlamalar var. Anlık gelen yeni mailler içinde bence orada bir arkadaş daha olmalı önce o okuyup Nail beye text yapmalı.

Yoksa yakın bir zaman da program da kıyamet kopar..

.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
analiz, futbol, programı, İle, İlgili

Seçenekler Arama
Stil